Strona Główna    Aktualności    Media o nas    Filmy    Do pobrania    Artykuły    Linki    Forum    Dojazd    Kontakt    Promocja

Serdecznie witamy na naszej stronie
Jesteśmy najstarszą szkołą rolniczą w Polsce
  Srebrne technikum 2019

Fundacja Edukacyjna Perspektywy potwierdza, że Technikum w Zespole Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Czernichowie jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł Srebrnej Szkoły 2019.

Podania do internatu

Szanowni Państwo, Drodzy Wychowankowie!

Podania do internatu na rok szkolny 2020/21 razem z oświadczeniem o stanie zdrowia można dostarczyć osobiście lub wysłać skan na adres: kierownik-internatu@wp.pl. Dotyczy to osób, które mieszkały do tej pory w internacie lub osób, które się o niego po raz pierwszy starają.

Kierownictwo i Wychowawcy Internatu

Nauka na wszystkich kierunkach dziennych i zaocznych
w ZSRCKU w Czernichowie jest bezpłatna

Oferta edukacyjna na rok szkolny 2020/2021

Najpopularniejsze kierunki w szkole
w systemie dziennym:
technik hodowca koni technik hotelarstwa technik rolnik technik weterynarii

Zachęcamy do zapoznania się z aktualną ofertą edukacyjną.

Pozostałe informacje w zakładce Rekrutacja.

Jeśli zamierzasz podjąć naukę w Zespole Szkół Rolniczym Centrum Kształcenia Ustawicznego w Czernichowie, a masz jakieś pytania odnośnie nauki w naszej Szkole, to zadaj je za pomocą tego formularza, a odpowiedź podamy na stronie internetowej Szkoły i na Facebooku.

Jeśli zastanawiasz się nad tym, jaką pracę chciałabyś/chciałbyś wykonywać w przyszłości i w jakim kierunku się kształcić, aby wykorzystać swoje predyspozycje i osiągnąć spełnienie zawodowe, to zachęcamy do przetestowania się i zapoznania się z materiałami zamieszczonymi w zakładce Doradztwo zawodowe.

KKZ

Trwa rekrutacja na bezpłatne Kwalifikacyjne Kursy Zawodowe
na rok szkolny 2020/2021

Formularz zgłoszeniowy do wydruku

Formularz elektroniczny

Zwiedzanie ZSRCKU w Czernichowie

Oferty zatrudnienia od 1 września 2020 r.
Oferty zatrudnienia w ZSRCKU w Czernichowie

Zespół Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Czernichowie zatrudni od 1 września 2020 r. nauczyciela przedmiotów zootechnicznych (pełny etat) oraz lekarza weterynarii do nauczania przedmiotów zawodowych w technikum weterynarii (pełny etat).
Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie dokumentów aplikacyjnych na adres: czernichow.edu@gmail.com.
Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Dyrektor ZSRCKU w Czernichowie
Grzegorz Bylica

Informacje dotyczące rekrutacji do internatu na rok 2020/2021

Informujemy, że w dn. 13.07.2020 r. zostały wywieszone, w holu głównym budynku szkoły, listy osób zakwalifikowanych do przyjęcia do internatu na rok szkolny 2020/2021. Wszyscy, którzy złożyli podania do internatu zostali do niego przyjęci.

Jednocześnie informujemy, że osoby, które zalegają z opłatami za wyżywienie w internacie, zostały przyjęte do niego warunkowo. Zaległości należy wpłacić w nieprzekraczalnym terminie - do 31.08.2020 r.. W przypadku braku wpłat osoby te nie zostaną zakwaterowane w internacie.

Artur Cichoń

Nabór do Rady Dzieci i Młodzieży
Ogłoszenia i informacje bieżąceWystartował nabór do Rady Dzieci i Młodzieży – zgłoś się do 11 września
  Podstawowe kierunki realizacji polityki oświatowej państwa
Ogłoszenia i informacje bieżącePodstawowe kierunki realizacji polityki oświatowej państwa w roku szkolnym 2020/2021
  Ostatnie pożegnanie
Ogłoszenia i informacje bieżąceDnia 25.06.2020 roku zmarł w Warszawie w wieku 97 lat nasz Kolega Stefan Samoliński, Absolwent z 1944 roku.
Po ukończeniu studiów pracował w oświacie i administracji rolniczej. Aktywnie uczestniczył w działalności Klubu Seniora "Czernichowiak". W 2006 roku wydał własnym nakładem monografię
"Szkoła Rolnicza w Czernichowie koło Krakowa w okresie II Wojny Światowej (1939 - 1945)"
Pogrzeb odbędzie się 10 lipca 2020 roku o godz. 11.00 w Nieporęcie koło Warszawy (Plac Wolności 3)
  Ostatnie pożegnanie

Z żalem informujemy, że zmarła mgr Irena Ścisłowicz - wielkiego serca i dobroci, wieloletni wychowawca w Internacie Szkoły Rolniczej w Czernichowie. Ceniona, lubiana przez młodzież, zawsze uśmiechnięta i chętna do niesienia pomocy. Zawsze taka pozostanie w naszej pamięci.

Pracownicy Szkoły Rolniczej w Czernichowie

Preorientacja i orientacja zawodowa

Zachęcamy do korzystania z e‑zasobów z zakresu klasy VII i VIII szkół podstawowych

Zachęcamy do korzystania z e‑zasobów z zakresu Szkoły ponadpodstawowe i osoby dorosłe