Ubieraj się stosownie

Ubieraj się stosownie – zajęcia plastyczne

Schludny i dostosowany do okoliczności strój świadczy o poczuciu estetyki, jednocześnie wyrażając szacunek względem siebie i innych. Dobór odpowiedniej kreacji to umiejętność zachowania umiaru w doborze kolorystyki oraz zharmonizowania wszystkich jej elementów. Jak Cię widzą, tak Cię piszą- warto zatem kierując się aktualnymi trendami w modzie, nie zapominać jednocześnie o dress codzie. Celem zwrócenia uwagi na te istotne kwestie, Wychowawcy zorganizowali zajęcia plastyczne pt. „Ubieraj się stosownie”, w trakcie których Młodzież przygotowała dwa plakaty. Na jednym z nich ukazano elementy stroju właściwego do szkoły, natomiast na drugim propozycję ubioru w czasie wolnym. Oba plakaty opatrzone zostały żartobliwymi rymowankami, których treść w sposób dosadny wyrażała aprobatę i krytykę w odniesieniu do danej stylizacji.

Organizatorzy:
Joanna Podoba-Molik