Strona Główna    Aktualności    Media o nas    Filmy    Do pobrania    Artykuły    Linki    Forum    Dojazd    Kontakt    Promocja

Serdecznie witamy na naszej stronie
Jesteśmy najstarszą szkołą rolniczą w Polsce
  Srebrne technikum 2019

Fundacja Edukacyjna Perspektywy potwierdza, że Technikum w Zespole Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Czernichowie jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł Srebrnej Szkoły 2019.

KKZ

Trwa rekrutacja na bezpłatne Kwalifikacyjne Kursy Zawodowe
na rok szkolny 2018/2019

Formularz zgłoszeniowy do wydruku

Formularz elektroniczny

Harmonogram egzaminów potwierdzających kwalifikacje zawodowe
Ogłoszenia i informacje bieżąceHarmonogram egzaminów potwierdzających kwalifikacje zawodowe - w styczniu i w lutym 2020 r.
Szczegółowe informacje dotyczące egzaminów zawodowych są wywieszone na tablicy obok gabinetu nr 10.
  Odwołane zajęcia z WDŻ - 22.01.2020 r.

W środę, 22 stycznia 2020 r.,
zajęcia z wychowania do życia w rodzinie
zostają odwołane

LekcjaNieobecny nauczycielOddziałPrzedmiot, który miał być realizowany SalaZwolnienie uczniów
7Choczyńska Irena1TAg|wdżWychowanie do życia w rodzinie31Uczniowie zwolnieni do domu
7Choczyńska Irena1TCg|wdżWychowanie do życia w rodzinie31Uczniowie zwolnieni do domu
7Choczyńska Irena1TDg|wdżWychowanie do życia w rodzinie31Uczniowie zwolnieni do domu
8Choczyńska Irena1TAp|wdżWychowanie do życia w rodzinie31Uczniowie zwolnieni do domu
8Choczyńska Irena1TBp|wdżWychowanie do życia w rodzinie31Uczniowie zwolnieni do domu

Wicedyrektor ZSRCKU w Czernichowie

14. Dzień Ochrony Danych Osobowych
#TwojedaneTwojasprawa

Dzisiaj (21 stycznia 2020 r.) obchodzimy 14. Dzień Ochrony Danych Osobowych.

Zastępstwa na środę, 22 stycznia 2020 r.
ZastępstwaZastępstwa na środę, 22 stycznia 2020 r.
  Koło naukowe z chemii - 20.01.2020 r.
Małopolska Chmura Edukacyjna

Związki kompleksowe

W poniedziałek, 20 stycznia 2020 r., uczniowie z naszej Szkoły wzięli udział w zajęciach koła naukowego z chemii realizowanego w ramach projektu Małopolska Chmura Edukacyjna.
Uczestnicy zajęć wypełnili test wstępny, a następnie poznawali tajniki związków kompleksowych.

Opracowała Barbara Kajda
  Przetarg na dostawę oleju napędowego, olejów i smaru na lata 2020-2021
Przetargi

Przetarg na dostawę oleju napędowego, olejów i smaru na lata 2020-2021 do Zespołu Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Czernichowie

Ogłoszenie o przetargu

Specyfikacja istotnych warunków zamówienia wraz z załącznikami

Zajęcia KKZ RL.03
Kwalifikacyjne Kursy ZawodowePlan zajęć dla uczestników KKZ RL.03 w dniach 18 - 19 I 2020 r.

Sobota 18 I 2020 r

7.20 - 8.50 Podstawy działalności gospodarczej w rolnictwie - Z. Boroń sala nr 26

9.00 - 13.50 Prowadzenie produkcji roślinnej - Z. Boroń sala nr 26

14.00-17.00 Technika pracy w rolnictwie - G. Bylica - sala nr 1

Niedziela 19 I 2020 r

7.20 - 10.30 Technika pracy w rolnictwie - G. Bylica - sala nr 1

10.30 - 13.50 Produkcja roślinna - M. Malik sala nr 26

14.00 - 17.00 Produkcja zwierzęca - J. Żychlińska-Buczek sala nr 26

Zajęcia online z chemii - 16.01.2020 r.
Małopolska Chmura Edukacyjna

Jak zatrzymać uciekający czas - eliksiry młodości

W czwartek, 16 stycznia 2020 r., uczniowie z naszej Szkoły wzięli udział w kolejnych zajęciach online transmitowanych z Katedry Chemii Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie w ramach projektu Małopolska Chmura Edukacyjna.
Uczestnicy zajęć, dzięki wypełnieniu ankiet online, mogli sprawdzić swoją wiedzę m.in. na temat metod walki z "upływającym czasem" czy substancji czynnych zawartych w kosmetykach "odmładzających".
Następnie wysłuchali interesującego wykładu, podczas którego Pan dr hab. Rafał Kurczab w przystępny sposób przedstawił informacje dotyczące procesów starzenia się organizmu (a w szczególności skóry), "białka młodości", teorii enzymatycznej i immunologicznej, teorii "zaprogramowanej śmierci", "eliksirów młodości" i badań nad nimi, fitosteroli, antyoksydantów, hormonu wzrostu, "winnej kuracji Johanna Schrotha", a także roślin mających dobroczynny wpływ na ludzki organizm.

Opracowała Barbara Kajda

Jak_zatrzymac_uciekajacy_czas-eliksiry_mlodosci
Jak zatrzymać uciekający czas - eliksiry młodości
16 stycznia 2020 r.
  Plan zamówień publicznych na 2020 rok
PrzetargiPlan zamówień publicznych na 2020 rok
   BohaterOn w ZSRCKU w Czernichowie

BOHATERON - WŁĄCZ HISTORIĘ

Nasza szkoła po raz kolejny włączyła się w ogólnopolską kampanię o tematyce historycznej „BohaterOn - włącz historię”. Akcja ta ma na celu upamiętnienie, a także uhonorowanie żyjących bohaterów Powstania Warszawskiego - 1944.
Młodzież ZSRCKU w Czernichowie miała okazję wziąć udział w zajęciach dotyczących Powstania Warszawskiego, promujących postawy patriotyczne, wzmacniających poczucie tożsamości narodowej, a także budujących wspólnotę osób, dla których historia i bohaterowie naszego kraju nie są obojętne.

Opracowała Klaudia Jeziorowska

BohaterOn
Ogłoszenia i informacje bieżąceSzanowni Uczniowie,

ogłaszam nabór na bezpłatne kursy:

1. Wizażu I stopnia

2. Prawa jazdy kat. B

Zgodnie z regulaminem pierwszeństwo mają uczniowie, którzy nie uczestniczyli jeszcze w żadnym bezpłatnym kursie organizowanym w ramach projektu "CKZ w ZSRCKU w Czernichowie"

Osoby zainteresowane zapraszam do sali nr 10 w dniach 14 - 15 I 2020 r.

Anna Mika
Strona 1 z 39 1 2 3 4 > >>