X Finał Konkursu „Życie Franciszka Stefczyka i działalność jego kas”

X Finał Konkursu „Życie Franciszka Stefczyka i działalność jego kas”

21 października 2020 roku w Zespole Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Czernichowie odbył się X Finał Konkursu „Życie Franciszka Stefczyka i działalność jego kas”. W finale udział wzięło 5 uczniów. Odpowiadali oni na parędziesiąt pytań dotyczących życia rodzinnego i zawodowego Franciszka Stefczyka oraz funkcjonowania jego kas.
Uczniowie byli doskonale przygotowani i odpowiadali poprawnie na zdecydowaną większość pytań Zwycięzcą konkursu została Patrycja Szatanek z klasy 4B, która w nagrodę otrzymała laptopa. Drugie miejsce zajął kolejny uczeń klasy 4B – Volodymyr Kryvokulskyi, który otrzymał tablet. Natomiast trzecie miejsce przypadło Urszuli Garbień z klasy 4A, która otrzymała telefon.
Kolejne miejsce przypadło ex aequo Edycie Kutermak z klasy 2TCg oraz Marcelinie Salawa z klasy 2TAg.
Wymienieni wyżej finaliści również otrzymali cenne nagrody, których sponsorem były Kasy Stefczyka.
Wszystkim finalistom serdecznie gratulujemy. Życzymy dalszych sukcesów i zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnych edycjach konkursu.

Opracował: Karol Filipiak

Konkurs_2020