Strona Główna    Aktualności    Zobacz    Media o nas    Filmy    Do pobrania    Artykuły    Linki    Forum    Dojazd    Kontakt

Serdecznie witamy na naszej stronie
Jesteśmy najstarszą szkołą rolniczą w Polsce
  Brązowe technikum 2018

Fundacja Edukacyjna Perspektywy potwierdza, że Technikum w Zespole Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Czernichowie jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł Brązowej Szkoły 2018.

KKZ

Trwa rekrutacja na bezpłatne Kwalifikacyjne Kursy Zawodowe
na rok szkolny 2018/2019

Formularz zgłoszeniowy do wydruku

Formularz elektroniczny

Nabór na kursy
Modernizacja Kształcenia Zawodowego w MałopolsceOgłaszam nabór na bezpłatne kursy: wizażu i florystyczny oraz egzamin na odznaki jeździeckie organizowane w ramach projektu „Centrum Kompetencji Zawodowych w Zespole Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Czernichowie". Wnioski można składać do wtorku (20. 11. 2018r) w sali nr 10.Ogłoszenie wyników naboru nastąpi dnia 21.11. 2018r. Lista osób zakwalifikowanych zostanie wywieszona na tablicy ogłoszeń przy wejściu głównym. Liczba miejsc ograniczona. Anna Mika
  Skrzydlate spotkanie

SKRZYDLATE SPOTKANIE

Jesienna zbiórka na rzecz potrzebujących zwierząt dobiegła końca. Młodzież z internatu spisała się na medal. Chęć niesienia pomocy zaowocowała pokaźną zbiórką m.in. koców, poduszek i karmy dla zwierząt. Finałem akcji było spotkanie z Panią Prezes Fundacji Skrzydlaty Pies - Katarzyną Grzegorczyk, pod hasłem „Pomagam, bo mogę, bo lubię, bo chcę!”.

15.11.2018 r. odbyła się w internacie prelekcja dotycząca wolontariatu. Poruszono takie kwestie jak: kto może zostać wolontariuszem, jak wygląda codzienność wolontariusza w fundacji, co daje nam bezinteresowne niesienie pomocy. Następnie została przedstawiona interesująca prezentacja dotycząca tzw. interwencji. Pokaz miał na celu uświadomić młodemu pokoleniu przyszłych weterynarzy skalę problemu bezdomności zwierząt, a także pseudo hodowli. Młodzież aktywnie uczestniczyła w dyskusji na temat psychologii zwierząt i działalności fundacji.

Finałem SKRZYDLATEGO SPOTKANIA było oficjalne przekazanie zebranych darów.

Serdeczne dziękujemy hotelowi dla zwierząt Kudłate Ranczo z Jaworzna za włączenie się do internatowej akcji oraz Fundacji Skrzydlaty Pies za przeprowadzenie spotkania edukacyjnego dla młodzieży internatu.

Opracowała Paulina Racułt

Skrzydlate_spotkanie
Skrzydlate spotkanie
15 listopada 2018 r.
  Zastępstwa na poniedziałek, 19 listopada 2018 r.
ZastępstwaZastępstwa na poniedziałek, 19 listopada 2018 r.
  Zmiana organizacji ruchu na ul. Dworskiej

Zmiana organizacji ruchu na ul. Dworskiej w Czernichowie

W dniach od 15.11.2018 r. (czwartek) od godziny 8:00 do 16.11.2018 r. (piątek) do godziny 19:00 nastąpi tymczasowa zmiana organizacji ruchu. Z powodu układania nawierzchni asfaltowej, ul. Dworska w Czernichowie będzie zamknięta i zostaną poprowadzone objazdy zgodnie z projektem organizacji ruchu: linie aglomeracyjne nr 229, 249, 259 oraz linie prywatne (busy) będą kursowały do tymczasowej pętli autobusowej (przy piekarni GS), przystanki w Rynku będą nieczynne.

Przestrzenny model cząsteczki kwasu nukleinowego
Konkursy i olimpiady

15 uczniów klas pierwszych wzięło udział w konkursie przedmiotowym z biologii na najlepszy przestrzenny model cząsteczki kwasu nukleinowego. Pierwsze miejsce zajęła Klaudia Maciejasz z klasy 1d. Na zdjęciu wybrane prace konkursowe.

przestrzenny_model_cząsteczki_kwasu_nukleinowego

Opracowała Irena Choczyńska
  List Minister Edukacji Narodowej oraz Głównego Inspektora Sanitarnego
Ogłoszenia i informacje bieżąceList Minister Edukacji Narodowej oraz Głównego Inspektora Sanitarnego do Rodziców i Opiekunów
  Hubertus 2018 - galeria c.d.

Hubertus 2018

Hubertus_2018
Hubertus
20 października 2018 r.
Zdjęcia udostępniła: Karolina Salwińska
  Finał akcji oraz przekazanie darów dla schroniska
InternatPrzypominamy, że niebawem w internacie kończy się jesienna zbiórka na rzecz zwierząt. Wszystkim, którzy przyłączyli się do zbiórki serdecznie dziękujemy i prosimy o dalsze zaangażowanie. Finał akcji oraz przekazanie darów: 15 listopada, świetlica internatu, godzina 16.30. Zapraszamy na spotkanie!
  Spotkanie 15.11.2018 r.
Spotkanie_15.11.2018r.
  Krakowskie Potyczki Tłumaczeniowe 2018
Konkursy i olimpiadyKrakowskie Potyczki Tłumaczeniowe 2018

Organizatorzy Międzynarodowego Dnia Tłumacza w Krakowie zapraszają do udziału w konkursie tłumaczeniowym wszystkich chętnych, pragnących spróbować swoich sił w przekładzie literackim.
Konkurs odbędzie się 17 listopada (sobota) 2018 r. o godz. 16.00 do Auli Średniej A w Auditorium Maximum UJ, Kraków, ul. Krupnicza 33.

Co zrobić, aby wziąć udział w konkursie tłumaczeniowym?

Do 15 listopada 2018, napisz na adres: biblioteka.filologia@uj.edu.pl, podaj swoje imię i nazwisko oraz język na jaki chcesz tłumaczyć. Przyjdź 17 listopada o godz. 16.00 do Auditorium Maximum. To wszystko!

Konkurs organizowany jest w ramach Międzynarodowego Dnia Tłumacza. Kraków 2018 przez Wydział Filologiczny Uniwersytetu Jagiellońskiego, Goethe-Institut w Krakowie, Instytut Francuski w Krakowie, Włoski Instytut Kultury w Krakowie, Instytut Cervantesa w Krakowie, Przedstawicielstwo Komisji Europejskiej w Polsce.

Zasady dotyczące udziału w konkursie

Informacje na temat konkursu u p. Dominiki Gali
  Media o nas
Media o nasRelacje z inicjatyw podejmowanych w ZSRCKU w Czernichowie publikowane przez podmioty zewnętrzne