Strona Główna    Aktualności    Zobacz    Media o nas    Filmy    Do pobrania    Artykuły    Linki    Forum    Dojazd    Kontakt

Wakacyjne dyżury kadry kierowniczej
Ogłoszenia i informacje bieżąceWakacyjne dyżury kadry kierowniczej ZSRCKU w Czernichowie
  Aktualny harmonogram egzaminów poprawkowych dla uczniów klas I - III na sierpień 2017r.
Ogłoszenia i informacje bieżąceZaktualizowany po egzaminach klasyfikacyjnych harmonogram egzaminów poprawkowych dla uczniów klas I - III na sierpień 2017r.
  Wyniki rekrutacji na staże wakacyjne
Ogłoszenia i informacje bieżąceLista uczniów zakwalifikowanych na staże wakacyjne

Uczniowie zakwalifikowani na staż wakacyjny proszeni są o potwierdzenie woli udział w stażu na adres: annamika2@poczta.fm do dnia 30 czerwca 2017 roku. W wiadomości proszę podać pełny adres firmy oraz proszę się podpisać imieniem i nazwiskiem.
Z osobami, które potwierdzą wolę udziału będę kontaktować się drogą telefoniczną, a informacje ogólne zostaną przesłane na adresy e-mail.
Anna Mika
Kierownik Szkolenia Praktycznego
  Zakończenie roku szkolnego 2016/2017
Ogłoszenia i informacje bieżąceW piątek, 23 czerwca 2017r., w hali sportowej Zespołu Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Czernichowie odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017.
Uroczystość została poprzedzona mszą świętą odprawioną w kaplicy szkolnej przez ks. Pawła Cempurę. ...więcej.

Zakonczenie_roku_szkolnego_2016-2017
Zakończenie roku szkolnego 2016/2017
23 czerwca 2017r.
  Dyplom dla ZSRCKU
Dyplom_dla_ZSRCKU_w_Czernichowie-Gra_planszowa_Twoje_dane_Twoja_sprawa
  Dodatkowy egzamin klasyfikacyjny
Ogłoszenia i informacje bieżąceHarmonogram egzaminu klasyfikacyjnego na 27 czerwca 2017r.
  Nabór pracodawców
Ogłoszenia i informacje bieżąceOgłoszenie o naborze pracodawców oferujących miejsca staży wakacyjnych
  Płatne staże wakacyjne

Uczniów zainteresowanych realizacją płatnych, wakacyjnych staży zawodowych w gabinetach weterynaryjnych, stadninach koni oraz hotelach zapraszam w dniach od 22 do 26 czerwca 2017 r. do gabinetu nr 10 celem uzyskania szczegółowych informacji oraz złożenia wymaganych dokumentów.

Anna Mika
Kierownik Szkolenia Praktycznego
  Konkurs dla gimnazjalistów - Gra o zdrowie w Zespole Szkół w Czernichowie
Ogłoszenia i informacje bieżąceW dniu 9 czerwca 2017 roku, w Zespole Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Czernichowie odbył się III finałowy etap konkursu dla gimnazjalistów pod hasłem „Gra o zdrowie w Zespole Szkół w Czernichowie”. Tegoroczny finał był już ósmą edycją trzyetapowego konkursu o tematyce prozdrowotnej organizowanego dla gimnazjalistów. Patronatem honorowym konkurs objęli: Józef Krzyworzeka - Starosta Krakowski, Szymon Łytek-Wójt Gminy Czernichów oraz Jarosław Foremny - Małopolski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny, Dyrektor Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Krakowie. Uroczystego otwarcia konkursu dokonał Grzegorz Bylica - Dyrektor Zespołu Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Czernichowie. ...więcej.
Strona Konkursu
Konkurs_dla_gimnazjalistow-Gra_o_zdrowie_w_Zespole_Szkol_w_Czernichowie
Konkurs dla gimnazjalistów - Gra o zdrowie w Zespole Szkół w Czernichowie
9 czerwca 2017r.
  Tablica pamiątkowa dla p. Maksymiliana Marciniaka
tablica_pamiatkowa
  Talent Powiatu 2017

Gratulacje dla Mykhailo!

Talent_Powiatu_2017
Strona 2 z 18 < 1 2 3 4 5 > >>
Lipca 2017

Apolinary, Bogna, Brygida, Sława, Sławosz, Żelisław

Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Najnowszy Użytkownik: ciekawa