Serdecznie witamy na naszej stronie
Jesteśmy najstarszą szkołą rolniczą w Polsce
  Srebrne technikum 2019

Fundacja Edukacyjna Perspektywy potwierdza, że Technikum w Zespole Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Czernichowie jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł Srebrnej Szkoły 2019.

KKZ

Trwa rekrutacja na bezpłatne Kwalifikacyjne Kursy Zawodowe
na rok szkolny 2020/2021

Formularz zgłoszeniowy do wydruku

Formularz elektroniczny

Zapraszamy do ZSRCKU w Czernichowie i do Internatu pod Kłosem
  Świąteczne życzenia
Ogłoszenia i informacje bieżąceZdrowych, radosnych, spędzonych w miłym gronie, pełnych wiosennego optymizmu i wiary w lepsze jutro Świąt Wielkanocnych życzy Dyrekcja ZSRCKU w Czernichowie
  CKZ w ZSRCKU w Czernichowie

Centrum Kompetencji Zawodowych w Zespole Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Czernichowie

Celem projektu jest wzmocnienie w latach szkolnych 2017/2018, 2018/2019 oraz 2019/2020 zdolności do zatrudnienia u 191 uczniów szkół zawodowych w branży wiodącej tj. rolniczo-leśnej z ochroną środowiska w CKZ (utworzonego na bazie ZS RCKU w Czernichowie) oraz ZSP w Giebułtowie poprzez poprawę jakości procesu kształcenia w ZSRCKU i ZSP w Giebułtowie we współpracy z otoczeniem w tym z pracodawcami. W ramach projektu nastąpi podniesienie kompetencji kluczowych i zawodowych u co najmniej 132 uczniów z branży turystyczno – gastronomicznej (branża wspierająca) z wyżej wskazanych szkół zawodowych, a także u 120 uczniów ze wszystkich branż nauczanych w ZSRCKU w Czernichowie oraz ZSP w Giebułtowie (uczniowie wezmą udział zarówno w kursach jak i stażach). Ponadto projekt zakłada doskonalenie umiejętności i kompetencji zawodowych u 33 nauczycieli zawodu.

W projekcie zaplanowano, iż 302 uczniów weźmie udział w pozaszkolnych formach kształcenia, a 215 uzyska kwalifikacje zawodowe. Podstawowymi działaniami projektu są kursy zawodowe, płatne staże wakacyjne oraz doradztwo zawodowe.

Realizatorem projektu jest Podkrakowskie Centrum Rozwoju Edukacji i Doskonalenia Nauczycieli. Więcej informacji można znaleźć na stronie projektu: https://pcreidn.powiat.krakow.pl/

Projekt realizowany jest w ramach 10 Osi Priorytetowej Wiedza i kompetencje, Działanie 10.2 Rozwój kształcenia zawodowego, Poddziałanie 10.2.1 Kształcenie zawodowe uczniów - ZIT dla typu projektu A. tworzenie oraz rozwój Centrów Kompetencji Zawodowych oraz typu – Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020.

Łączna wartość projektu wynosi 1 218 250,80 zł w tym dofinansowanie 1 096 425,72 (90,00% kosztów kwalifikowanych projektu).

Aktualizacja planu zamówień publicznych na rok 2021
Zamówienia publiczneAktualizacja planu zamówień publicznych na rok 2021
  Konkurs fotograficzny
Konkurs_fotograficzny

Regulamin + RODO
  Klacz na sprzedaż
Ogłoszenia i informacje bieżąceKlacz na sprzedaż
  Nowy plan lekcji od 25 stycznia br.

Szanowni Państwo,
od 25 stycznia 2021 r. podczas kształcenia na odległość będzie obowiązywał nowy plan lekcji Uczniów i Nauczycieli oraz nowy plan lekcji i dyżurów kadry kierowniczej w Szkole.

W planie lekcji nauczycieli i oddziałów, których to dotyczy zamieściłam realizowane w ramach pomocy psychologiczno - pedagogicznej zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze.

Kolejna zmiana planu lekcji nastąpi od 25 stycznia br. (po zakończeniu pierwszego półrocza przez Uczniów z klas I - III).

Z wyrazami szacunku,
Wicedyrektor ZSRCKU w Czernichowie

Plan zamówień publicznych na rok 2021
Zamówienia publicznePlan zamówień publicznych na rok 2021

Cyfrowa biblioteka dla uczniów i studentów
Ogłoszenia i informacje bieżąceCyfrowa biblioteka dla uczniów i studentów
  Nowy plan lekcji od 18 do 22 stycznia 2021 r.

Szanowni Państwo,
od 18 do 22 stycznia 2021 r. podczas kształcenia na odległość będzie obowiązywał nowy plan lekcji Uczniów i Nauczycieli oraz nowy plan lekcji i dyżurów kadry kierowniczej w Szkole.

Kolejna zmiana planu lekcji nastąpi od 25 stycznia br. (po zakończeniu pierwszego półrocza przez Uczniów z klas I - III).

Z wyrazami szacunku,
Wicedyrektor ZSRCKU w Czernichowie

Zamówienia publiczneZawiadomienie o wyborze najkorzystniejszych ofert w przetargu na dostawę pasz i dodatków paszowych
Strona 1 z 56 1 2 3 4 > >>