Serdecznie witamy na naszej stronie
Jesteśmy najstarszą szkołą rolniczą w Polsce
  Srebrne technikum 2019

Fundacja Edukacyjna Perspektywy potwierdza, że Technikum w Zespole Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Czernichowie jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł Srebrnej Szkoły 2019.

KKZ

Trwa rekrutacja na bezpłatne Kwalifikacyjne Kursy Zawodowe
na rok szkolny 2020/2021

Formularz zgłoszeniowy do wydruku

Formularz elektroniczny

Nowy plan lekcji od 25 stycznia br.

Szanowni Państwo,
od 25 stycznia 2021 r. podczas kształcenia na odległość będzie obowiązywał nowy plan lekcji Uczniów i Nauczycieli oraz nowy plan lekcji i dyżurów kadry kierowniczej w Szkole.

W planie lekcji nauczycieli i oddziałów, których to dotyczy zamieściłam realizowane w ramach pomocy psychologiczno - pedagogicznej zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze.

Kolejna zmiana planu lekcji nastąpi od 25 stycznia br. (po zakończeniu pierwszego półrocza przez Uczniów z klas I - III).

Z wyrazami szacunku,
Wicedyrektor ZSRCKU w Czernichowie

Plan zamówień publicznych na rok 2021
Zamówienia publicznePlan zamówień publicznych na rok 2021

Cyfrowa biblioteka dla uczniów i studentów
Ogłoszenia i informacje bieżąceCyfrowa biblioteka dla uczniów i studentów
  Nowy plan lekcji od 18 do 22 stycznia 2021 r.

Szanowni Państwo,
od 18 do 22 stycznia 2021 r. podczas kształcenia na odległość będzie obowiązywał nowy plan lekcji Uczniów i Nauczycieli oraz nowy plan lekcji i dyżurów kadry kierowniczej w Szkole.

Kolejna zmiana planu lekcji nastąpi od 25 stycznia br. (po zakończeniu pierwszego półrocza przez Uczniów z klas I - III).

Z wyrazami szacunku,
Wicedyrektor ZSRCKU w Czernichowie

Zamówienia publiczneZawiadomienie o wyborze najkorzystniejszych ofert w przetargu na dostawę pasz i dodatków paszowych
  Ostateczne deklaracje maturalne do 7 lutego 2021 roku
Egzamin maturalny
Wigilia
  Egzamin maturalny w 2021 roku - aktualizacja
Egzamin maturalnyInformacja o sposobie organizacji i przeprowadzania egzaminu maturalnego w „Formule 2021” obowiązująca w roku szkolnego 2020/2021 - AKTUALIZACJA

Komunikat dyrektora Centralnej Komisji Egzaminacyjnej z 20 sierpnia 2020 r. w sprawie harmonogramu przeprowadzania egzaminu ósmoklasisty, egzaminu gimnazjalnego oraz egzaminu maturalnego w 2021 roku (harmonogram egzaminów maturalnych od str. 5) - AKTUALIZACJA

Pozostałe informacje w zakładce Matura 2021 oraz na stronie CKE.
  Przetarg na dostawę pasz i dodatków paszowych w roku 2021 i 2022 - otwarcie ofert
Zamówienia publiczneProtokół z otwarcia ofert w przetargu na dostawę pasz i dodatków paszowych
  Aneksy do informatorów o egzaminach w 2021 roku
Egzamin maturalnyCKE opublikowała aneksy do informatorów o egzaminach w 2021 roku