Turystyczne naukowe warsztaty weekendowe
Małopolska Chmura Edukacyjna

Turystyczne naukowe warsztaty weekendowe w Suchej Beskidzkiej

Uczennice z klas I i II technikum hotelarskiego przy ZSRCKU w Czernichowie pod opieką nauczycielki Ewy Rakoczy w dniach 5 - 7 kwietnia 2019r. uczestniczyły w dodatkowych zajęciach rozwijających zorganizowanych w formie naukowych warsztatów weekendowych prowadzonych we współpracy z uczelniami w ramach Małopolskiej Chmury Edukacyjnej.
Zajęcia dotyczyły obszaru turystyki i odbywały się w Wyższej Szkole Turystyki i Ekologii w Suchej Beskidzkiej.

W trakcie 3-dniowego wyjazdu młodzi hotelarze wysłuchali wykładów dotyczących zarządzania nowoczesnym hotelem oraz doskonalili umiejętność pracy w programach komputerowych służących do rezerwacji, obsługi gości w recepcji hotelowej oraz tworzenia strony internetowej hotelu. Podczas cyklu zajęć weekendowych uczestnicy podziwiali również uroki miasta Wadowice oraz zwiedzili Muzeum Dom Rodzinny Ojca Św. Jana Pawła II.

Ze względu na wysoki poziom i ciekawą tematykę zajęć oferowanych przez uczelnię, warsztaty cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem.

Opracowała Ewa Rakoczy

Turystyczne_naukowe_warsztaty_weekendowe_w_Suchej_Beskidzkiej