Finał zbiórki dla PCPR w Krakowie

FINAŁ II EDYCJI ZBIÓRKI DLA PCPR w Krakowie

W styczniu 2019r. odbył się w Internacie ZS RCKU w Czernichowie Finał II edycji zbiórki dla podopiecznych Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Krakowie. Akcja była prowadzona od jesieni. Zebraliśmy kilkadziesiąt kartonów ubrań dla dzieci i dorosłych, w tym obuwia zimowego i ważnej odzieży wierzchniej, zabawek – w tym cały karton książek dla dzieci oraz gier interakcyjnych dla maluchów. W akcję po raz kolejny bardzo zaangażowali się wychowankowie internatu, wychowawcy, pracownicy a także osoby spoza szkoły. Wszystkim bardzo serdecznie dziękujemy za okazaną życzliwość oraz bezinteresowną pomoc. Serdeczne podziękowania kieruję dla koordynatora przekazania wszystkich darów odpowiednim placówkom – pani Grażynie Tajs-Zielińskiej. Dobro powraca, a cytując naszego Papieża Franciszka warto pomyśleć nad tym „jakże byłoby pięknie, gdyby każdy z nas mógł wieczorem powiedzieć: dzisiaj zrobiłem gest miłości wobec drugiego”.

Sylwia Morawiec

Finał zbiórki dla PCPR w Krakowie