Strona Główna    Aktualności    Media o nas    Filmy    Do pobrania    Artykuły    Linki    Forum    Dojazd    Kontakt    Promocja

OWiUR - eliminacje okręgowe

Sukces Patrycji Piwowar w eliminacjach okręgowych XLII edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych

20 kwietnia 2018 r., 156 uczniów wzięło udział w eliminacjach okręgowych XLII edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w Kijanach.
Olimpijczycy zmagali się w siedmiu blokach tematycznych w tym weterynarii.
Uczniowie startujący w bloku "weterynaria" przyjechali na ziemię łączyńską z czterech województw (lubelskie, podkarpackie, małopolskie i śląskie).
Pierwszym sprawdzianem wiedzy był test pisemny, na rozwiązanie którego uczniowie mieli dokładnie godzinę. Później przyszedł czas na zadania praktyczne. Z obu części olimpijczycy mogli uzyskać maksymalnie po 60 punktów, czyli łącznie 120.
Do eliminacji centralnych, które będą miały miejsce 7 i 8 czerwca we Wrocławiu zakwalifikowały się cztery osoby, wśród nich Patrycja Piwowar - jedna z dwóch uczennic naszej szkoły, które brały udział w eliminacjach okręgowych. Patrycja uplasowała się na drugim miejscu wśród 32 uczestników.
Gratulujemy Patrycji i trzymamy kciuki, aby jej wiedza i umiejętności zostały także docenione w eliminacjach centralnych.

Opracowała Paulina Pytel

Eliminacje_okregowe_XLII_edycji_OWiUR