Strona Główna    Aktualności    Media o nas    Filmy    Do pobrania    Artykuły    Linki    Forum    Dojazd    Kontakt    Promocja

Serdecznie witamy na naszej stronie
Jesteśmy najstarszą szkołą rolniczą w Polsce
  Srebrne technikum 2019

Fundacja Edukacyjna Perspektywy potwierdza, że Technikum w Zespole Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Czernichowie jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł Srebrnej Szkoły 2019.

Spacer po ZSRCKU w Czernichowie
  Dni Otwarte Szkoły

Zapraszamy Uczniów szkół podstawowych
do indywidualnego zwiedzania Szkoły
w weekendy:
6 i 7 czerwca 2020 r.
w godz. 8.00 - 15.30.

Nauka na wszystkich kierunkach dziennych i zaocznych
w ZSRCKU w Czernichowie jest bezpłatna

Oferta edukacyjna na rok szkolny 2020/2021

Najpopularniejsze kierunki w szkole
w systemie dziennym:
technik hodowca koni technik hotelarstwa technik rolnik technik weterynarii

Zachęcamy do zapoznania się z aktualną ofertą edukacyjną.

Pozostałe informacje w zakładce Rekrutacja.

Jeśli zamierzasz podjąć naukę w Zespole Szkół Rolniczym Centrum Kształcenia Ustawicznego w Czernichowie, a masz jakieś pytania odnośnie nauki w naszej Szkole, to zadaj je za pomocą tego formularza, a odpowiedź podamy na stronie internetowej Szkoły i na Facebooku.

Jeśli zastanawiasz się nad tym, jaką pracę chciałabyś/chciałbyś wykonywać w przyszłości i w jakim kierunku się kształcić, aby wykorzystać swoje predyspozycje i osiągnąć spełnienie zawodowe, to zachęcamy do przetestowania się i zapoznania się z materiałami zamieszczonymi w zakładce Doradztwo zawodowe.

W ramach działań promocyjno-rekrutacyjnych zachęcamy Państwa do kontaktu telefonicznego. Zapraszamy do rozmowy telefonicznej codziennie od poniedziałku do piątku w godz. 11.50 do 12.50 pod numerem 12 270 20 16 wew. 41.

KKZ

Trwa rekrutacja na bezpłatne Kwalifikacyjne Kursy Zawodowe
na rok szkolny 2020/2021

Formularz zgłoszeniowy do wydruku

Formularz elektroniczny

Dyżury w Internacie

Szanowni Państwo, Drodzy Wychowankowie!

Wszystkich zainteresowanych informujemy, że wychowawcy Internatu pełnią dyżury od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 - 14.00. W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem:12 270 28 84 lub na adres mailowy: czernichow_internat@wp.pl

Podania do internatu na rok szkolny 2020/21 razem z oświadczeniem o stanie zdrowia można dostarczyć osobiście lub wysłać skan na adres: kierownik-internatu@wp.pl. Dotyczy to osób, które mieszkały do tej pory w internacie lub osób, które się o niego po raz pierwszy starają.

Kierownictwo i Wychowawcy Internatu

Konkurs „Trwała i zdrowa rodzina podstawa państwa…”
Konkursy i olimpiadyKonkurs „Trwała i zdrowa rodzina podstawa państwa…”
  nformacja o sposobie organizacji i przeprowadzania egzaminów maturalnych
Egzamin maturalnyInformacja o sposobie organizacji i przeprowadzania egzaminów maturalnych (aktualizacja z 20.05.2020 r.)
  Przetarg na dostawę artykułów żywnościowych do stołówki internatu ZSRCKU w Czernichowie
Przetargi Przetarg na dostawę artykułów żywnościowych do stołówki internatu Zespołu Szkół Rolniczego Centrum Kształcenia Ustawicznego w Czernichowie
  Harmonogram egzaminów potwierdzających kwalifikacje zawodowe - VI 2020 r.
Ogłoszenia i informacje bieżąceHarmonogram egzaminów potwierdzających kwalifikacje zawodowe - w czerwcu i w lipcu 2020 r.
Szczegółowe informacje dotyczące egzaminów zawodowych są wywieszone na tablicy obok gabinetu nr 10.
  KKZ RL.03 - wznowienie zajęć
Kwalifikacyjne Kursy ZawodoweSzanowni Państwo,
uprzejmie informujemy, że z dniem 8 maja 2020 roku wznawiamy zajęcia KKZ RL.03 Prowadzenie produkcji roślinnej. Szczegółowe informacje otrzymaliście Państwo na swoje adresy e-mail oraz w rozmowach telefonicznych. Osoby, które nie otrzymały informacji proszone są o niezwłoczny kontakt: czernichowszkola@poczta.fm

Plan zajęć 22 -24 V 2020 - zajęcia zdalne i stacjonarne

piątek 22 V 2020 zajęcia zdalne - 16.00 - 19.00 - Język angielski zawodowy - Mariusz Wójcik

sobota 23 V 2020 zajęcia stacjonarne - 7.20 - 17.30 - Prowadzenie produkcji zwierzęcej - Justyna Żychlińska-Buczek

niedziela 24 V 2020 zajęcia stacjonarne - 7.20 - 12.10 - Prowadzenie produkcji roślinnej - Zofia Boroń

12.20 - 17.30 - Organizacja pracy sprzętu rolniczego - Artur Cichoń

Szczegółowe informację dotyczące zasad uczestnictwa w zajęciach i wymaganych zabezpieczeń znajdziecie Państwo w poczcie e-mail.

Anna Mika
  9. Edycja stypendiów akademickich na rok 2020/2021
Ogłoszenia i informacje bieżąceFundacja Edukacyjna im. Jerzego Juzonia 6 lipca 2020 roku rozpocznie rekrutację do 9 Edycji stypendiów akademickich na rok 2020/2021.

Celem Fundacji jest zwiększanie szans edukacyjnych młodzieży z małych miejscowości, realizowane poprzez pomoc finansową, która niejednokrotnie jest jedyną szansą na podjęcie studiów wyższych w większych miastach.

Stypendia w wysokości 6000z ł przyznawane są na okres pierwszego roku studiów stacjonarnych na uczelniach akademickich.

Więcej szczegółów: www.fejj.pl.

Stypendia
  MEN: Zasady przeprowadzania egzaminów w 2020 r. – regulacje prawne
Ogłoszenia i informacje bieżąceZasady przeprowadzania egzaminów w 2020 r. – regulacje prawne