Strona Główna    Aktualności    Media o nas    Filmy    Do pobrania    Artykuły    Linki    Forum    Dojazd    Kontakt    Promocja

II Międzynarodowe Targi Animacyjne

II Międzynarodowe Targi Animacyjne odbędą się już 10 lutego w Krakowie na Rynku Głównym w Pałacu Czeczotka.
Uczniowie mogą skorzystać z warsztatów, dzięki którym nabędą nowych umiejętności, dowiedzą się o najnowszych trendach w branży turystycznej. Będzie także prowadzona rekrutacja do pracy zarówno w Polsce jak i za granicą.
Zachęcamy do zapoznania się z ofertą oraz informacjami na stronie: https://www.animatortargi.com/bilety-1

SZKOŁA Z KLASĄ w ZSRCKU Czernichowie

SZKOŁA Z KLASĄ w ZSRCKU Czernichowie

Po zeszłorocznym sukcesie naszej szkoły w projekcie Szkoła z Klasą oraz dwudniowym udziale naszych nauczycieli i uczennic w Festiwalu SZK w Warszawie podjęliśmy decyzję o tegorocznym udziale naszej szkoły w projekcie.

Krótkie podsumowanie Festiwalu SZK 2018:

Co to za projekt?

„Szkołę tworzą ludzie, którzy na co dzień uczą się w niej i pracują. Bez względu na to jak będzie się ona zmieniać, i czy zmiany będą wprowadzane z Waszej inicjatywy, czy też w wyniku czynników zewnętrznych, to właśnie ludzie są najważniejsi. Dlatego warto badać potrzeby wszystkich członków społeczności szkolnej oraz wspólnie planować i wprowadzać rozwiązania.”

Koncepcja programu oparta jest na metodzie design thinking, którą twórcy SZK zaczerpnęli z biznesu i starają się przenieść na grunt szkoły i edukacji. DT pomaga budować rozwiązania w oparciu o potrzeby.

Więcej na https://szkolazklasa20.pl

Co zaplanowaliśmy w tym roku szkolnym?

Po przeprowadzonym badaniu, analizie i opracowaniu celu tegorocznego udziału ZSRCKU w Czernichowie w projekcie, jednogłośnie postawiliśmy na BEZPIECZEŃSTWO I ZAUFANIE – jako główny obszar pracy. W tym semestrze będziemy kierować nasze działania na zapewnienie naszym uczniom, nauczycielom i pracownikom szeroko pojętego poczucia bezpieczeństwa oraz wzajemnego zaufania.

W programie czynnie bierze udział zespół nauczycieli: p. Barbara Kajda, p. Anna Mika, p. Ewa Rakoczy i p. Sylwia Morawiec jako koordynator. W działania SZK zaangażował się również samorząd szkoły i internatu.

Zachęcamy wszystkich nauczycieli i uczniów do tworzenia wspólnej przestrzeni wokół obszaru realizowanego w tym roku szkolnym:)

Opracowała Sylwia Morawiec
  Finał zbiórki dla PCPR w Krakowie

FINAŁ II EDYCJI ZBIÓRKI DLA PCPR w Krakowie

W styczniu 2019r. odbył się w Internacie ZS RCKU w Czernichowie Finał II edycji zbiórki dla podopiecznych Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Krakowie. Akcja była prowadzona od jesieni. Zebraliśmy kilkadziesiąt kartonów ubrań dla dzieci i dorosłych, w tym obuwia zimowego i ważnej odzieży wierzchniej, zabawek – w tym cały karton książek dla dzieci oraz gier interakcyjnych dla maluchów. W akcję po raz kolejny bardzo zaangażowali się wychowankowie internatu, wychowawcy, pracownicy a także osoby spoza szkoły. Wszystkim bardzo serdecznie dziękujemy za okazaną życzliwość oraz bezinteresowną pomoc. Serdeczne podziękowania kieruję dla koordynatora przekazania wszystkich darów odpowiednim placówkom – pani Grażynie Tajs-Zielińskiej. Dobro powraca, a cytując naszego Papieża Franciszka warto pomyśleć nad tym „jakże byłoby pięknie, gdyby każdy z nas mógł wieczorem powiedzieć: dzisiaj zrobiłem gest miłości wobec drugiego”.

Sylwia Morawiec

Finał zbiórki dla PCPR w Krakowie

Autorka zdjęcia: Paulina Kowalik
  28 stycznia - Dzień Ochrony Danych Osobowych
Dzien_Ochrony_Danych_Osobowych
  Ostateczne deklaracje maturalne 2019
Egzamin maturalny

Szanowni Maturzyści,
przypominamy, że 7 lutego 2019 r. upływa termin złożenia ostatecznych deklaracji maturalnych.
Do 7 lutego 2019 r. można dokonywać zmian we wstępnych deklaracjach maturalnych (złożonych w terminie do 1 października 2018 r.) .
W przypadku niezłożenia deklaracji ostatecznej do 7 lutego 2019 r., deklaracja wstępna (złożona w terminie do 1 października 2018 r.), stanie się deklaracją ostateczną.

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze organizowane w ramach ppp
Ogłoszenia i informacje bieżąceZajęcia dydaktyczno-wyrównawcze organizowane dla uczniów w ramach pomocy psychologiczno-pedagogicznej
  Harmonogram dyżurów kadry kierowniczej
Ogłoszenia i informacje bieżąceHarmonogram dyżurów kadry kierowniczej obowiązujący od 28 stycznia 2019 r.
  Nowy plan lekcji od 28 stycznia 2019 r.
Ogłoszenia i informacje bieżąceSzanowni Państwo,
od poniedziałku - 28 stycznia 2019 r. - będzie obowiązywał nowy plan lekcji oraz nowy plan dyżurów nauczycieli.

"Orka" o nas
Media o nasW grudniowej "Orce":
- na str. 9 - 10 - "Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych - 3 grudnia!" - relacja p. Sylwii Morawiec,
- na str. 10 - "Skrzydlate spotkanie w internacie ZSRCKU w Czernichowie" - relacja p. Pauliny Racułt,
- na str. 10 - "Kolejna Akcja Krwiodawstwa za nami" - relacja p. Karoliny Kwaśnicy-Kani,
- na str. 11 - "Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej w ZSRCKU w Czernichowie" - relacja p. Katarzyny Wrony,
- na str. 16- "Stulecie odzyskania przez Polskę niepodległości w grafikach uczniów ZSRCKU w Czernichowie" - relacja p. Kingi Rysz,
- na str. 16 - "Widowisko dumy i radości" - relacja p. Klaudii Jeziorowskiej i p. Pauliny Kowalik.
  Srebrna Odznaka Jakości Szkoły
Media o nas17 stycznia 2019 r. na stronie internetowej Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Krakowie zamieszczono informację o uzyskaniu przez ZSRCKU w Czernichowie Srebrnej Odznaki Jakości Szkoły: Srebrna Odznaka Jakości Szkoły dla ZSRCKU w Czernichowie.
  Plan zamówień publicznych na rok 2019
PrzetargiPlan zamówień publicznych Zespołu Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Czernichowie na rok 2019

Strona 2 z 22 < 1 2 3 4 5 > >>
Lutego 2019