Strona Główna    Aktualności    Media o nas    Filmy    Do pobrania    Artykuły    Linki    Forum    Dojazd    Kontakt    Promocja
  Menu
  Projekty
CKZ
Kącik Przedsiębiorcy  Akcje pomocy
  Partnerzy

Uniwersytet Rolniczy
w Krakowie

Wyższa Szkoła
Turystyki i Ekologii
w Suchej Beskidzkiej

Małopolska do celu.eu

Poczet Krakowskiej
Chorągwi Husarskiej

Gminny Ośrodek
Pomocy Społecznej
w Czernichowie

Serwis mojestypendium.pl
  Baza arkuszy egzaminacyjnych
Ogłoszenia i informacje bieżąceBezpłatna baza arkuszy egzaminacyjnych na stronie arkusze.pl
  Harmonogram egzaminów potwierdzających kwalifikacje zawodowe
Ogłoszenia i informacje bieżąceHarmonogram egzaminów potwierdzających kwalifikacje zawodowe - w styczniu i w lutym 2019 r.
Szczegółowe informacje dotyczące egzaminów zawodowych są wywieszone na tablicy obok gabinetu nr 10.
  Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej
Ogłoszenia i informacje bieżące

Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej

W czwartek - 6 grudnia 2018 r. w hali sportowej ZS RCKU w Czernichowie odbył się Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej. Drużyny z poszczególnych klas, które zgłosiły się do turnieju rozgrywały mecze w systemie każdy z każdym. Po zaciętej rywalizacji pierwsze miejsce wywalczyła drużyna z klasy IIIA, drugie miejsce zajęła drużyna z klasy IIIC, a trzecie - klasa IVC. Po raz pierwszy przyznana została nagroda w kategorii Najlepszy strój drużyny, w której doceniono działania klasy IVA. Pamiątkowe dyplomy oraz puchar za uzyskanie pierwszego miejsca wręczali nauczyciele wychowania fizycznego: Małgorzata Downar – Zapolska oraz Wojciech Downar – Zapolski. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych!

Opracowała Katarzyna Wrona


Mikolajkowy_Turniej_Pilki_Siatkowej
Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej
6 grudnia 2018 r.
  Spotkanie z misjonarzem
Ogłoszenia i informacje bieżące

Spotkanie z misjonarzem

28 listopada br. uczniowie klas 1b i 3a spotkali się z dyrektorem Biura Regionalnego w Krakowie Międzynarodowej Organizacji Katolickiej Pomoc Kościołowi w Potrzebie, misjonarzem – ks. Rafałem Cyfką. Tematem spotkania było Prześladowanie chrześcijan. Najbardziej do nas przemówiły fakty, że od czasów Chrystusa 75 mln chrześcijan oddało życie za wiarę, z czego 45 mln w XX wieku! Ks. Rafał w bardzo interesujący sposób przedstawił nam min. sytuację chrześcijan w Syrii i Pakistanie. Dziękując za spotkanie, uczniowie z kl. 1b zaprosili Ks. Rafała do naszej szkoły w II półroczu.

Przygotowała Marzena Błażejak


Spotkanie_z_misjonarzem
Spotkanie z misjonarzem
28 listopada 2018 r.
  Wydarzenie profilaktyczne
Ogłoszenia i informacje bieżące

„Przepis na sukces” w ZSRCKU w Czernichowie

7 grudnia 2018 r. w hali sportowej ZSRCKU w Czernichowie odbyło się wydarzenie profilaktyczne „Przepis na sukces”.
Jakub Nowak (raper „Anatom”) i Bartłomiej Krakowiak (podróżnik), odwiedzili uczniów z naszej szkoły, żeby podzielić się z nimi swoim przepisem na sukces.
Wykład profilaktyczny, świadectwo życia dwóch osób i koncert Anatoma stanowiły spójną całość. Obu Panów wspierali Jakub Krakowiak i Łukasz Górniok.
Projekt realizowany jest przez Fundację zaNim oraz jest współfinansowany ze środków Funduszu Sprawiedliwości, którego dysponentem jest Ministerstwo Sprawiedliwości.

Opis projektu: https://www.facebook.com/pg/ProjektPrzepisNaSukces/about/?ref=page_internal

Opracowała Barbara Kajda


Wydarzenie_profilaktyczne-Przepis_na_sukces
Wydarzenie profilaktyczne „Przepis na sukces”
7 grudnia 2018 r.
  "Orka" o nas
Media o nasW październikowej "Orce":
- na str. 10 - "Dzień Edukacji Narodowej i ślubowanie klas pierwszych w ZSRCKU" - relacja p. Agnieszki Kołodziej,
- na str. 11 - " BohaterON - włącz historię w ZSRCKU w Czernichowie" i "Międzynarodowy Dzień bez przemocy" - relacje p. Klaudii Jeziorowskiej; " Stypendia Starosty Krakowskiego na rok szkolny 2018/2019" - relacja p. Barbary Kajdy,
- na str. 11 i 12 - "Wykład o pszczołach w ZSRCKU w Czernichowie" - relacja p. Karoliny Kwaśnicy-Kani,
- na str. 14-15 - "Hubertus 2018" - relacja p. Anny Niedziółki.
  Urodzinowa kartka dla Alana
Internat

Kartka Urodzinowa dla Alana

Alan to trzynastolatek z Sosnowca, który choruje na autyzm. 27 listopada obchodzi swoje urodziny. Matka chłopca zwróciła się do wszystkich chętnych osób o pomoc w przygotowaniu kartek urodzinowych dla swego syna. Z odpowiedzią na ten apel przyszła Nasza Internatowa Młodzież.
Udało nam się zebrać naprawdę imponującą ilość kartek dla chorego Alana. Każda była inna, każda w osobisty sposób wyrażała szczere i piękne życzenia urodzinowe dla chłopca.
Mamy nadzieję, że sprawiliśmy Alanowi dużo radości w dniu Jego Święta. A sądząc po ilości i jakości dostarczonych chłopakowi kartek, jesteśmy tego niemal stuprocentowo pewni.

opracował: Piotr Żmigrodzki


Urodzinowa_kartka_dla_Alana
Urodzinowa kartka dla Alana
27 listopada 2018 r.
  Dzień Marchewki
Ogłoszenia i informacje bieżące

Dzień Marchewki

4 grudnia 2018 r. w ramach trwającego w ZSRCKU w Czernichowie projektu „Dni Zdrowia” uczniowie z klasy III C opracowali i zrealizowali „Dzień Marchewki”. Podczas przerwy częstowali wszystkich zdrowymi i pełnymi witamin marchewkowymi przekąskami. „Dni Zdrowia” to warsztaty dla uczniów klas II i III technikum hotelarstwa rozwijające umiejętności zawodowe i promujące zdrowy styl życia, które są sfinansowane z powiatowego grantu.

Opracowała Barbara Ryś


Dzien_Marchewki
Dzień Marchewki
4 grudnia 2018 r.
  Czerwony Dzień Zdrowia
Ogłoszenia i informacje bieżące

Czerwony Dzień Zdrowia

20 listopada oraz 3 grudnia 2018 r. w ramach trwającego w ZSRCKU w Czernichowie projektu „Dni Zdrowia” uczniowie z klasy III C opracowali i zrealizowali „Czerwony Dzień Zdrowia”. Podczas przerwy częstowali całą społeczność uczniowską zdrowymi owocami i warzywami. „Dni Zdrowia” to warsztaty dla uczniów klas II i III technikum hotelarstwa rozwijające umiejętności zawodowe i promujące zdrowy styl życia, które są sfinansowane z powiatowego grantu.

Opracowała Barbara Ryś


Czerwony_Dzien_Zdrowia
Czerwony Dzień Zdrowia
20 listopada i 3 grudnia 2018 r.
  Grafiki na stulecie
Ogłoszenia i informacje bieżące

Stulecie odzyskania przez Polskę niepodległości

Wpisując się w 100-tną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości uczniowie klas pierwszych wykonali okolicznościowe prace. Na lekcjach informatyki pracowali w programach graficznych, aby zrobić plakietki i kartki pocztowe. Projekty uczniów zostały wydrukowane i umieszczone na tablicach na szkolnych korytarzach. Zapraszamy do oglądania!

Opracowała Kinga Rysz


Setna_rocznica_odzyskania_niepodleglosci-grafiki_uczniow
Grafiki na stulecie odzyskania niepodległości
  Europejski Tydzień Redukcji Odpadów
Internat

Europejski Tydzień Redukcji Odpadów

Europejski Tydzień Redukcji Odpadów (European Week for Waste Reduction – EWWR) to coroczna inicjatywa mająca na celu promowanie zapobiegania powstawaniu odpadów oraz właściwego postępowania z już wytworzonymi odpadami.
Przy okazji Tygodnia Redukcji Odpadów (17.11-25.11) w internacie młodzież z I piętra, przez cały tydzień uczestniczyła w różnego rodzaju działaniach mających na celu podnoszenie poziomu świadomości ekologicznej. Wszelkie inicjatywy miały za zadanie wskazać na problem dużej ilością wytwarzanych przez nas odpadów, możliwości ich redukcji, jak również na możliwości radzenia sobie z nim. Młodzież utworzyła gazetkę dotyczącą selektywnej zbiórki odpadów. Odbyły się rozmowy edukacyjne. Powstał kącik segregacji „chilluj i segreguj”. Wychowawcy wdrażali wychowanków do selektywnej zbiórki śmieci.
Priorytetem jest zapobieganie powstawania odpadów. Można dążyć do tego celu przede wszystkim przez świadome wybory konsumenckie np. używanie reklamówek wielokrotnego użytku, zakupienie kremu lub pasty do zębów bez dodatkowych opakowań tekturowych i foliowych. Młodzież dowiedziała się również o stylu zero waste. Do eko rozwiązań należy m.in. selektywne zbieranie odpadów, w skutek czego zyskujemy czysty surowiec z przeznaczeniem do recyklingu lub innych form odzysku. Dzięki inicjatywie grupy wychowanków zastosowaliśmy na piętrze tzw. domowy recykling - nadaliśmy drugie życie odpadom i starym rzeczom. Tak właśnie powstał kącik „czilluj i segreguj”. Eko kącik został zaaranżowany z tekturowych pudeł, starych gazet, materiałów edukacyjnych użytych wcześniej, starych puf oraz stolika.

Opracowała Paulina Racułt


Europejski_Tydzien_Redukcji_Odpadow
Europejski Tydzień Redukcji Odpadów
17 - 25 listopada 2018 r.
Strona 2 z 20 < 1 2 3 4 5 > >>
  Dzisiaj
Poniedziałek
17
Grudnia 2018

Imieniny obchodzą:
Olimpia, Łazarz, Jolanta, Florian, Łukasz
  Zapraszamy
  Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
  Użytkowników Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 602
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: Agnieszka Gargas
  Poczta
Poczta
  Facebook


  Wątki na Forum
Najnowsze Tematy
Powitanie
Powitanie
Chcecie wiedzieć jak...
Najciekawsze Tematy
Powitanie [0]
Powitanie [0]
Chcecie wiedzieć ... [0]
  Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Barbara Kajda
25/06/2016 15:06
Ancurrr14, można już składać podania do szkół policealnych. Informacje o rekrutacji do szkół dla dorosłych znajdują się w panelu po lewej stronie, w zakładce: Rekrutacja-> Szkoły zaoczne.

Ancurrr14
23/06/2016 08:48
Czy można juz składać podanie do szkoły Policealnej ?

twety19
19/08/2015 21:41
Wonski dziękuje bardzo za pomoc. Na prawdę była potrzebna :-)

Wonski
15/08/2015 12:36
,papierem od lekarza i zdjęciem zanosisz to znowu do starostwa i oni ci wydają PKK czyli profil kandydata na kierowcę.Myślę że pomogłem. Życzę miłych 18 dni wakacji !

Wonski
15/08/2015 12:35
200 zł później idziesz do wydziału komunikacji w starostwie tam pobierasz "Wniosek o wydanie prawa jazdy lub pozwolenie" ktoś na pewno ci zaznaczy tak co masz wypełnić.Razem z tym wnioskiem,

Wonski
15/08/2015 12:31
twety19, W Google wpisz "prawo jazdy lekarz i nazwa większej miejscowości koło której mieszkasz". Tam znajdziesz lekarza najlepiej prywatnego bo szybciej cię przyjmie za badanie płaci się 20

Barbara Kajda
14/08/2015 21:51
Twety19, podstawowe informacje dotyczące prawa jazdy kategorii T znajdują się tutaj: http://czernichow.edu.pl/
viewpage.php?page_id=1072
, więcej szczegółów: http://www.word.waw.pl/in
dex.php


twety19
11/08/2015 16:29
czy można u zwykłego lekarza rodzinnego / z góry dziękuję za pomoc ^^ pozdrowienia i miłych wakacji :-)

twety19
11/08/2015 16:27
Dzień dobry ;-). Jak należy stworzyć profil kandydata na prawo jazdy kategorii T? Jakie wnioski należy złożyć i gdzie? Jakie dokumenty należy mieć i co z badaniami ? U kogo należy je zrobić? Czy moż

Barbara Kajda
13/07/2015 10:59
Jaaa, Angeelika odpowiedziała prawidłowo na Twoje pytanie.

Archiwum
  Licznik wyświetleń
  Licznik odwiedzin

  Lokalizator
  Odsyłacze
epodreczniki.pl

Starostwo Powiatowe
w Krakowie

ITV Gmin i Powiatu
Krakowskiego

MEN

Kuratorium Oświaty
w Krakowie

Centralna Komisja
Egzaminacyjna

Okręgowa Komisja
Egzaminacyjna

Krajowy Ośrodek
Wspierania Edukacji
Zawodowej i Ustawicznej

Portal Funduszy
Europejskich

Serwis Informacyjny
Gminy Czernichów

Starostwa Powiatowego
w Krakowie

Serwis Internetowy
Miasta Krakowa