Strona Główna    Aktualności    Zobacz    Media o nas    Filmy    Do pobrania    Artykuły    Linki    Forum    Dojazd    Kontakt

„Poradnik bezpiecznego wypoczynku”
Ogłoszenia i informacje bieżąceMinisterstwo Edukacji Narodowej przygotowało specjalny „Poradnik bezpiecznego wypoczynku”. Opracowanie jest dostępne na stronie internetowej ministerstwa. Można w nim znaleźć wszystkie najważniejsze informacje, istotne dla rodziców i opiekunów, dotyczące przygotowań do wyjazdów na letni wypoczynek.
  Talk with puppets
Ogłoszenia i informacje bieżąceTrzy Uczennice ZSRCKU w Czernichowie pod opieką p. Agnieszki Gargas realizują w Hiszpanii międzynarodowy projekt "Talk with puppets".
Talk_with_puppets-part.1
"Talk with puppets" - part 1
  Harmonogram egzaminów potwierdzających kwalifikacje zawodowe
Ogłoszenia i informacje bieżąceHarmonogram egzaminów potwierdzających kwalifikacje zawodowe - czerwiec 2018r.
  Warsztaty z zakresu edukacji medialnej i cyfrowej
Ogłoszenia i informacje bieżąceFundacja Nowoczesna Polska oraz Collegium Civitas zapraszają uczniów i uczennice szkół ponadgimnazjalnych do wzięcia udziału w bezpłatnych dwudniowych warsztatach z zakresu edukacji medialnej i cyfrowej. Więcej informacji.
  Konkurs powiatowy „Twój wybór - Twój zawód - Twoja przyszłość”
Konkursy i olimpiadyUczennice technikum hotelarstwa z ZSRCKU w Czernichowie zajęły II miejsce w konkursie powiatowym „Twój wybór - Twój zawód - Twoja przyszłość”. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! ...więcej.
Konkurs_powiatowy_Twoj_wybor-Twoj_zawod-Twoja_przyszlosc
Konkurs powiatowy „Twój wybór - Twój zawód - Twoja przyszłość”
12 czerwca 2018r.
  Debata „Tożsamość narodowa”
Ogłoszenia i informacje bieżące11 czerwca 2018 r. przedstawiciele klas pierwszych udali się wraz z opiekunem do Urzędu Gminy w Czernichowie. Uczniowie wzięli udział w debacie „Tożsamość narodowa”. ...więcej.
Debata-Tozsamosc_narodowa
Debata „Tożsamość narodowa”
11 czerwca 2018r.
  VIII Ogólnopolski Festiwal Szkoły z Klasą
Ogłoszenia i informacje bieżąceW dniach 8. i 9. czerwca 2018r. uczennice klasy 3b – Kasia Handzlik i Patrycja Jakubczyk pod opieką p. Agnieszki Gargas i p. Sylwii Gacek wzięły udział w Festiwalu SZK, który odbył się w Domu Innowacji Społecznych „Rzemieślnicy i Marzyciele” w Warszawie. ...więcej.
VIII_Ogolnopolski_Festiwal_Szkoly_z_Klasa
VIII Ogólnopolski Festiwal Szkoły z Klasą
8-9 czerwca 2018r.
  Kurs Animatora
Ogłoszenia i informacje bieżąceInformacja dla uczestników "Kursu animatora czasu wolnego" - kurs rozpoczyna się 13 VI 2018 o godz. 9.10 w sali nr 5. Po wstępie teoretycznym grupa (22 osoby) przechodzi na salę gimnastyczną, gdzie będą odbywały się dalsze zajęcia. Proszę przynieść obuwie na zmianę i założyć wygodne ubranie. Anna Mika
  Dobry Start
Sukces_KM

Więcej informacji w ulotce.
  Pieczenie słodkości
Mlody_cukiernik
Młody cukiernik
7 czerwca 2018r.
  Dzień Owocowy w internacie
InternatW czwartek 7 VI na naszej internatowej stołówce królowały owoce i warzywa. Wychowanki w myśl zasady STOP! ŚMIECIOWEMU JEDZENIU postanowiły przygotować na kolację dla całego internatu sałatkę owocową i sok marchwiowo - jabłkowy. ...więcej.
Dzien_Owocowy_w_internacie
Dzień Owocowy w internacie