Strona Główna    Aktualności    Media o nas    Filmy    Do pobrania    Artykuły    Linki    Forum    Dojazd    Kontakt    Promocja

Internat - oświadczenia - procedury bezpieczeństwa w trakcie epidemii
Oświadczenie - procedury bezpieczeństwa w trakcie epidemii - osoba pełnoletnia

Oświadczenie - procedury bezpieczeństwa w trakcie epidemii - osoba niepełnoletnia
  Zakrywanie ust i nosa podczas egzaminów
Egzamin maturalny

Szanowni Maturzyści,
zgodnie z wytycznymi dotyczącymi przeprowadzania egzaminów: czekając na wejście do szkoły albo sali egzaminacyjnej, zdający zachowują odpowiedni odstęp (co najmniej 1,5 m) oraz mają zakryte usta i nos.
Na teren szkoły mogą wejść wyłącznie osoby z zakrytymi ustami i nosem (maseczką jedno- lub wielorazową, materiałem, przyłbicą – w szczególności w przypadku osób, które ze względów zdrowotnych nie mogą zakrywać ust i nosa maseczką). Zakrywanie ust i nosa obowiązuje na terenie całej szkoły, z wyjątkiem sal egzaminacyjnych po zajęciu miejsc przez zdających. Podczas wpuszczania uczniów do sali egzaminacyjnej członek zespołu nadzorującego może poprosić zdającego o chwilowe odsłonięcie twarzy w celu zweryfikowania jego tożsamości (konieczne jest wówczas zachowanie co najmniej 1,5-metrowego odstępu).
Sytuacja, w której dany zdający ze względów zdrowotnych nie może zakrywać ust i nosa, powinna zostać zgłoszona dyrektorowi szkoły nie później niż do 29 maja 2020 r.
Osoby, które ze względów zdrowotnych nie mogą zakrywać ust i nosa będą zdawały egzamin w osobnej sali.

Osoby, które ze względów zdrowotnych nie mogą zakrywać ust i nosa podczas czynności wstępnych przed egzaminem maturalnym (lub egzaminem zawodowym) proszone są o zgłaszanie tego faktu do sekretariatu Szkoły do 29 maja br. do godz. 11.00 na adres e-mail: czernichow.edu@gmail.com

Przetarg na dostawę artykułów żywnościowych do stołówki internatu ZSRCKU w Czernichowie
Przetargi Przetarg na dostawę artykułów żywnościowych do stołówki internatu Zespołu Szkół Rolniczego Centrum Kształcenia Ustawicznego w Czernichowie
  9. Edycja stypendiów akademickich na rok 2020/2021
Ogłoszenia i informacje bieżąceFundacja Edukacyjna im. Jerzego Juzonia 6 lipca 2020 roku rozpocznie rekrutację do 9 Edycji stypendiów akademickich na rok 2020/2021.

Celem Fundacji jest zwiększanie szans edukacyjnych młodzieży z małych miejscowości, realizowane poprzez pomoc finansową, która niejednokrotnie jest jedyną szansą na podjęcie studiów wyższych w większych miastach.

Stypendia w wysokości 6000z ł przyznawane są na okres pierwszego roku studiów stacjonarnych na uczelniach akademickich.

Więcej szczegółów: www.fejj.pl.

Stypendia
  MEN: Zasady przeprowadzania egzaminów w 2020 r. – regulacje prawne
Ogłoszenia i informacje bieżąceZasady przeprowadzania egzaminów w 2020 r. – regulacje prawne
  MEN: Harmonogram rekrutacji do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2020/2021
Ogłoszenia i informacje bieżąceHarmonogram rekrutacji do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2020/2021
  MEN: Przygotowania do egzaminów zewnętrznych
Ogłoszenia i informacje bieżącePrzygotowania do egzaminów zewnętrznych – wytyczne MEN, CKE i GIS
  MEN: Wytyczne GIS, MZ i MEN
Ogłoszenia i informacje bieżąceWytyczne GIS, MZ i MEN
  MEN: Dodatkowe wytyczne z 14.05.2020 r.
Ogłoszenia i informacje bieżąceMEN: Dodatkowe wytyczne dla dyrektorów i nauczycieli w związku z umożliwieniem opieki uczniom klas I-III i organizacją konsultacji na terenie szkoły
  Zadaj pytanie - otrzymasz odpowiedź
Pytanie - odpowiedźJeśli zamierzasz podjąć naukę w Zespole Szkół Rolniczym Centrum Kształcenia Ustawicznego w Czernichowie, a masz jakieś pytania odnośnie nauki w naszej Szkole, to zadaj je za pomocą tego formularza, a odpowiedź podamy na stronie internetowej Szkoły i na Facebooku.
  MEN: „Zdalna szkoła+” – uruchamiamy kolejne środki na zakup sprzętu dla uczniów
Ogłoszenia i informacje bieżąceMEN: „Zdalna szkoła+” – uruchamiamy kolejne środki na zakup sprzętu dla uczniów
Strona 3 z 51 < 1 2 3 4 5 6 > >>
Lipca 2020