Strona Główna    Aktualności    Zobacz    Media o nas    Filmy    Do pobrania    Artykuły    Linki    Forum    Dojazd    Kontakt

Kiermasz podręczników

Samorząd Uczniowski ZS RCKU w Czernichowie informuje, iż w dniach 12.09. – 14.09.2018 na korytarzu w przewiązce obok pracowni matematycznej w godzinach 9:55 – 10:10 (tj. na dużej przerwie) odbędzie się kiermasz używanych podręczników szkolnych. Ceny ustalają sprzedawcy. Kiermasz używanych podręczników szkolnych ma na celu sprzedaż, tudzież wymianę książek pomiędzy uczniami naszej szkoły w atrakcyjnych cenach.

W kiermaszu pomagają przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego. Prosimy o właściwe przygotowanie podręczników do sprzedaży (zdjęcie starych okładek, wymazanie popisanych stron oraz dołączenie kartki z ceną).

Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego

Matura 2019
Egzamin maturalnyNajważniejsze informacje o egzaminie maturalnym opublikowano w zakładce Matura 2019.
  Jesteśmy Szkołą z Klasą
Szkola_z_klasa_2017-2018
  Informacje dla słuchaczy klasy 3 LO
Słuchacze szkół zaocznychInformacje dla słuchaczy klasy 3 LO (harmonogram zjazdów, plan zajęć na semestr jesienny, plan zajęć na semestr wiosenny).
  KKZ RL.03
Kwalifikacyjne Kursy ZawodoweZ przyjemnością informujemy, iż kurs RL.03 Prowadzenie produkcji rolniczej zostaje uruchomiony i najbliższym czasie rozpoczną się zajęcia.
Więcej informacji na ten temat tutaj.
  Wsparcie finansowe dla uczniów
Ogłoszenia i informacje bieżąceWsparcie finansowe dla uczniów w roku szkolnym 2018/2019
  Pierwszy zjazd dla 3LO w roku szkolnym 2018/2019
Słuchacze szkół zaocznychSzanowni Państwo,
pierwszy zjazd dla słuchaczy 3LO odbędzie się w dniach 8 i 9 września br.
Zajęcia rozpoczną się tradycyjnie o godz. 7.20.
Szczegółowy harmonogram wkrótce.
  Oferta zatrudnienia

Zespół Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Czernichowie zatrudni nauczyciela przedmiotów zootechnicznych (pełny etat) oraz nauczyciela chemii (poziom rozszerzony, niepełny wymiar czasu pracy).
Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie dokumentów aplikacyjnych na adres: czernichow.edu@gmail.com.
Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Dyrektor ZS RCKU w Czernichowie
Grzegorz Bylica
  "Orka" o nas
W lipcowej "Orce":
- na str. 12 relacja p. Agnieszki Kołodziej z uroczystego zakończenia roku szkolnego 2017/2018 w ZSRCKU w Czernichowie i tekst p. Agnieszki Gargas na temat wolontariatu europejskiego,
- na str. 13 relacja p. Sylwii Gacek z Festiwalu Szkoły z Klasą, w którym wzięli udział przedstawiciele ZSRCKU w Czernichowie i relacja p. Renaty Woźniak z zajęć w ramach Akademii Fact - Checkingu.
  Wybór rozszerzeń - uczniowie technikum wererynarii
Ogłoszenia i informacje bieżąceSzanowni Rodzice,
Szanowni Uczniowie rozpoczynający naukę w technikum weterynarii od września 2018,
zgodnie z zasadami rekrutacji obowiązującymi w Zespole Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Czernichowie, uczniowie technikum weterynarii realizują dwa przedmioty na poziomie rozszerzonym.

Prosimy o przemyślenie i dokonanie wyboru 2 spośród 3 przedmiotów (biologia, chemia, język angielski), które w technikum weterynarii mogą być realizowane na poziomie rozszerzonym.

Deklarację wyboru proszę złożyć poprzez wypełnienie do 19 sierpnia 2018r. formularza wyboru przedmiotów, które w technikum weterynarii będą realizowane na poziomie rozszerzonym.

Uczniowie, którzy wybiorą język angielski na poziomie rozszerzonym będą realizowali ten przedmiot od września 2018r. (równolegle z językiem angielskim na poziomie podstawowym).

Biologia i/lub chemia na poziomie rozszerzonym będą realizowane od września 2019r. (od klasy drugiej, po zakończeniu nauki biologii/chemii na poziomie podstawowym w klasie pierwszej).

Grupy uczniów realizujących poszczególne rozszerzenia zostaną utworzone, jeśli poszczególne przedmioty na poziomie rozszerzonym wybierze wystarczająca liczba uczniów.
  Wycieczka do Wiednia
Ogłoszenia i informacje bieżąceSzanowni Rodzice, Szanowni Uczniowie,
są jeszcze wolne miejsca na wycieczkę do Wiednia.
Szczegóły wyjazdu na plakacie poniżej.
Zainteresowane Osoby proszone są o kontakt mailowy z Panią Karoliną Kwaśnicą: kwasnicakarolina@interia.pl

Wycieczka_do_Wiednia
Strona 4 z 26 < 1 2 3 4 5 6 7 > >>