Strona Główna    Aktualności    Media o nas    Filmy    Do pobrania    Artykuły    Linki    Forum    Dojazd    Kontakt    Promocja

Wybór rozszerzeń - uczniowie technikum wererynarii
Ogłoszenia i informacje bieżąceSzanowni Rodzice,
Szanowni Uczniowie rozpoczynający naukę w technikum weterynarii od września 2018,
zgodnie z zasadami rekrutacji obowiązującymi w Zespole Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Czernichowie, uczniowie technikum weterynarii realizują dwa przedmioty na poziomie rozszerzonym.

Prosimy o przemyślenie i dokonanie wyboru 2 spośród 3 przedmiotów (biologia, chemia, język angielski), które w technikum weterynarii mogą być realizowane na poziomie rozszerzonym.

Deklarację wyboru proszę złożyć poprzez wypełnienie do 19 sierpnia 2018r. formularza wyboru przedmiotów, które w technikum weterynarii będą realizowane na poziomie rozszerzonym.

Uczniowie, którzy wybiorą język angielski na poziomie rozszerzonym będą realizowali ten przedmiot od września 2018r. (równolegle z językiem angielskim na poziomie podstawowym).

Biologia i/lub chemia na poziomie rozszerzonym będą realizowane od września 2019r. (od klasy drugiej, po zakończeniu nauki biologii/chemii na poziomie podstawowym w klasie pierwszej).

Grupy uczniów realizujących poszczególne rozszerzenia zostaną utworzone, jeśli poszczególne przedmioty na poziomie rozszerzonym wybierze wystarczająca liczba uczniów.
Lutego 2019

Szymon, Konstancja, Maksym, Flawian, Krystian, Sylwan