Rok szkolny 2020/2021
Ogłoszenia i informacje bieżąceInformacje dotyczące organizacji pracy w ZSRCKU w Czernichowie w roku szkolnym 2020/2021
  Wychowawcy w roku szkolnym 2020/2021
Ogłoszenia i informacje bieżąceWychowawcy klas dziennych w roku szkolnym 2020/2021
  Zakwaterowanie młodzieży w internacie

Informujemy, że w holu budynku głównego internatu są wywieszone listy z zakwaterowaniem młodzieży. Internat jest czynny w godz. 8.00-14.00. Telefon: 122702884.

Artur Cichoń

Informacje dotyczące zakwaterowania w internacie w dn. 31.08.2020 r.

ROZPOCZYNAMY,OTWIERAMY, KWATERUJEMY !!!

Miło nam poinformować, że rozpoczynamy nowy rok szkolny. W poniedziałek, 31 sierpnia 2020 roku kwaterujemy młodzież w internacie ZSRCKU.

PORZĄDEK KWATEROWANIA

Od godz. 14 do 17-stej uczniowie klas pierwszych.

Od godz. 17-stej uczniowie starszych klas.

Prosimy o przestrzeganie tej kolejności. Zalecamy zabranie najpotrzebniejszych rzeczy na okres tygodnia pobytu i nauki. Obowiązkowo należy zabrać osobiste przybory toaletowe, pościel(obleczki na pościel i prześcieradło). Szczegóły w zakładce INTERNAT.

Z przykrością informujemy, że na teren mieszkalny internatu mogą być wpuszczeni tylko tylko UCZEŃ Z JEDNYM RODZICEM/OPIEKUNEM. Osoby te mają obowiązkowo mieć zakryte usta i nos (maseczki, przyłbice) i posiadać rękawiczki ochronne.

Wchodząc OBOWIĄZKOWO DEZYNFEKUJEMY RĘCE !!! Ze względu na COVID wszelkie wyjazdy poza Czernichów w tygodniu 31.08-7.09.2020 r. są wstrzymane oprócz wyjazdów do domu na weekend(5-6.09.2020 r) .

W sprawach nagłych i pilnych decyzję zezwalającą na wyjazd podejmuje wychowawca grupy, bądź Kierownik Internatu lub jego zastępca. W przypadku późniejszego przyjazdu do internatu prosimy o kontakt telefoniczny.

DO ZOBACZENIA W PONIEDZIAŁEK

Artur Cichoń

Matura 2021
Egzamin maturalnyInformacje dotyczące egzaminu maturalnego w 2021 roku
  Aplikacja ProteGO Safe
Ogłoszenia i informacje bieżąceAplikacja ProteGO Safe – wspólny list Ministra Edukacji Narodowej i Głównego Inspektora Sanitarnego do rodziców
  Darmowe szkolenia on-line dla nauczycieli
Ogłoszenia i informacje bieżące25 sierpnia br. rozpoczną się darmowe szkolenia on-line dla nauczycieli dotyczące zdalnego nauczania i wykorzystywania nowych technologii w tym procesie. Szkolenia będą miały formę otwartych webinarów.
Więcej szczegółów: https://www.facebook.com/events/1574584766055908/
  Kalendarz MEN na rok szkolny 2020/2021
Ogłoszenia i informacje bieżąceKalendarz MEN na rok szkolny 2020/2021
  Wytyczne MEN, MZ i GIS dla szkół i placówek od 1 września 2020 r.
Ogłoszenia i informacje bieżąceBezpieczny powrót do szkół. Działania MEN w zakresie organizacji roku szkolnego 2020/2021 w warunkach epidemii: https://www.gov.pl/web/edukacja/bezpieczny-powrot-do-szkol-dzialania-men-w-organizacji-roku-szkolnego-20202021-w-warunkach-epidemii
  Podręczniki w roku 2020/2021
Lista podręczników obowiązujących w poszczególnych klasach w roku szkolnym 2020/2021

Uprzejmie informujemy, że na początku września zostanie w Szkole zorganizowany kiermasz używanych podręczników.

Umiejętność uczenia się
Małopolska Chmura Edukacyjna

Umiejętność uczenia się…

Tak nazywały się zajęcia prowadzone w ramach projektu Małopolskiej Chmury Edukacyjnej zakończonego w czerwcu br. W ramach w/w zajęć odbywały się również spotkania koła naukowego oraz dwa spotkania wyjazdowe na UJ w Krakowie. Podczas zajęć uczestnicy poznawali min. bariery i przeszkody w komunikowaniu się, techniki ułatwiające uczenie się, strategie uczenia się, narzędzia dobrego planowania oraz mnemotechniki i ich używanie. Dzięki zajęciom z koła naukowego młodzież mogła uczyć się min. dyskusji, jak również skutecznego osiągania celów w pracy zespołowej. Zajęcia wyjazdowe połączyliśmy ze spacerem po Krakowie, pod czujnym okiem wychowawczyni p. Anny Miki i p. Marzeny Błażejak prowadzącej „chmurowe zajęcia” w szkole. Pod Bramą Floriańską mogliśmy zweryfikować nasze umiejętności komunikowania się – efektem jest wspólne zdjęcie.
Myślę, że w dobie pandemii Kraków to dobra alternatywa wakacyjna, bo jeszcze wiele zostało do zobaczenia.
Miłych wakacji!

Opracowała Marzena Błażejak