Internatowe Andrzejki

Internatowe Andrzejki 2019

Dnia 27 listopada 2019 roku w godzinach wieczornych na stołówce internatu ZSRCKU z okazji „Andrzejek” odbyła się długo wyczekiwana dyskoteka integrująca wychowanków internatu. Andrzejki organizowane w tym roku pod hasłem „Magia Andrzeja” połączyły okazję do dobrej zabawy z tradycją obrzędów ludowych. Imprezę uświetniły przeboje muzyki współczesnej i tanecznej. Wychowankowie mieli okazję do wykazania swoich talentów tanecznych, a kultywując tradycje związane z wigilią św. Andrzeja, losowali wróżby ukryte w czekoladowych babeczkach, które własnoręcznie zostały upieczone przez wróżki z Filii Parkowej. Piękne wróżki wyczarowały jeszcze przepyszny poczęstunek i świetną atmosferę. Wychowankowie tańczyli i wspólnie bawili się przy dźwiękach skocznej muzyki.
Zabawy, radości oraz uśmiechu było wiele. Po zakończeniu dyskoteki wszyscy zadowoleni wrócili do swoich pokojów pełni wiary, że spełni im się to, co wywróżyli sobie podczas magicznego wieczoru.

Opracowały: Monika Koźbiał, Monika Chodacka

Internatowe_Andrzejki