Strona Główna    Aktualności    Zobacz    Media o nas    Filmy    Do pobrania    Artykuły    Linki    Forum    Dojazd    Kontakt
  Menu
  Projekty

CKZ
Kącik Przedsiębiorcy  Akcje pomocy
  Partnerzy

Uniwersytet Rolniczy
w Krakowie

Wyższa Szkoła
Turystyki i Ekologii
w Suchej Beskidzkiej

Małopolska do celu.eu

Poczet Krakowskiej
Chorągwi Husarskiej

Gminny Ośrodek
Pomocy Społecznej
w Czernichowie

Serwis mojestypendium.pl
  Witamy
Serdecznie witamy na naszej stronie
Jesteśmy najstarszą szkołą rolniczą w Polsce
  X Powiatowy Bieg Niepodległości
Ogłoszenia i informacje bieżące

Bieg Niepodległości rozegrany już po raz dziesiąty

10 listopada reprezentanci sześciu szkół z powiatu krakowskiego: ZSTE Skawina, LO Skawina, ZSP Krzeszowice, LO Krzeszowice, ZSP Giebułtów, ZSRCKU Czernichów na sportowo uczciło 99 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości, biorąc udział w X Powiatowym Biegu Niepodległości.
Uczestnicy, zaproszeni goście, uczniowie i nauczyciele przeszli do parku szkolnego w uroczystym orszaku, który rozpoczynała jazda honorowa (uczniowie ZSRCKU wraz z instruktorem, p. A. Niedziółką na koniach) oraz młodzież niosąca sztandar szkoły. ...więcej.

  Obchody Święta Niepodległości
Ogłoszenia i informacje bieżące

Obchody Święta Niepodległości w Czernichowie

W dniu 11 listopada nasza szkoła włączyła się w obchody Święta Niepodległości zorganizowanie przez władze gminy Czernichów. Przedstawiciele naszej szkoły, wśród których, oprócz dyrekcji, byli nauczyciele i uczniowie uczestniczyli w uroczystej mszy świętej w kościele parafialnym w Czernichowie, a następnie przeszli pod pomnik upamiętniający 10-lecie odzyskania niepodległości – 1918–1928, gdzie odśpiewany został hymn Polski.
Dyrektor ZSRCKU, p. Grzegorz Bylica, kierownik kształcenia praktycznego, p. Anna Mika oraz kierownik Warsztatów Szkolnych ZSRCKU p. Juliusz Boroń złożyli pod pomnikiem kwiaty.
Reprezentacja młodzieży naszej szkoły uczestniczyła w uroczystości, niosąc sztandar szkoły i sztandar kombatantów.

Opracowała: Agnieszka Kołodziej
  Światowy dzień rzucania palenia.
PoradyW dniu 16 listopada obchodzony jest "Światowy dzień rzucania palenia". Mając świadomość problemu zachęcamy do refleksji i podjęcia działań, które mogą pomóc w pozbyciu się nałogu.
Wsparcie możecie znaleźć także tu:
https://www.youtube.com/watch?v=gBeYGLfOJ0g
https://pl-pl.facebook.com/GlownyInspektoratSanitarny/
https://www.youtube.com/watch?v=JD7fazf2VL0
  Zdrowie
PoradyW dniu dzisiejszym (16 listopada 2017 roku), który od kilkudziesięciu lat jest "Światowym dniem rzucania palenia" w naszej szkole oficjalnie rozpoczynamy program edukacyjny pt. "ARS, czyli jak dbać o miłość". Krajowym koordynatorem projektu jest Państwowa Inspekcja Pracy a szkolnym Pani Anna Mika. Program kierowany jest do uczniów, rodziców i nauczycieli. Więcej informacji na temat projektu znajdziecie na stronie www.zdrowiewciazy.pl. Zachęcamy wszystkich aktywnego do udziału w projekcie i dokonywania mądrych wyborów.
  Zastępstwa na piątek 17 listopada 2017
ZastępstwaZastępstwa na piątek 17 listopada 2017 zostały wywieszone w formie papierowej na tablicy ogłoszeń przy wejściu do szkoły oraz na wejściu przy szatni. Zmiany można także sprawdzić w dzienniku elektronicznym.

Wszystkie zajęcia opiekuńcze dla uczniów nie uczęszczających na lekcję religii odbywają się w czytelni szkolnej. Każdy uczeń przebywający w czytelni zobowiązany jest do wpisu swojej obecności w dzienniku czytelni oraz zachowania w sposób nie przeszkadzający innym użytkownikom pomieszczenia.
  II CZERNICHOWSKIE REMINISCENCJE KULTURALNE
Ogłoszenia i informacje bieżące
Zapraszamy serdecznie na piątą konferencję. Tym razem zgłębimy tajniki neonatologii zwierzęcej.


Termin: 14.11.2017 r., godz. 16.00


Miejsce: świetlica Internatu


Zapraszamy!


Komitet Organizacyjny CRK
  Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życie
KonkursyUczniowie kl. II i III zainteresowani udziałem w szkolnym etapie XXVI Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życie proszeni są o zgłoszenie się do Pani Anny Miki w dniach 14 - 17 XI 2017 roku. Uczniowie klas I test napiszą na lekcjach EDB.
  Mikołajki dla schroniska
Ogłoszenia i informacje bieżące
Mikolajki_dla_schroniska

Mikołajki dla schroniska
1 listopada 2017r. - 6 grudnia 2017r.

Nasza szkoła co roku stara się pomóc bezdomnym zwierzętom w schroniskach. W tym roku grupa wolontariuszy szkolnych oraz sekcja wolontariatu przy Samorządzie Uczniowskim postanowiła włączyć się w akcję „Mikołajki dla schroniska”. Zbierane przez mikołajkowych wolontariuszy prezenty trafią do Schroniska dla bezdomnych Zwierząt OTOZ Animals w Oświęcimiu.

Link do strony o akcji: https://www.facebook.com/Miko%C5%82ajki-dla-schroniska-1578846895474153/

W naszej szkole wolontariusze przygotowali świąteczne kartony przy głównym wejściu do szkoły, w których można złożyć przyniesione prezenty dla psów i kotów do 6 grudnia!

POTRZEBUJEMY:
* karmę mokrą i suchą dla psów i kotów;
* koce, ręczniki, pościel;
* środki czystości, rękawice jednorazowe;
* sprzęt medyczny jednorazowego użytku.

Finał odbędzie się 10 grudnia 2017r. w schronisku OTOZ w Oświęcimiu, kiedy to tłumy mikołajów zjadą się w jedno miejsce by obdarować czworonożnych prezentami :) I nas tam nie zabraknie!!! :)

Do dzieła, do pomocy, gotowi... START!

Opracowała Karolina Kwaśnica


Mikolajki_dla_schroniska
  Próbna ewakuacja
Ogłoszenia i informacje bieżące

W poniedziałek, 6 listopada 2017 roku, przy słonecznej jesiennej aurze w Naszej Szkole jak co roku odbyła się próbna ewakuacja. Alarm dotyczył zagrożenia pożarowego. Młodzież, nauczyciele oraz pracownicy szkoły zgodnie z przyjętymi w szkole procedurami udali się na plac przed stajnią, gdzie opiekunowie klas złożyli Panu Dyrektorowi raporty z liczb obecnych na miejscu uczniów. Cała akcja przebiegła sprawnie i uczniowie mogli spokojnie wrócić do swoich klas.

Opracowała Anna Mika


Probna_ewakuacja_ZSRCKU_w_Czernichowie
Próbna ewakuacja ZSRCKU w Czernichowie
6 listopada 2017r.
  OWiUR Szkolne eliminacje.
KonkursyWyniki etapu szkolnego OWiUR zostały wywieszone na tablicy ogłoszeń przy wejściu głównym do szkoły. Zwycięzcom gratulujemy i zachęcamy do aktywnych przygotowań do dalszych etapów Olimpiady.
Harmonogram przebiegu eliminacji zostanie wywieszony rano na tablicy ogłoszeń.
Szkolne eliminacje OWiUR odbędą się dnia 26 października 2017 roku (czwartek). Osoby, które dokonały rejestracji proszę o przyniesienie potwierdzenia.
Uczniów zainteresowanych udziałem w szkolnych eliminacjach OWIUR-u zapraszam na stronę https://www.agropolska.pl/olimpiada/aktualnosci-owiur/wiemy-kiedy-odbeda-sie-eliminacje-szkolne-xlii-edycji-owiur,85.html celem rejestracji. Bardzo proszę dokładnie wpisać konieczne dane i wydrukowany nr rejestracyjny dostarczyć do gabinetu nr 10. W przypadku braku możlwosci wydrukowania numeru proszę o przesłanie zapisanego zgłoszenia na adres annamika2@poczta.fm. W wyjątkowych sytuacjach osoby, które nie mają możliwości samodzielnego zgłoszenia się zapraszam celem dokonania rejestracji do 10.
Proszę pamiętać o dacie rejestracji, max do 20 października 2017. Osoby nie zarejestrowane nie będą mogły brać udziału w dalszych eliminacjach (okręgowych).
  Dyżur KszP
Ogłoszenia i informacje bieżąceW dniach 8 i 9 listopada ze względu na wyjazd służbowy dyżur kierownika szkolenia praktycznego jest odwołany.
Strona 1 z 6 1 2 3 4 > >>
  Dzisiaj
Sobota
18
Listopada 2017

Imieniny obchodzą:
Roman, Klaudyna, Anielia, Karolina
  Zapraszamy
  Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
  Użytkowników Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 601
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: Pedagog szkolny
  Poczta
Poczta
  Facebook


  Wątki na Forum
Najnowsze Tematy
Powitanie
Powitanie
Chcecie wiedzieć jak...
Najciekawsze Tematy
Powitanie [0]
Powitanie [0]
Chcecie wiedzieć ... [0]
  Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Barbara Kajda
25/06/2016 15:06
Ancurrr14, można już składać podania do szkół policealnych. Informacje o rekrutacji do szkół dla dorosłych znajdują się w panelu po lewej stronie, w zakładce: Rekrutacja-> Szkoły zaoczne.

Ancurrr14
23/06/2016 08:48
Czy można juz składać podanie do szkoły Policealnej ?

twety19
19/08/2015 21:41
Wonski dziękuje bardzo za pomoc. Na prawdę była potrzebna :-)

Wonski
15/08/2015 12:36
,papierem od lekarza i zdjęciem zanosisz to znowu do starostwa i oni ci wydają PKK czyli profil kandydata na kierowcę.Myślę że pomogłem. Życzę miłych 18 dni wakacji !

Wonski
15/08/2015 12:35
200 zł później idziesz do wydziału komunikacji w starostwie tam pobierasz "Wniosek o wydanie prawa jazdy lub pozwolenie" ktoś na pewno ci zaznaczy tak co masz wypełnić.Razem z tym wnioskiem,

Wonski
15/08/2015 12:31
twety19, W Google wpisz "prawo jazdy lekarz i nazwa większej miejscowości koło której mieszkasz". Tam znajdziesz lekarza najlepiej prywatnego bo szybciej cię przyjmie za badanie płaci się 20

Barbara Kajda
14/08/2015 21:51
Twety19, podstawowe informacje dotyczące prawa jazdy kategorii T znajdują się tutaj: http://czernichow.edu.pl/
viewpage.php?page_id=1072
, więcej szczegółów: http://www.word.waw.pl/in
dex.php


twety19
11/08/2015 16:29
czy można u zwykłego lekarza rodzinnego / z góry dziękuję za pomoc ^^ pozdrowienia i miłych wakacji :-)

twety19
11/08/2015 16:27
Dzień dobry ;-). Jak należy stworzyć profil kandydata na prawo jazdy kategorii T? Jakie wnioski należy złożyć i gdzie? Jakie dokumenty należy mieć i co z badaniami ? U kogo należy je zrobić? Czy moż

Barbara Kajda
13/07/2015 10:59
Jaaa, Angeelika odpowiedziała prawidłowo na Twoje pytanie.

Archiwum
  Licznik wyświetleń
  Licznik odwiedzin

  Lokalizator
  Odsyłacze
epodreczniki.pl

Starostwo Powiatowe
w Krakowie

ITV Gmin i Powiatu
Krakowskiego

MEN

Kuratorium Oświaty
w Krakowie

Centralna Komisja
Egzaminacyjna

Okręgowa Komisja
Egzaminacyjna

Krajowy Ośrodek
Wspierania Edukacji
Zawodowej i Ustawicznej

Portal Funduszy
Europejskich

Serwis Informacyjny
Gminy Czernichów

Starostwa Powiatowego
w Krakowie

Serwis Internetowy
Miasta Krakowa