Dzień Kobiet w Internacie 2019

sernik i czekolada
czyli
Dzień Kobiet w Internacie 2019

Tegoroczny Dzień Kobiet w Internacie upłynął pod znakiem słodkości przygotowanych własnoręcznie przez męską reprezentację Naszej placówki.
Wykonania czekolad oraz serników podjął się duet w osobach Rafała Frączka oraz Jana Kity.
3 marca o godzinie 20:00 reprezentacje chłopców ruszyły na poszczególne piętra budynku głównego oraz filii, aby poczęstować dziewczęta kawałkami świeżutkiej czekolady. Z kolei Panie Wychowawczynie, Panie Kierownik, Panie Sprzątające, Kucharcie i Pani Intendentka cieszyły się możliwością skosztowania pysznego sernika.
Wypieki rozchodziły się wśród dziewcząt w tempie na tyle szybkim, że Nasi Chłopcy mają wszelkie powody podejrzewać, iż ich inicjatywa spotkała się z bardzo dobrym przyjęciem.
Organizatorzy imprezy, Panowie Artur Cichoń oraz Piotr Żmigrodzki pragną szczególnie podziękować Janowi i Rafałowi jako głównym wykonawcom tego niezwykłego dzieła. Wielkie podziękowania należą się ponadto chłopakom tworzącym delegacje z życzeniami w osobach: Jakuba Wójcika, Mikołaja Dubiela, Maxa Vlasenki, Romana Kirdy, Maxa Savenki, Vovy Kryvokulskiego, Mikołaja Urbanowicza, Nikity Akhramieieva, Wojtka Kunickiego, Andrzeja Podvornyia oraz Saszy Zoriichuka.

opracował: Piotr Żmigrodzki

Dzien_Kobiet_w_Internacie