Strona Główna    Aktualności    Media o nas    Filmy    Do pobrania    Artykuły    Linki    Forum    Dojazd    Kontakt    Promocja
  Menu
  Projekty
CKZ
Kącik Przedsiębiorcy  Akcje pomocy
  Partnerzy

Uniwersytet Rolniczy
w Krakowie

Wyższa Szkoła
Turystyki i Ekologii
w Suchej Beskidzkiej

Małopolska do celu.eu

Poczet Krakowskiej
Chorągwi Husarskiej

Gminny Ośrodek
Pomocy Społecznej
w Czernichowie

Serwis mojestypendium.pl
  Piszą o nas
Media o nasWydział Edukacji Starostwa Powiatowego w Krakowie o nas.
  Oferta pracy
Oferty zatrudnienia w ZSRCKU w Czernichowie

Zespół Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Czernichowie zatrudni instruktora jazdy konnej. Mile widziane przygotowanie pedagogicznej. Praca możliwa również w wakacje.
Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie dokumentów aplikacyjnych na adres: czernichow.edu@gmail.com.
Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Dyrektor ZS RCKU w Czernichowie
Grzegorz Bylica
  Ubieraj się stosownie
Internat

Ubieraj się stosownie – zajęcia plastyczne

Schludny i dostosowany do okoliczności strój świadczy o poczuciu estetyki, jednocześnie wyrażając szacunek względem siebie i innych. Dobór odpowiedniej kreacji to umiejętność zachowania umiaru w doborze kolorystyki oraz zharmonizowania wszystkich jej elementów. Jak Cię widzą, tak Cię piszą- warto zatem kierując się aktualnymi trendami w modzie, nie zapominać jednocześnie o dress codzie. Celem zwrócenia uwagi na te istotne kwestie, Wychowawcy zorganizowali zajęcia plastyczne pt. „Ubieraj się stosownie”, w trakcie których Młodzież przygotowała dwa plakaty. Na jednym z nich ukazano elementy stroju właściwego do szkoły, natomiast na drugim propozycję ubioru w czasie wolnym. Oba plakaty opatrzone zostały żartobliwymi rymowankami, których treść w sposób dosadny wyrażała aprobatę i krytykę w odniesieniu do danej stylizacji.

Organizatorzy:
Joanna Podoba-Molik
Katarzyna Bylica
Paulina Kowalik
Kinga Zając
Ubieraj_sie_stosownie-zajecia_plastyczne
Ubieraj się stosownie – zajęcia plastyczne
25 lutego 2019 r.
  Konkurs na najpiękniejszą kartkę walentynkową rozstrzygnięty
Internat

Konkurs na najpiękniejszą kartkę walentynkową

W związku z Dniem Świętego Walentego ogłoszony został konkurs plastyczny na najpiękniejszą kartkę walentynkową. Ku wielkiemu zadowoleniu Organizatorów zgłoszono wiele prac prezentujących naprawdę wysoki poziom zarówno pod względem estetyki i oryginalności ujęcia tematu.

Jury stanęło więc przed trudnym zadaniem wyłonienia zwycięzcy. Ostatecznie ze względu na wyrównany poziom, zdecydowano o zwiększeniu puli nagród.

Wyniki przedstawiają się następująco:
I miejsce: Wiktoria Lenart
II miejsce: Klaudia Maciejasz
III miejsce: Emilia Chromy

Wyróżnienia: Barbara Nowak, Joanna Sałaciak, Jadwiga Kaim, Julia Gwizdała, Gabriela Prasiel, Weronika Nowobilska.

Przy wręczaniu nagród oprócz organizatorów obecna była także Pani Kierownik Internatu, która złożyła gratulacje zwycięzcom zachęcając do udziału w kolejnych inicjatywach.

Organizatorzy dziękują Stowarzyszeniu Absolwentów Szkoły Rolniczej w Czernichowie za ufundowanie nagród w konkursie.

Wychowawcy: Kinga Zając, Katarzyna Bylica, Joanna Podoba-Moli, Paulina Kowalik gratulują wszystkim Laureatom oraz życzą udanego seansu.Konkurs_na _najpiękniejsza_kartke_walentynkowa
Konkurs na najpiękniejszą kartkę walentynkową
27 lutego 2019 r.
  Wspominamy Walentynki
Internat

Poczta walentynkowa już doręczona

Walentynki to czas sprzyjający okazywaniu sobie uczuć oraz wzajemnej sympatii, w związku z czym w Internacie zorganizowano pocztę walentynkową w formie czerwonej skrzyneczki, do której każdy z Mieszkańców mógł wrzucić walentynkę. Wszystkie walentynki zostały doręczone do adresatów za pośrednictwem Amorków, którzy z entuzjazmem rozdawali je zainteresowanym, wywołując tym samym uśmiechy na ich twarzach.

Organizatorzy:
Joanna Podoba-Molik
Katarzyna Bylica
Paulina Kowalik
Kinga Zając

Poczta_walentynkowa
Poczta walentynkowa
14 lutego 2019 r.
  Sukces Wychowanki Internatu w Wiosennym Konkursie Piosenki
Ogłoszenia i informacje bieżące

Sukces Wychowanki Internatu w Wiosennym Konkursie Piosenki o MIŁOŚCI

W dniu 20.03.2019 r. na zaproszenie Bursy nr 3 w Krakowie wychowanka internatu Łucja Dyjach pod opieką p. Sylwii Morawiec, wzięła udział w zorganizowanym przez placówkę małopolskim konkursie piosenki o MIŁOŚCI. W Jury konkursu zasiadła pani Jaga Wrońska - piosenkarka, kompozytorka, poetka związana z Piwnicą pod Baranami.

Poziom konkursu był bardzo wysoki. 26 uczestników zaprezentowało miłosne utwory w języku polskim, angielskim, włoskim i rosyjskim. Usłyszeliśmy piękne interpretacje utworów m.in. „Moje serce to jest muzyk” z rep. E. Bem, „Miasteczko cud” z rep. A. Kotulanki, „Grande amore” z rep. Il Volo, „Wish you were here” z rep. Pink Floyd czy „I will always love you” z rep. Whitney Houston. Łucja z dużym uczuciem wykonała przebój ostatnich tygodni z rep. Lady Gagi i Bradleya Coopera - „Shallow”.

Wychowanka, po długich obradach jury, zdobyła 2. miejsce!

Gratulujemy i życzymy kolejnych tak pięknych sukcesów.

Opracowała Sylwia Morawiec


Sukces_Wychowanki_Internatu_w_Wiosennym_Konkursie_Piosenki
Sukces Wychowanki Internatu w Wiosennym Konkursie Piosenki
20 marca 2019 r.


  Imprintingowe szkolenie źrebiąt
Ogłoszenia i informacje bieżące

Imprintingowe szkolenie źrebiąt

W ostatni poniedziałek (18 marca 2019 r.) uczniowie klas I i III hodowcy koni uczestniczyli w "Imprintingowym szkoleniu źrebiąt". Szkolenie zostało zorganizowane przez Uniwersytet Rolniczy w Krakowie, zajęcia odbywały się na stacji doświadczalnej UR w Rząsce. Prowadzącym szkolenie był Pan Andrzej Makacewicz z JNBT Horsemanship Academy wraz ze swoim Teamem (Ola, Aura, Ladi). Opiekunem grupy uczniów był nauczyciel przedmiotów zawodowych związanych z hodowlą koni - mgr inż. Anna Niedziółka. Przez blisko 10 godzin cały Team prowadził zajęcia teoretyczne jak i praktyczne dla uczestników, dzielił się wiedzą i doświadczeniem. Szkolący niestrudzenie odpowiadali na rozmaite pytania uczniów. Duża wiedza, ciekawe przedstawienie tematu i fantastyczna atmosfera szkolenia spowodowały, że uczestnicy nie chcieli się rozstawać z ekipą szkoleniowców i chętnie widzieli by ich u nas w szkole. Po zakończonym szkoleniu uczniowie otrzymali respektowane na całym świecie certyfikaty uprawniające ich do prowadzenia imprintingu koni jako profesjonalni imprinterzy. Fotorelacja z wydarzenia znajduje się na facebooku JNBT horsemanship Academy oraz stronie naszej szkoły.

Opracowała Anna Niedziółka


Galeria zdjęć: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.2382784835067056&type=1&l=6f6d26b585
  Plan KKZ 22 III 2019 r.
Kwalifikacyjne Kursy ZawodoweSzanowni Państwo podaję plan KKZ RL.03 na dzień 24 marca 2019 r. - sobota (zajęcia z dnia 23 III zostały odpracowane 16 III 2019 podczas Targów w Kielcach).

7.20 - 8.50 - Technika w rolnictwie - G. Bylica sala nr 1

9.00 - 10.30 - Działalność gospodarcza w rolnictwie - Z. Boroń sala nr 26

10.40 - 12.10 - Produkcja roślinna - Z. Boroń sala nr 26

12.20 - 15.30 - Prowadzenie produkcji roślinnej - Z. Boroń sala nr 26

15.30-17.00 - Przepisy ruch drogowego - M. Krystyan sala nr 26  XXV Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej
Ogłoszenia i informacje bieżące

XXV Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej AGROTECH

W dniu 15 marca 2019 r. uczniowie klasy ID technikum rolnictwa oraz uczennice klasy IB technikum weterynaryjnego ZSRCKU w Czernichowie pod opieką p. Zofii Boroń oraz p. Marty Sabatowicz wzięli udział w XXV Międzynarodowych Targach Techniki Rolniczej AGROTECH.

Nasi uczniowie mieli okazję zobaczyć nowoczesne ciągniki, maszyny, narzędzia i urządzenia do produkcji roślinnej oraz zwierzęcej.

Dodatkowo mieli możliwość osobiście zadać pytania dotyczące sytuacji na rynku rolnictwa Ministrowi Rolnictwa i Rozwoju Wsi Janowi Krzysztofowi Ardanowskiemu oraz Wicepremier, Przewodniczącej Komitetu Społecznego Rady Ministrów Beacie Szydło.

Opracowała Marta Sabatowicz


XXV_Miedzynarodowe_Targi_Techniki_Rolniczej_AGROTECH
XXV Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej AGROTECH
15 marca 2019 r.
  Dzień Kobiet w Internacie 2019
Internat

Podarki nie lada -
sernik i czekolada
czyli
Dzień Kobiet w Internacie 2019

Tegoroczny Dzień Kobiet w Internacie upłynął pod znakiem słodkości przygotowanych własnoręcznie przez męską reprezentację Naszej placówki.
Wykonania czekolad oraz serników podjął się duet w osobach Rafała Frączka oraz Jana Kity.
3 marca o godzinie 20:00 reprezentacje chłopców ruszyły na poszczególne piętra budynku głównego oraz filii, aby poczęstować dziewczęta kawałkami świeżutkiej czekolady. Z kolei Panie Wychowawczynie, Panie Kierownik, Panie Sprzątające, Kucharcie i Pani Intendentka cieszyły się możliwością skosztowania pysznego sernika.
Wypieki rozchodziły się wśród dziewcząt w tempie na tyle szybkim, że Nasi Chłopcy mają wszelkie powody podejrzewać, iż ich inicjatywa spotkała się z bardzo dobrym przyjęciem.
Organizatorzy imprezy, Panowie Artur Cichoń oraz Piotr Żmigrodzki pragną szczególnie podziękować Janowi i Rafałowi jako głównym wykonawcom tego niezwykłego dzieła. Wielkie podziękowania należą się ponadto chłopakom tworzącym delegacje z życzeniami w osobach: Jakuba Wójcika, Mikołaja Dubiela, Maxa Vlasenki, Romana Kirdy, Maxa Savenki, Vovy Kryvokulskiego, Mikołaja Urbanowicza, Nikity Akhramieieva, Wojtka Kunickiego, Andrzeja Podvornyia oraz Saszy Zoriichuka.

opracował: Piotr Żmigrodzki


Dzien_Kobiet_w_Internacie
Dzień Kobiet w Internacie
marzec 2019 r.
  Harmonogram pisemnych egzaminów maturalnych w maju 2019 r.
Egzamin maturalnyHarmonogram pisemnych egzaminów maturalnych w maju 2019 r.
Strona 4 z 28 < 1 2 3 4 5 6 7 > >>
  Dzisiaj
Niedziela
21
Kwietnia 2019

Imieniny obchodzą:
Bartosz, Feliks, Konrad, Anzelm, Jarosław, Selma
  Zapraszamy
  Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
  Użytkowników Online
Gości Online: 5
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 601
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: Pedagog szkolny
  Poczta
Poczta
  Facebook


  Wątki na Forum
Najnowsze Tematy
Powitanie
Powitanie
Chcecie wiedzieć jak...
Najciekawsze Tematy
Powitanie [0]
Powitanie [0]
Chcecie wiedzieć ... [0]
  Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Barbara Kajda
25/06/2016 15:06
Ancurrr14, można już składać podania do szkół policealnych. Informacje o rekrutacji do szkół dla dorosłych znajdują się w panelu po lewej stronie, w zakładce: Rekrutacja-> Szkoły zaoczne.

Ancurrr14
23/06/2016 08:48
Czy można juz składać podanie do szkoły Policealnej ?

twety19
19/08/2015 21:41
Wonski dziękuje bardzo za pomoc. Na prawdę była potrzebna :-)

Wonski
15/08/2015 12:36
,papierem od lekarza i zdjęciem zanosisz to znowu do starostwa i oni ci wydają PKK czyli profil kandydata na kierowcę.Myślę że pomogłem. Życzę miłych 18 dni wakacji !

Wonski
15/08/2015 12:35
200 zł później idziesz do wydziału komunikacji w starostwie tam pobierasz "Wniosek o wydanie prawa jazdy lub pozwolenie" ktoś na pewno ci zaznaczy tak co masz wypełnić.Razem z tym wnioskiem,

Wonski
15/08/2015 12:31
twety19, W Google wpisz "prawo jazdy lekarz i nazwa większej miejscowości koło której mieszkasz". Tam znajdziesz lekarza najlepiej prywatnego bo szybciej cię przyjmie za badanie płaci się 20

Barbara Kajda
14/08/2015 21:51
Twety19, podstawowe informacje dotyczące prawa jazdy kategorii T znajdują się tutaj: http://czernichow.edu.pl/
viewpage.php?page_id=1072
, więcej szczegółów: http://www.word.waw.pl/in
dex.php


twety19
11/08/2015 16:29
czy można u zwykłego lekarza rodzinnego / z góry dziękuję za pomoc ^^ pozdrowienia i miłych wakacji :-)

twety19
11/08/2015 16:27
Dzień dobry ;-). Jak należy stworzyć profil kandydata na prawo jazdy kategorii T? Jakie wnioski należy złożyć i gdzie? Jakie dokumenty należy mieć i co z badaniami ? U kogo należy je zrobić? Czy moż

Barbara Kajda
13/07/2015 10:59
Jaaa, Angeelika odpowiedziała prawidłowo na Twoje pytanie.

Archiwum
  Licznik wyświetleń
  Licznik odwiedzin

  Lokalizator
  Odsyłacze
epodreczniki.pl

Starostwo Powiatowe
w Krakowie

ITV Gmin i Powiatu
Krakowskiego

MEN

Kuratorium Oświaty
w Krakowie

Centralna Komisja
Egzaminacyjna

Okręgowa Komisja
Egzaminacyjna

Krajowy Ośrodek
Wspierania Edukacji
Zawodowej i Ustawicznej

Portal Funduszy
Europejskich

Serwis Informacyjny
Gminy Czernichów

Starostwa Powiatowego
w Krakowie

Serwis Internetowy
Miasta Krakowa