Konkurs na najpiękniejszą kartkę walentynkową rozstrzygnięty

Konkurs na najpiękniejszą kartkę walentynkową

W związku z Dniem Świętego Walentego ogłoszony został konkurs plastyczny na najpiękniejszą kartkę walentynkową. Ku wielkiemu zadowoleniu Organizatorów zgłoszono wiele prac prezentujących naprawdę wysoki poziom zarówno pod względem estetyki i oryginalności ujęcia tematu.

Jury stanęło więc przed trudnym zadaniem wyłonienia zwycięzcy. Ostatecznie ze względu na wyrównany poziom, zdecydowano o zwiększeniu puli nagród.

Wyniki przedstawiają się następująco:
I miejsce: Wiktoria Lenart
II miejsce: Klaudia Maciejasz
III miejsce: Emilia Chromy

Wyróżnienia: Barbara Nowak, Joanna Sałaciak, Jadwiga Kaim, Julia Gwizdała, Gabriela Prasiel, Weronika Nowobilska.

Przy wręczaniu nagród oprócz organizatorów obecna była także Pani Kierownik Internatu, która złożyła gratulacje zwycięzcom zachęcając do udziału w kolejnych inicjatywach.

Organizatorzy dziękują Stowarzyszeniu Absolwentów Szkoły Rolniczej w Czernichowie za ufundowanie nagród w konkursie.

Wychowawcy: Kinga Zając, Katarzyna Bylica, Joanna Podoba-Moli, Paulina Kowalik gratulują wszystkim Laureatom oraz życzą udanego seansu.

Konkurs_na _najpiękniejsza_kartke_walentynkowa
Konkurs na najpiękniejszą kartkę walentynkową