Strona Główna    Aktualności    Zobacz    Media o nas    Filmy    Do pobrania    Artykuły    Linki    Forum    Dojazd    Kontakt

Serdecznie witamy na naszej stronie
Jesteśmy najstarszą szkołą rolniczą w Polsce
  Szkoły zaoczne

Nauka na wszystkich kierunkach zaocznych w ZSRCKU w Czernichowie jest bezpłatna

Szanowni Państwo
Z racji bardzo małej ilości słuchaczy kierunku technik rachunkowości obecnych na zjeździe 24. - 25.09.2016 r., decyzją Dyrektora kierunek zostaje zamknięty. Wszystkie osoby zapisane na ten kierunek proszone są o zgłoszenie się do sekretariatu w celu odbioru dokumentów lub przepisania się na kierunek florysta lub opiekun medyczny.

Dyrektor ZSRCKU w Czernichowie
Grzegorz Bylica

Informacje dla słuchaczy szkół zaocznych
Plany zajęć
  KKZ

Trwa rekrutacja na Kwalifikacyjne Kursy Zawodowe

Formularz zgłoszeniowy do wydruku

Formularz elektroniczny

Szanowni Państwo
Uczestnicy Kwalifikacyjnego Kursu Zawodowego R.20 rozpoczną rok szkolny w sobotę, 24 września 2016r. o godz. 8.00 w sali nr 16.

Szanowni Państwo
Uczestnicy Kwalifikacyjnego Kursu Zawodowego R.03 kolejne zajęcia będą mieli 24 i 25 września 2016r.

Harmonogram zjazdów KKZ R.03

Harmonogram zjazdów KKZ R.20

Anna Mika
  Konkurs fotograficzny „Wakacje z książką”

Zabierz książkę na wakacje
i zrób sobie ciekawe zdjęcie podczas czytania.

Uwaga!!!
W konkursie mogą brać udział uczniowie klas pierwszych
rozpoczynający naukę w roku szkolnym 2016/2017.

Uwaga! Konkurs przedłużony do poniedziałku, 26 września 2016r.
  1 SPR

Dyrektor ZSRCKU w Czernichowie
Grzegorz Bylica
  WDŻ

Uwaga! Od poniedziałku, 26 września br., niżej wymienione klasy zaczynają realizować WDŻ zgodnie z zapisami w planie lekcji:
- klasa 1a - w poniedziałki na 8 lekcji w sali nr 1,
- klasa 1b i 1d (międzyoddziałowo) w środy na 8 lekcji w sali nr 1,
- klasa 1c w poniedziałki na 7 lekcji w sali nr 1,
- klasa 2a w piątki na 8 lekcji w sali nr 1.

Harmonogram zjazdów KKZ

Harmonogram zjazdów KKZ R.03

Harmonogram zjazdów KKZ R.20

Występ "Outsidera"

Outsider wystąpił podczas Święta Kiełbasy Lisieckiej 18.09.2016r.

Podczas Święta Kiełbasy Lisieckiej, które odbyło się w niedzielę, 18.09.2016r., na błoniach naszej Szkoły, wystąpił szkolny zespół muzyczny "OUTSIDER". Młodzież zagrała kawałek Nirvany „Smells like teen spirit” oraz utwór „Nadzieja” Iry. Mimo pochmurnej aury, podczas występu scena rozpromieniała, a pod sceną zbierało się coraz więcej kibiców i wiernych fanów. Członkowie zespołu nie dali po sobie poznać małej tremy i zagrali z pełną pompą. Występ na tyle spodobał się publiczności, że młodzi muzycy bisowali, zdobywając jeszcze większy aplauz. Na scenie wystąpili: wokaliści - Klaudia Szostek i Olek Topolski, gitary elektryczne - Aurelia Okońska i Gosia Więcek oraz serce zespołu, czyli perkusja, za którą zasiadł Jakub Smaga, pod bacznym okiem pani Sylwii Gacek. Parę występów już mają za sobą, ale śmiało można powiedzieć, że przysłowiowe pięć minut wciąż przed Outsiderem.

Opracowała Sylwia Gacek

Harmonogram egzaminów z kwalifikacji
Ogłoszenia i informacje bieżąceHarmonogram egzaminów potwierdzających kwalifikacje zawodowe - październik 2016r.
  Lekcja obsługi konsumenta w 3c - pancakes
Sniadanie_amerykanskie-pancakes
Lekcja obsługi konsumenta w 3c - śniadanie amerykańskie - pancakes
16 września 2016r.
  Sukces w II Powiatowym Turnieju Piłki Nożnej Chłopców Szkół Ponadgimnazjalnych o Puchar Starosty Krakowskiego

II miejsce dla ZSRCKU w Czernichowie
i tytuł najlepszego obrońcy dla Damiana Kowalika
w II Powiatowym Turnieju Piłki Nożnej Chłopców Szkół Ponadgimnazjalnych
o Puchar Starosty Krakowskiego

W dniu 14.09.2016r. uczniowie Zespołu Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Czernichowie w składzie Damian Kowalik, Kamil Zając, Adrian Kudelski, Antoni Siodłak, Daniel Filipak, Kamil Zabagło, Yurii Sychov, Kamil Rybarczyk, Arkadiusz Zielke, Łukasz Gala, Karol Kumala, Mariusz Galos, Mateusz Czechowicz wzięli udział w II Powiatowym Turnieju Piłki Nożnej Chłopców Szkół Ponadgimnazjalnych o Puchar Starosty Krakowskiego zajmując wysokie II miejsce.
Uczeń naszej szkoły Damian Kowalik został wybrany najlepszym obrońcą turnieju. ...więcej.

II_Powiatowy_Turniej_Pilki_Noznej_Chlopcow_Szkol_Ponadgimnazjalnych_o Puchar_Starosty_Krakowskiego

Zajęcia opiekuńcze - 19.09.2016r.
Ogłoszenia i informacje bieżąceW poniedziałek, 19 września 2016r., opiekę nad uczniami, którzy nie chodzą na religię lub nie uczęszczają na zajęcia języka niemieckiego sprawuje w swoim gabinecie Pani Pedagog Katarzyna Łach-Smółka.
  Kolejny zjazd dla R.03

Zmodyfikowany plan lekcji
Ogłoszenia i informacje bieżąceOd poniedziałku, 19 września 2016r. obowiązuje lekko zmodyfikowany plan lekcji.
  Zajęcia pozalekcyjne
Ogłoszenia i informacje bieżąceZajęcia pozalekcyjne w roku szkolnym 2016/2017. Lista będzie aktualizowana na bieżąco.
Strona 1 z 3 1 2 3 >
Września 2016

Aurelia, Władysław, Kleofas, Kamila

Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Najnowszy Użytkownik: polioencefalomalacja

Technik Rolnik