Strona Główna    Aktualności    Zobacz    Media o nas    Filmy    Do pobrania    Artykuły    Linki    Forum    Dojazd    Kontakt

Kwestionariusz osobowy ucznia
Ogłoszenia i informacje bieżąceSzanowni Rodzice,
uprzejmie prosimy o wypełnienie Kwestionariusza osobowego ucznia i przekazanie go przez swoje dziecko wychowawcy do poniedziałku, 11 września 2017r.
Pozostałe przydatne druki obowiązujące w szkole zamieszczono w zakładce Szkoła->Druki.
  Listy podręczników na rok szkolny 2017/2018
Ogłoszenia i informacje bieżąceListy podręczników do poszczególnych klas znajdują się w panelu po lewej stronie Uczniowie->Podręczniki.
InternatSzanowni Państwo
Wszystkie informacje dotyczące funkcjonowania internatu znajdują się w zakładce Internat w panelu po lewej stronie.
  Regulamin rekrutacji i uczestnictwa w zajęciach on-line
Małopolska Chmura EdukacyjnaRegulamin rekrutacji i uczestnictwa w zajęciach on-line przeprowadzanych w ramach komponentu Małopolskiej Chmury Edukacyjnej w ramach projektu pn. „Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce II Edycja II - Rok szkolny 2017/2018"
  Wsparcie finansowe dla uczniów
Ogłoszenia i informacje bieżąceInformacje na temat wsparcia finansowego dla uczniów.
  Rok szkolny 2017/2018
Ogłoszenia i informacje bieżąceInformacje dotyczące organizacji roku szkolnego znajdują się w zakładce Rok szkolny 2017/2018 w panelu po lewej stronie.
Plan lekcji zostanie opublikowany wkrótce.
  Informacje dla Rodziców dotyczące internatu
InternatInformacje dla Rodziców dotyczące organizacji pracy internatu na rok szkolny 2017/2018
  Oferty pracy dla absolwentów
Ogłoszenia i informacje bieżąceOferty pracy dla absolwentów ZSRCKU w Czernichowie
  Wyniki rekrutacji na staże wakacyjne
Ogłoszenia i informacje bieżąceLista uczniów zakwalifikowanych na staże wakacyjne

Uczniowie zakwalifikowani na staż wakacyjny proszeni są o potwierdzenie woli udział w stażu na adres: annamika2@poczta.fm do dnia 30 czerwca 2017 roku. W wiadomości proszę podać pełny adres firmy oraz proszę się podpisać imieniem i nazwiskiem.
Z osobami, które potwierdzą wolę udziału będę kontaktować się drogą telefoniczną, a informacje ogólne zostaną przesłane na adresy e-mail.
Anna Mika
Kierownik Szkolenia Praktycznego
  Nabór pracodawców
Ogłoszenia i informacje bieżąceOgłoszenie o naborze pracodawców oferujących miejsca staży wakacyjnych
  Płatne staże wakacyjne

Uczniów zainteresowanych realizacją płatnych, wakacyjnych staży zawodowych w gabinetach weterynaryjnych, stadninach koni oraz hotelach zapraszam w dniach od 22 do 26 czerwca 2017 r. do gabinetu nr 10 celem uzyskania szczegółowych informacji oraz złożenia wymaganych dokumentów.

Anna Mika
Kierownik Szkolenia Praktycznego