Strona Główna    Aktualności    Zobacz    Media o nas    Filmy    Do pobrania    Artykuły    Linki    Forum    Dojazd    Kontakt

Dzień Chłopaka w internacie

Dzień Chłopaka

Młody czy „wyrośnięty”,
bądź nam zawsze uśmiechnięty:)

Zgodnie z tradycją, także w tym roku obchodziliśmy Dzień Chłopaka. Z tej okazji Wychowanki Internatowej Filii Parkowej przy współpracy z Wychowawczyniami: p. K. Bylicą, p. M. Chodacką oraz p. P. Kowalik przygotowały słodką niespodziankę dla naszych Chłopców.
Pośród radosnych rozmów, żarcików oraz przyjaznej atmosfery w kuchni, jak grzyby po deszczu wyrastały czekoladowe babeczki, a zapach świeżo pieczonych smakołyków unosił się w całej filii. Nie brakowało rąk do pracy oraz pomysłów jak udekorować małe dzieła. Kolorowe dropsy, karmel oraz płynna czekolada układane, rozlewane i kształtowane w różne wzory nadawały oryginalności i charakteru każdej babeczce, a zaangażowanie i kreatywność Wychowanek sprzyjały wielości i niepowtarzalności słodkich form.
Gdy ostatnie z babeczek były już gotowe i ubrane w czekoladowe koraliki, Wychowanki entuzjastycznie i serdecznie obdarowywały nimi Chłopców, którzy nie kryli zadowolenia z przygotowanej niespodzianki. Babeczki rozpływały się w ustach, a ich rozkoszny smak malował szerokie uśmiechy na twarzach męskiej części internatowej społeczności.

Opracowała Paulina Kowalik

Dzien_Chlopaka_w_internacie