Strona Główna    Aktualności    Zobacz    Media o nas    Filmy    Do pobrania    Artykuły    Linki    Forum    Dojazd    Kontakt

III konferencja w ramach II edycji Czernichowskich Reminiscencji Kulturalnych
Ogłoszenia i informacje bieżąceDnia 28.09.2017 r. w świetlicy Internatu odbyła się trzecia konferencja w ramach II Czernichowskich Reminiscencji Kulturalnych, inaugurująca nowy cykl „Porozmawiajmy o…”. Tym razem tematem byli nasi pupile – koty. ...więcej.
  Odsłonięcie pamiątkowej tablicy.
Szanowni Państwo,

w dniu 14 października 2017 roku (sobota) o godzinie 9.00 nastąpi uroczyste odsłonięcie tablicy pamiątkowe poświęconej profesorowi Maksymilianowi Marciniakowi. Uroczystość rozpocznie się mszą święta w kaplicy szkolnej. Serdecznie zapraszamy.

Stowarzyszenie Absolwentów Szkoły Rolniczej w Czernichowie
  Stypendia
Ogłoszenia i informacje bieżąceNa stronie https://www.malopolska.pl/dla-mieszkanca/praca-i-edukacja/regionalny-program-stypendialny/regionalny-program-stypendialny-20172018 można znaleźć informacje dotyczące stypendium dla uczniów szczególnie uzdolnionych.
W roku szkolnym 2016/2017 w naszej szkole stypendium z Regionalnego Programu Stypendialnego otrzymała uczennica kl. III c Kamila Ślizowska oraz uczeń kl. IV c Mikhailo Bilov.
  Plan lekcji od 2 października 2017r. z modyfikacją od 3 października 2017r.
Ogłoszenia i informacje bieżąceSzanowni Państwo,
od poniedziałku (2 października 2017r.) obowiązuje nowy plan lekcji z modyfikacją dla klasy 3c od 3 października br. oraz z modyfikacją planu nauczania indywidualnego dla ucznia klasy 4c.
W planach lekcji kilku innych klas zmianie uległy jedynie numery sal lekcyjnych.
Plan dyżurów pozostaje bez zmian.
  Harmonogram pracy sekretariatu działu zaocznego
Słuchacze szkół zaocznychHarmonogram pracy sekretariatu działu zaocznego w roku szkolnym 2017/2018
  Szkoły zaoczne
Słuchacze szkół zaocznychSzanowni Państwo słuchacze LO dla Dorosłych i Szkoły Policealnej w zawodzie opiekun medyczny,

uroczyste rozpoczęcie zajęć odbędzie się w sobotę 30 IX 2017 roku o godzinie 8.00 w auli szkolnej. Harmonogram zjazdów na cały rok szkolny znajdziecie Państwo tutaj.
Szczegółowe informacje możecie otrzymać pisząc na adres: czernichowszkola@poczta.fm.
Anna Mika
Kierownik Szkolenia Praktycznego
  KKZ R.19
Kwalifikacyjne Kursy ZawodoweSzanowni Państwo uczestnicy KKZ R.19,

uroczyste rozpoczęcie KKZ R.19 odbędzie się w sobotę 30 IX 2017 roku o godzinie 8.00 w auli szkolnej.
Szczegółowy harmonogram zjazdów na cały kurs znajdziecie Państwo tutaj.
Anna Mika
Kierownik Szkolenia Praktycznego
PrzetargiOgłoszenie o wyborze najkorzystniejszej oferty w przetargu na dostawę węgla ekogroszku do Zespołu Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Czernichowie na sezon grzewczy 2017/2018
  Protokół z otwarcia ofert w przetargu na dostawę węgla ekogroszku
PrzetargiProtokół z otwarcia ofert w przetargu na dostawę węgla ekogroszku do Zespołu Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Czernichowie na sezon grzewczy 2017/2018

Akcja "Sprzątanie świata – nie ma śmieci, są surowce!"
Ogłoszenia i informacje bieżące18 września br. uczniowie internatu wraz z wychowawcami, zaopatrzeni w worki na zbiórkę śmieci i jednorazowe rękawice, uczestniczyli w akcji „Sprzątanie Świata – nie ma śmieci, są surowce!”.
Zanim młodzież przystąpiła do działania, została poinformowana o zasadach bezpieczeństwa oraz o tym jak ważna we współczesnym świecie są segregacja śmieci, recykling i czas jaki środowisko potrzebuje, aby różne typy odpadów uległy degradacji. ...więcej.

Akcja_sprzatania_swiata
Akcja sprzątania świata
18 września 2017r.
  II konferencja w ramach II edycji Czernichowskich Reminiscencji Kulturalnych
Ogłoszenia i informacje bieżąceDnia 19.09.2017r. w świetlicy Internatu odbyła się druga konferencja, inaugurująca cykl dotyczący wyboru różnych ścieżek zawodowych „Quo vadis?”. Tym razem zgromadzeni mieli możliwość poznać studenta I roku weterynarii i jednocześnie Absolwenta Naszej Szkoły, Oliwiera Leśniaka. ...więcej.
Strona 4 z 7 < 1 2 3 4 5 6 7 >
Listopada 2017