Strona Główna    Aktualności    Media o nas    Filmy    Do pobrania    Artykuły    Linki    Forum    Dojazd    Kontakt    Promocja

IV Powiatowy Turniej Szkół Ponadpodstawowych o Puchar Starosty

IV Powiatowy Turniej Szkół Ponadpodstawowych o Puchar Starosty - Giebułtów

24 września 2019 r. uczniowie naszej szkoły brali udział w IV Powiatowym Turnieju Szkół Ponadpodstawowych o Puchar Starosty w Giebułtowie.
Skład drużyny: Kamil Bohonos, Mateusz Pac, Mateusz Jajko, Adrian Kudelski, Karol Rakoczy, Antoni Siodłak, Roman Syrotov, Mateusz Żak oraz bramkarz – Rafał Frączek. Reprezentanci szkoły w fazie grupowej rozegrali mecze z drużynami z ZSTE w Skawinie, Kszeszowicami i Skałą, jednak po dwóch zremisowanych meczach i porażce w karnych, w fazie finałowej czekał już na nich mecz o V miejsce z Giebułtowem. Po zaciętym boju mecz zakończył się również remisem, a drużyna gospodarzy wygrała po rzutach karnych 4:3.
Reprezentacja naszej szkoły skończyła Turniej na VI miejscu.
Podziękowania dla chłopców za zaciętą walkę!

Obszerna relacja oraz galeria zdjęć na: https://www.futmal.pl/news,49156.html.

Opracowała: Justyna Dudzik
  Powiatowe sztafetowe biegi przełajowe

Powiatowe sztafetowe biegi przełajowe - Skawina 27.09.2019 r.
I miejsce dziewcząt i IV miejsce chłopców

Sezon sportowy w roku szkolnym 2019/2020 został rozpoczęty poprzez rywalizację w biegach sztafetowych, które odbyły się 27.09.2019 r. w Skawinie.
Reprezentacja dziewcząt w składzie:
Anna Zając, Beata Burek, Klaudia Przebinda, Olga Gulis, Julia Bartuś, Wiktoria Zagajewska, Wiktoria Paluch, Olesia Baranska, Natalia Wanat, Julia Strumińska-Frydel
zajęła I miejsce, pokonując z dużym zapasem Zespół Szkół ze Świątnik Górnych oraz LO ze Skawiny.
Natomiast reprezentacja chłopców w składzie:
Marcin Grzywa, Adrian Ciastoń, Volodymyr Kryvokulskyi, Mateusz Pac, Konrad Mucha, Rafał Frączek, Yaroslav Sahinadze, Jan Kita, Miłosz Faleński, Maksym Vlasenkon
mimo dużej ambicji, musiała uznać wyższość innych szkól, zajmując ostatecznie 4 miejsce w rywalizacji.

Gratulacje i podziękowania dla wszystkich reprezentantów szkoły.

Opracowała: Małgorzata Downar - Zapolska
PrzetargiZawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty w przetargu na dostawę węgla ekogroszku na sezon grzewczy 2019/2020
  Ogłoszenie o otwarciu ofert w przetargu na dostawę węgla ekogroszku
PrzetargiOgłoszenie o otwarciu ofert w przetargu na dostawę węgla ekogroszku na sezon grzewczy 2019/2020
Zaproszenie_Hubertus_2019_miniatura

Osoby chętne do wzięcia udziału w gonitwach i innych konkursach na własnym koniu proszone są o zgłaszanie się na adres mailowy: hubertus.czernichow@gmail.com. Zgłoszenie powinno zawierać: imię i nazwisko uczestnika, imię konia i konkurencje, w których chce się wziąć udział. Jeśli na jednym koniu będzie startowało więcej osób, to prosimy o taką informację.

Nabór do Konkursu Naukowego E(x)plory 2020

Więcej informacji na stronie: www.explory.pl
  Uroczyste wręczenie Stypendiów Starosty Krakowskiego

W środę, 2 października 2019 r,. o godz. 10.00 w auli Zespołu Szkół Rolniczego Centrum Kształcenia Ustawicznego w Czernichowie odbyło się uroczyste wręczenie Stypendiów Starosty Krakowskiego.
Stypendia z rąk, reprezentujących Powiat Krakowski, p. Janiny Greli oraz p. Agnieszki Pyli otrzymało 44 uczniów.

Uroczyste_wreczenie_Stypendiow_Starosty_Krakowskiego
Uroczyste wręczenie Stypendiów Starosty Krakowskiego
2 października 2019 r.
  Zajęcia pozalekcyjne
Ogłoszenia i informacje bieżące Zajęcia pozalekcyjne dla uczniów - semestr jesienny 2019/2020
  Rozdanie Stypendiów Starosty
Ogłoszenia i informacje bieżąceSzanowni Państwo,
przypominamy, że w środę, 2 października br. o godz. 10.00 w auli szkolnej odbędzie się uroczyste wręczenie Stypendiów Starosty Krakowskiego dla Uczniów klas II - IV, którzy w roku szkolnym 2018/2019, spełnili warunki do uzyskania stypendium.
  2 SPA - plany zajęć
Słuchacze szkół zaocznych