Finał akcji "Wylosuj Anioła"

FINAŁ AKCJI „WYLOSUJ ANIOŁA”

Strach, ból, samotność i niepewność – choremu dziecku i jego rodzinie podczas leczenia w szpitalu onkologicznym towarzyszą trudne emocje. Członkowie fundacji „Gdy Liczy się Czas” postanowili zainicjować akcję pisania kartek dla dzieci „WYLOSUJ ANIOŁA”, która ma na celu wsparcie oraz wywołanie uśmiechu na twarzach małych pacjentów.

W grudniu 2019r. wychowankowie internatu oraz uczniowie SP wypisali piękne życzenia na własnoręcznie przygotowanych kartkach świątecznych. Serdeczności pisane przez młodzież niosły nadzieję, wsparcie oraz wiarę w dużo lepszy i sprzyjający 2020 rok.
Przed samymi świętami wysłaliśmy dużą kopertę do Fundacji. Wierzymy, że dobre słowo zwłaszcza w czasie świąt, potrafi zdziałać cuda, na które dzieci w szpitalu i ich rodziny codziennie czekają.

Opracowała Sylwia Morawiec

FINAL_AKCJI_WYLOSUJ_ANIOLA
Finał akcji "Wylosuj Anioła"
grudzień 2019 r.