Strona Główna    Aktualności    Zobacz    Media o nas    Filmy    Do pobrania    Artykuły    Linki    Forum    Dojazd    Kontakt
  Menu
  Projekty
Kącik Przedsiębiorcy  Akcje pomocy  Partnerzy

Uniwersytet Rolniczy
w Krakowie

Wyższa Szkoła
Turystyki i Ekologii
w Suchej Beskidzkiej

Małopolska do celu.eu

Poczet Krakowskiej
Chorągwi Husarskiej

Gminny Ośrodek
Pomocy Społecznej
w Czernichowie

Serwis mojestypendium.pl
  Witamy
Serdecznie witamy na naszej stronie
Jesteśmy najstarszą szkołą rolniczą w Polsce
  Szkoły zaoczne

Nauka na wszystkich kierunkach zaocznych w ZSRCKU w Czernichowie jest bezpłatna

Informacje dla słuchaczy szkół zaocznych
Plany zajęć

Szanowni Państwo
Z przyczyn organizacyjnych nadal pracuję nad modyfikacją harmonogramu zjazdów dla niektórych szkół zaocznych. Plany zajęć na cały semestr dla poszczególnych kierunków będę sukcesywnie publikowała na stronie.

Szanowni Państwo
Wprowadziłam zmiany dla słuchaczy 1 SPF podczas zjazdu 22 i 23 października 2016r.,
Plan zajęć

Plan zajęć dla klasy 2 SPA obowiązujący w semestrze jesiennym 2016/2017.

Plan zajęć dla klasy 2 SPW obowiązujący w semestrze jesiennym 2016/2017. Proszę zwrócić uwagę, że 26-27 listopada macie Państwo dodatkowy zjazd za 17-18 września br. (zjazd, który został odwołany).

Szanowni Państwo
Gdyby z przyczyn losowych nastąpiły w planach jakieś zmiany, to będą naniesione w kolorze czerwonym.

Wicedyrektor ZSRCKU w Czernichowie
Barbara Kajda


  Brak zmian w zastępstwach na poniedziałek, 24 października br.
Ogłoszenia i informacje bieżąceNa chwilę obecną (niedziela, godz. 16.21) zastępstwa na poniedziałek, 24 października br., nie uległy zmianie.
  Niekonwencjonalne spojrzenie na książki
Ogłoszenia i informacje bieżącePrzypominamy o konferencji, która odbędzie się 25.10.2016r. o godzinie 15.00 w Świetlicy Internatu. Wstęp wolny. Tym razem spróbujemy niekonwencjonalnie przyjrzeć się… książkom, które mogą mieć moc leczenia, nauczania i zmieniania świata. Szczegóły konferencji.
Komitet Organizacyjny CRK
Katarzyna Łach-Smółka
Renata Woźniak
   I Czernichowskie Reminiscencje Kulturalne - II konferencja
Ogłoszenia i informacje bieżąceSerdecznie zapraszamy na następną konferencję: 25.10.2016r. o godzinie 15.00 w Świetlicy Internatu – wstęp wolny. Tym razem spróbujemy niekonwencjonalnie przyjrzeć się… książkom, które mogą mieć moc leczenia, nauczania i zmieniania świata.
Komitet Organizacyjny CRK
Katarzyna Łach-Smółka
Renata Woźniak
  Ogólnopolski Konkurs Matematyczno-Plastyczny pt. "Matematyka - Lubię to!"
Ogłoszenia i informacje bieżąceUczniowie zainteresowani udziałem w Ogólnopolskim Konkursie Matematyczno-Plastycznym pt. "Matematyka - Lubię to!", proszeni są o przygotowanie pracy plastycznej zgodnie z zasadami określonymi w regulaminie i przekazanie jej do 9 grudnia 2016 r. nauczycielowi matematyki uczącemu w danej klasie.
  Zastępstwa na poniedziałek, 24 października br.
Ogłoszenia i informacje bieżąceProszę sprawdzić w niedzielę po południu czy zastępstwa na poniedziałek, 24 października br., nie uległy zmianie.
   I Czernichowskie Reminiscencje Kulturalne
Ogłoszenia i informacje bieżące

Dnia 18.10.2016r. w Świetlicy Internatu miała miejsce pierwsza z cyklu konferencji w ramach I Czernichowskich Reminiscencji Kulturalnych. Stanowią one odpowiedź na kwestie istotne dla całej Naszej szkolnej społeczności. Ideą tych spotkań jest przedstawienie aktualnej wiedzy, ale jednocześnie, a może przede wszystkim, wzmacnianie współpracy pomiędzy Uczniami, Nauczycielami, Rodzicami i specjalistami z zewnątrz.

Dzisiejsza konferencja poświęcona była kwestii odżywiania, która, jak się okazuje, może nastręczać wiele trudności, czy wątpliwości. Zaproszeni prelegenci poruszyli różne aspekty związane z zaspokajaniem jednej z podstawowych potrzeb, jaką jest głód. Dietetyk, Pani Elżbieta Dudzińska-Kieblesz, nakreśliła podstawowe błędy dietetyczne, podając jednocześnie praktyczne wskazówki, jak możemy się przed nimi ustrzec. Przyszły technolog żywności i żywienia człowieka, Pan Dariusz Łętowski, rozwiał wątpliwości związane z interpretacją oznaczeń „E” na produktach spożywczych, uzmysławiając zgromadzonym, że nie każdy dodatek do żywności jest sztuczny, czy też szkodliwy. Z kolei Uczennica Naszej Szkoły, Maja Kuntsman, wprowadziła uczestników konferencji w niezwykle trudną i złożoną problematykę zaburzeń odżywiania w odniesieniu do lansowanej przez niektóre środowiska swoistej mody na anoreksję.

Uzupełnieniem konferencji jest specjalna oferta Szkolnej Biblioteki, przygotowana przez Panią Renatę Woźniak, w postaci możliwości wypożyczenia książek poruszających kwestię odżywiania, a w szczególności zaburzeń z tym związanych.

Serdecznie zapraszamy na następną konferencję: 25.10.2016r. o godzinie 15.00 w Świetlicy Internatu – wstęp wolny. Tym razem spróbujemy niekonwencjonalnie przyjrzeć się… książkom, które mogą mieć moc leczenia, nauczania i zmieniania świata.


Komitet Organizacyjny CRK
Katarzyna Łach-Smółka
Renata Woźniak
  I miejsce w Małopolskich Jesiennych Biegach Przełajowych
Ogłoszenia i informacje bieżące

I miejsce w Małopolskich Jesiennych Biegach Przełajowych Szkół Rolniczych

W dniu 18.10.2016r. w ramach Małopolskich Jesiennych Biegów Przełajowych odbyły się biegi w 2 kategoriach wiekowych:

Dziewczęta kl. I-II dystans - 1500 m,
Chłopcy kl. I-II 2000 m,

Dziewczęta kl. III-IV - 1500 m,
Chłopcy kl. III-IV - 2000 m.

Pierwszy bieg jaki się odbył, to bieg łączony dziewcząt kategorii klas I-II oraz III-IV. Dziewczyny miały do przebiegnięcia 1500 m. W kategorii dziewcząt klas I-II, pierwsze i drugie miejsce zajęły kolejno uczennice naszej szkoły Maria Michałek (kl. II A) oraz Kamila Ślizowska (kl. II C), a w kategorii starszej - klas III-IV - wygrała Aleksandra Celarek (kl. III A).

Natomiast panowie biegali na dystansie 2000 m. Również w tym przypadku połączono dwie kategorie wiekowe klas I-II oraz III-IV. W kategorii klas I-II zwyciężył reprezentant naszej szkoły Antoni Siodłak (kl. I B), a Karol Kumala (kl. II C) zajął trzecie miejsce. W kategorii starszej klas III-IV Damian Kowalik (kl. IV C) zajął drugie miejsce.

Prowadzona był też klasyfikacja generalna szkół. Po podliczeniu punktów z wszystkich biegów, okazało się, że w kategorii generalnej Szkół Rolniczych zajęliśmy I miejsce.

Gratulacje dla wszystkich uczestników zawodów!

  Dzień Edukacji Narodowej

14 października – jako dzień wolny od zajęć dydaktycznych – ucieszył uczniów i nauczycieli. Powód do świętowania mieli również uczniowie pierwszoklasiści, który właśnie w tym dniu składają uroczyste ślubowanie jako uczniowie najstarszej szkoły rolniczej w Polsce. Klasy pierwsze, pod bacznym okiem wychowawców, przygotowywały też program artystyczny, którego celem była krótka charakterystyka każdej z klas. Klasa 1A pod kierunkiem p. Elżbiety Majcherkiewicz zaprezentowała w formie multimedialnej poszczególnych uczniów.
Klasa 1B z wychowawcą, p. Kamilem Szewczykiem przedstawiła humorystyczną prezentację osobowości tej klasy. Klasa 1C zaprezentowała talenty wokalno – taneczne zainspirowana energią wychowawczyni p. Barbary Ryś, wykonując sparafrazowaną i przetłumaczoną na język ukraiński piosenkę grupy „Enej”. Efekty polsko – ukraińskiej integracji klasy doceniła brawami widownia.
Klasa 1D pod czujnym okiem p. Zofii Boroń również wykonała utwór wokalny oraz przedstawiła się za pomocą prezentacji multimedialnej.
W imieniu wszystkich uczniów życzenia nauczycielom i dyrekcji złożyli przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego. Dyrektor ZSRCKU, p. Grzegorz Bylica i p. wicedyrektor Barbara Kajda również życzyli nauczycielom satysfakcji z pracy i sukcesów zawodowych.
Wyrazem uznania dla pracy nauczycieli były również wręczone im nagrody: Dyrektora Szkoły i Starosty Powiatu Krakowskiego.
Uroczystość uświetnił niezwykle energetyczny występ, znanej społeczności szkolnej, grupy „Outsider”, którą tworzą uczniowie ZSRCKU: Aleksander Topolski, Klaudia Szostek, Martyna Porąbka, Aurelia Okońska, Małgorzata Więcek i Jakub Smaga. Charyzmatyczny występ przygotowany pod opieką p. Sylwii Gacek został entuzjastycznie przyjęty przez widownię.

Opracowała: Agnieszka Kołodziej


Dzien_Edukacji_Narodowej
Dzień Edukacji Narodowej
14 października 2016r.
  Międzyszkolny Konkurs Plastyczny
Ogłoszenia i informacje bieżąceUczniowie zainteresowani Międzyszkolnym Konkursem Plastycznym "Honey, I'm home - Miodzie, jestem domem", proszeni są o zgłaszanie chęci wzięcia udziału nauczycielowi języka obcego uczącemu w danej klasie. Prace plastyczne przygotowane zgodnie z wytycznymi regulaminu, należy oddać do dnia 3 listopada 2016 r.
  XXV edycja Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK
Ogłoszenia i informacje bieżąceUczniów zainteresowanych udziałem w XXV edycji Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK proszę o zgłaszanie się do mnie. Barbara Kajda
  Uroczyste wręczenie Nagród Starosty
Ogłoszenia i informacje bieżące13 października 2016r. w budynku Starostwa Powiatowego w Krakowie wręczono Nagrody Starosty za szczególne osiągnięcia dydaktyczno-wychowawcze, za zaangażowanie w codzienną pracę oraz wysiłek włożony w rozwój szkół i placówek. Nagrody wręczyli Pan Józef Krzyworzeka - Starosta Krakowski, Pan Wojciech Pałka – Wicestarosta, Pan Arkadiusz Wrzoszczyk – Członek Zarządu, Lidia Pycińska Dyrektor Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Krakowie. Wśród nagrodzonych są Dyrektor Zespołu Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Czernichowie - Grzegorz Bylica, Kierownik Szkolenia Praktycznego - Anna Mika oraz nauczyciele - Agnieszka Kołodziej i Mariusz Wójcik. Gratulujemy!
Więcej na ten temat...
Strona 1 z 6 1 2 3 4 > >>
  Dzisiaj
Poniedziałek
24
Października 2016

Imieniny obchodzą:
Rafał, Marcin, Alojzy, Antoni, Areta, Marta
  Zapraszamy
  Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
  Użytkowników Online
Gości Online: 3
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 538
Nieaktywowany Użytkownik: 4
Najnowszy Użytkownik: JAD_BAN
  Facebook


  Wątki na Forum
Najnowsze Tematy
Technik Rolnik
Powitanie
Powitanie
Chcecie wiedzieć jak...
Najciekawsze Tematy
Technik Rolnik [7]
Powitanie [0]
Powitanie [0]
Chcecie wiedzieć ... [0]
  Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Barbara Kajda
25/06/2016 15:06
Ancurrr14, można już składać podania do szkół policealnych. Informacje o rekrutacji do szkół dla dorosłych znajdują się w panelu po lewej stronie, w zakładce: Rekrutacja-> Szkoły zaoczne.

Ancurrr14
23/06/2016 08:48
Czy można juz składać podanie do szkoły Policealnej ?

twety19
19/08/2015 21:41
Wonski dziękuje bardzo za pomoc. Na prawdę była potrzebna :-)

Wonski
15/08/2015 12:36
,papierem od lekarza i zdjęciem zanosisz to znowu do starostwa i oni ci wydają PKK czyli profil kandydata na kierowcę.Myślę że pomogłem. Życzę miłych 18 dni wakacji !

Wonski
15/08/2015 12:35
200 zł później idziesz do wydziału komunikacji w starostwie tam pobierasz "Wniosek o wydanie prawa jazdy lub pozwolenie" ktoś na pewno ci zaznaczy tak co masz wypełnić.Razem z tym wnioskiem,

Wonski
15/08/2015 12:31
twety19, W Google wpisz "prawo jazdy lekarz i nazwa większej miejscowości koło której mieszkasz". Tam znajdziesz lekarza najlepiej prywatnego bo szybciej cię przyjmie za badanie płaci się 20

Barbara Kajda
14/08/2015 21:51
Twety19, podstawowe informacje dotyczące prawa jazdy kategorii T znajdują się tutaj: http://czernichow.edu.pl/
viewpage.php?page_id=1072
, więcej szczegółów: http://www.word.waw.pl/in
dex.php


twety19
11/08/2015 16:29
czy można u zwykłego lekarza rodzinnego / z góry dziękuję za pomoc ^^ pozdrowienia i miłych wakacji :-)

twety19
11/08/2015 16:27
Dzień dobry ;-). Jak należy stworzyć profil kandydata na prawo jazdy kategorii T? Jakie wnioski należy złożyć i gdzie? Jakie dokumenty należy mieć i co z badaniami ? U kogo należy je zrobić? Czy moż

Barbara Kajda
13/07/2015 10:59
Jaaa, Angeelika odpowiedziała prawidłowo na Twoje pytanie.

Archiwum
  Licznik wyświetleń
  Licznik odwiedzin

  Lokalizator
  Odsyłacze
Poczta

epodreczniki.pl

Starostwo Powiatowe
w Krakowie

ITV Gmin i Powiatu
Krakowskiego

MEN

Kuratorium Oświaty
w Krakowie

Centralna Komisja
Egzaminacyjna

Okręgowa Komisja
Egzaminacyjna

Krajowy Ośrodek
Wspierania Edukacji
Zawodowej i Ustawicznej

Portal Funduszy
Europejskich

Serwis Informacyjny
Gminy Czernichów

Starostwa Powiatowego
w Krakowie

Serwis Internetowy
Miasta Krakowa