Strona Główna    Aktualności    Media o nas    Filmy    Dojazd    Kontakt
  Menu
  ProjektyCKZ
Kącik Przedsiębiorcy


  Akcje pomocy
  Partnerzy

Uniwersytet Rolniczy
w Krakowie

Wyższa Szkoła
Turystyki i Ekologii
w Suchej Beskidzkiej

Małopolska do celu.eu

Poczet Krakowskiej
Chorągwi Husarskiej

Gminny Ośrodek
Pomocy Społecznej
w Czernichowie

Serwis mojestypendium.pl
  Talent Powiatu
Ogłoszenia i informacje bieżące

W dniu 07.12.2020 r. w Zespole Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Czernichowie Pan Piotr Goraj - Przewodniczący Rady Powiatu uroczyście wręczył uczennicy klasy IIID w zawodzie technik hodowca koni - Elżbiecie Jodłowskiej- dyplom potwierdzający wyróżnienie w plebiscycie Talent Powiatu 2020 za wybitne osiągnięcia indywidualne w dziedzinie "SPORT". Ela od wielu lat osiąga znaczące sukcesy w dyscyplinie jazda konna - skoki przez przeszkody. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Talent_Powiatu
  Warm up your business
Ogłoszenia i informacje bieżące

Masz pomysł na to w jaki sposób można poprawić współczesną energetykę z korzyścią dla konsumentów i środowiska? Weź udział w programie na najlepszy pomysł biznesowy z dziedziny energetyki. Konkurs jest skierowany do szerokiego grona odbiorców: studentów, doktorantów, absolwentów oraz startupów, a także do uczniów szkół średnich.

Celem konkursu jest kreowanie innowacji w obszarze produkcji energii, technologii oszczędnych i przyjaznych dla środowiska, a także wydajnej i efektywnej organizacji.

Więcej szczegółów: https://warmup.pnt.opole.pl/

  Prezentacja promująco-podsumowująca projekt "Śliwa Z Klasą"
Ogłoszenia i informacje bieżącePrezentacja promująco-podsumowująca projekt "Śliwa Z Klasą"
  X Finał Konkursu „Życie Franciszka Stefczyka i działalność jego kas”
Wydarzenia

X Finał Konkursu „Życie Franciszka Stefczyka i działalność jego kas”

21 października 2020 roku w Zespole Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Czernichowie odbył się X Finał Konkursu „Życie Franciszka Stefczyka i działalność jego kas”. W finale udział wzięło 5 uczniów. Odpowiadali oni na parędziesiąt pytań dotyczących życia rodzinnego i zawodowego Franciszka Stefczyka oraz funkcjonowania jego kas.
Uczniowie byli doskonale przygotowani i odpowiadali poprawnie na zdecydowaną większość pytań Zwycięzcą konkursu została Patrycja Szatanek z klasy 4B, która w nagrodę otrzymała laptopa. Drugie miejsce zajął kolejny uczeń klasy 4B – Volodymyr Kryvokulskyi, który otrzymał tablet. Natomiast trzecie miejsce przypadło Urszuli Garbień z klasy 4A, która otrzymała telefon.
Kolejne miejsce przypadło ex aequo Edycie Kutermak z klasy 2TCg oraz Marcelinie Salawa z klasy 2TAg.
Wymienieni wyżej finaliści również otrzymali cenne nagrody, których sponsorem były Kasy Stefczyka.
Wszystkim finalistom serdecznie gratulujemy. Życzymy dalszych sukcesów i zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnych edycjach konkursu.

Opracował: Karol Filipiak


Konkurs_2020
  Od 19 października br. pracujemy/uczymy się zdalnie
Ogłoszenia i informacje bieżące

Szanowni Państwo, od poniedziałku (19 października br.) wszystkie zajęcia dydaktyczne w naszej Szkole będą realizowane z wykorzystaniem technik kształcenia na odległość przy użyciu platformy edukacyjnej Ms Teams.

Z poważaniem,
Barbara Kajda
wicedyrektor ZSRCKU w Czernichowie
  Dzień Edukacji Narodowej w ZSRCKU w Czernichowie
Wydarzenia

Dzień Edukacji Narodowej w ZSRCKU w Czernichowie

Skromnie, ale w podniosłym nastroju świętowaliśmy Dzień Nauczyciela w Zespole Szkół RCKU w Czernichowie. Uroczystość została zorganizowana przede wszystkim dla uczniów klas pierwszych, którzy zostali poprzez symboliczny akt ślubowania włączeni do grona uczniów naszej szkoły. Pierwszoklasiści ślubowali m.in. godnie reprezentować szkołę, uczyć się i przestrzegać zasad koleżeńskiego współżycia, pomagać im w realizacji tych postanowień będą wychowawczynie: Pani Dominika Gala, Pani Bożena Mrozicka i Pani Barbara Ryś.
Podczas dzisiejszej uroczystości rozdane też zostały dyplomy i nagrody w konkursie dotyczącym Jana Pawła II, laureaci to głównie uczniowie klas pierwszych, którzy z entuzjazmem podeszli do zgłębiania wiedzy na temat Papieża.
Miłym akcentem były również życzenia od Samorządu Szkolnego złożone dyrekcji i wszystkim nauczycielom. Uznawane zwykle za banalne życzenia zdrowia stały się docenione w czasach pandemii, dlatego przede wszystkim zdrowia życzyli uczniowie swoim pedagogom, a oprócz zdrowia satysfakcji z pracy i wielu sukcesów zawodowych i osobistych.
Życzenia nauczycielom złożył także Starosta Krakowski, Pan Wojciech Pałka – za pośrednictwem Pani wicedyrektor naszej szkoły, Barbary Kajdy. Nagrody Starosty Krakowskiego w bieżącym roku otrzymały: Pani Anna Mika, nauczycielka przedmiotów zawodowych z zakresu hotelarstwa i kierownik szkolenia praktycznego, Pani Ewa Rakoczy, nauczycielka przedsiębiorczości i przedmiotów zawodowych z dziedziny hotelarstwa i Pani Agnieszka Kołodziej, nauczycielka języka polskiego.
Dyrektor ZSRCKU, Pan Grzegorz Bylica przyznał Nagrody Dyrektora nauczycielom i pracownikom niepedagogicznym, które zostały wręczone podczas kameralnego spotkania w auli naszej szkoły.
Święto Edukacji Narodowej to jednak nie tylko dzień, który celebrują wyłącznie nauczyciele, to również święto wszystkich ludzi, którzy są z edukacją związani, którzy ciągle zdobywają wiedzę, ponieważ „wykształcenie – jak mawiał Ryszard Podlewski - to nic innego jak podnoszenie estetyki wnętrza.”

Opracowała: Agnieszka Kołodziej


  Finał konkursu „Życie Franciszka Stefczyka oraz działalność jego kas”
Ogłoszenia i informacje bieżące

Dnia 21.10.2020r. o godzinie 9.00 odbędzie się finał konkursu „Życie Franciszka Stefczyka oraz działalność jego kas”. Konkurs będzie mieć formę turnieju. Do finału zakwalifikowali się uczniowie którzy wzięli udział w pierwszym etapie z dnia 09.02.2020r.; oto szóstka finalistów:
Volodymyr Krywokulskyi
Patrycja Szatanek
Edyta Kuternak
Ula Garbień
Julia Bała
Marcelina Salawa
Przypominam, że do konkursu obowiązuje w całości pozycja Janusza Skodlarskiego: „Franciszek Stefczyk: pionier spółdzielczości kredytowej w Polsce” oraz Bohdan Cywiński: „Idzie o dobro wspólne... Opowieść o Franciszku Stefczyku”.

Karol Filipiak
  Postępowanie w trybie zapytania o cenę - ekogroszek 2020/2021 - wybór najkorzystniejszej oferty
PrzetargiOgłoszenie o wyborze najkorzystniejszej oferty na dostawę węgla ekogroszku na sezon grzewczy 2020/2021
  Postępowanie w trybie zapytania o cenę - ekogroszek 2020/2021
Przetargi

Postępowanie w trybie zapytania o cenę na dostawę węgla ekogroszku
na sezon grzewczy 2020/2021
do Zespołu Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Czernichowie

Protokół z otwarcia ofert na dostawę węgla ekogroszku na sezon grzewczy 2020/2021
  Rozpoczęcie zajęć KKZ
Kwalifikacyjne Kursy ZawodoweSzanowni Państwo,

w dniu 19 września 2020 roku (sobota) w auli szkolnej (I piętro) o godz. 8.00 odbędzie się spotkanie organizacyjne rozpoczynające KKZ ROL.04 PROWADZENIE PRODUKCJI ROLNICZEJ. Po zakończeniu spotkania zaplanowane są pierwsze zajęci.

9.00 - 10.30 - Technika w rolnictwie - Grzegorz Bylica - sala nr 26

10. 40 - 17.00 - Prowadzenie produkcji roślinnej - Zofia Boroń - sala nr 26

Harmonogram zajęć na cały kurs, plany na najbliższe zajęcia oraz całą dokumentację otrzymacie Państwo podczas spotkania.

Anna Mika
  Egzamin zawodowy - testy online
Ogłoszenia i informacje bieżącehttps://www.testy.egzaminzawodowy.info
Strona 2 z 55 < 1 2 3 4 5 > >>
  Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
  Poczta
Poczta
  Facebook