Mikołajki w internacie

Inwazja Mikołajów w internacie

W dniu 05.12.2019 r. do naszego internatu niespodziewanie wtargnęło pięciu Świętych Mikołajów, którzy postanowili obdarować naszych wychowanków słodkimi upominkami.
W tym roku okazali się oni wyjątkowo łaskawi i wyrozumiali. Kierując się dobrym sercem wybaczyli bowiem wszystkim tym, którzy nie zawsze byli grzeczni i zamiast rózgą, obdarowali ich – podobnie jak i pozostałych – słodko-owocowymi podarunkami.
Radosna drużyna Mikołajkowa żwawo przemierzała cały internat, odwiedzając wszystkie pokoje i powodując szerokie uśmiechy na twarzach mieszkańców.
Towarzysząca wydarzeniu – wspaniała, pełna uprzejmości atmosfera pozwoliła każdemu z nas wprowadzić się w klimat nadchodzących wielkimi krokami Świąt Bożego Narodzenia.

Opracowały:
Klaudia Jeziorowska