Andrzejkowe karaoke

ANDRZEJKOWE KARAOKE

W środę, 28 listopada, młodzież mieszkająca w Internacie „Pod Kłosem” świętowała imieniny Andrzeja, w sposób nieco odmienny od tego tradycyjnego. Zamiast lania wosku, karcianych wróżb i poznawania imion przyszłych małżonek lub małżonków młodzież dała się porwać rytmom muzyki uczestnicząc w „Andrzejkowym karaoke”.

Wydarzenie zorganizowały Panie Paulina Kowalik oraz Klaudia Jeziorowska w myśl słów dobrze znanej piosenki „śpiewać każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej, ale nie o to chodzi, jak co komu wychodzi…”. Jego celem nie była, bowiem rywalizacja, lecz przede wszystkim dobra zabawa, a także integracja młodzieży mieszkającej w Internacie.

Poprowadzeniem karaoke zajęła się nasza niezastąpiona przewodnicząca Samorządu Łucja Dyjach, która doskonale sprawdziła się w roli konferansjera zapowiadając i wpierając śpiewaków występujących w świetle reflektorów na świetlicowej scenie przed licznie zgromadzoną publicznością.

Nasi dzielni śpiewacy dali przed mikrofonem wspaniałe show, za co zostali wyróżnieni sutymi brawami ze strony publiczności oraz drobnymi upominkami od wychowawców.

Na koniec wszyscy razem, zarówno uczestnicy, jak i publiczność wspólnie odśpiewali kilka przygotowanych piosenek, a publiczność spontanicznie wyróżniła najlepszego, według niej, śpiewaka wieczoru.

Opracowały: Klaudia Jeziorowska, Paulina Kowalik

Andrzejkowe_karaoke