Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej

3 grudnia 2019 r. w Zespole Szkół Rolniczym Centrum Kształcenia Ustawicznego w Czernichowie odbył się Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej, w którym wystartowało aż 19 zespołów, stanowiących tym samym reprezentację 19 spośród 20 klas.

W pierwszym etapie turnieju, siedem klas pierwszych rozegrało mecze w dwóch grupach, o przejście do rozgrywek ścisłej „szesnastki”. Trzy drużyny pożegnały się z turniejem, a cztery walczyły dalej. Główny turniej rozegrany został systemem brazylijskim, do dwóch przegranych. Rolę sędziów pełnili nauczyciele wychowania fizycznego.

Po zaciętej walce na siatce zwyciężyła drużyna reprezentująca klasę IIID.

Z kolei na drugim miejscu uplasował się team z klasy IIC, a na trzecim stopniu podium stanęła drużyna z klasy IVA.

Zespoły, które uplasowały się na trzech najwyższych miejscach otrzymały puchar, a każdej drużynie biorącej udział w turnieju wręczono pamiątkowy dyplom oraz słodki upominek.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy, a wszystkim drużynom dziękujemy za sportową postawę!

Opracowała Justyna Dudzik

Mikolajkowy_Turniej_Pilki_Siatkowej