Strona Główna    Aktualności    Zobacz    Media o nas    Filmy    Do pobrania    Artykuły    Linki    Forum    Dojazd    Kontakt

Zwrot książek do biblioteki
Ogłoszenia i informacje bieżąceSzanowni Uczniowie
Przypominam o zwrocie książek do biblioteki szkolnej.

Renata Woźniak

ZSRCKU w Kronice
Ogłoszenia i informacje bieżąceKronika z 7 czerwca br. Między 8.57 a 11.33 mowa o naszej Szkole https://krakow.tvp.pl/32706011/07062017-1830
  Egzaminy poprawkowe i klasyfikacyjne - przypomnienie
Ogłoszenia i informacje bieżąceSzanowni Rodzice/Opiekunowie prawni i Uczniowie
Przypominamy, że Uczeń, który w wyniku klasyfikacji rocznej uzyskał ocenę niedostateczną z jednych albo dwóch obowiązkowych zajęć edukacyjnych ma prawo do ich zdawania. Zatem, jeżeli Uczeń chce przystąpić do egzaminu poprawkowego powinien w tej sprawie wnieść do dyrektora szkoły stosowne podanie.
Z kolei Uczeń nieklasyfikowany z powodu usprawiedliwionej nieobecności może zdawać egzamin klasyfikacyjny. Na wniosek Ucznia nieklasyfikowanego z powodu nieusprawiedliwionej nieobecności lub na wniosek jego Rodziców (prawnych Opiekunów) Rada Pedagogiczna może wyrazić zgodę na egzamin klasyfikacyjny.
Przykładowe wzory podań znajdują się w zakładce Szkoła->Wzory Podań.
  Festiwal Kultury Polsko - Ukraińskiej

Program Festiwalu
  Konkurs na projekt logo Powiatu Krakowskiego
Ogłoszenia i informacje bieżąceZarząd Powiatu w Krakowie ogłasza konkurs na projekt logo Powiatu Krakowskiego. Szczegóły.
  Ogólnopolska akcja czytania książek

W czwartek, 1 czerwca 2017r., na 3 godzinie lekcyjnej nasza szkoła włącza się w ogólnopolską akcję

JAK NIE CZYTAM JAK CZYTAM

Będziemy pobijali rekord czytania w jednym momencie. Uczniowie z całej Polski zbierają się w swoich szkołach i będą wspólnie czytać - każdy to, na co ma ochotę.
Każdy uczeń przynosi na jutro książkę, którą będzie czytał. Książkę można pożyczyć z biblioteki szkolnej.
Akcja wspólnego czytania odbędzie się w parku szkolnym.
Mile widziane będzie przygotowanie transparentów z hasłami promującymi czytelnictwo.
Przed i po akcji lekcje odbywają się zgodnie z planem.

Renata Woźniak

Zjazd absolwentów
Zjazd_Absolwentow
  Akcja Krwiodawstwa

Akcja KREW w naszej szkole

We wtorek (23 maja br.) od godz. 9.00 do godz. 14.00 w szkolnej auli odbyła się akcja krwiodawstwa. Wydarzenie w tym roku było przygotowane przez wolontariuszy z klasy 1d pod kierunkiem Pani Karoliny Kwaśnicy.
Podczas akcji zostało zarejestrowanych 50 dawców, z czego 38 oddało swoją drogocenną krew. W sumie ponad 17 litrów tego drogocennego płynu wyruszyło wraz z ekipą Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa do banku krwi do Krakowa!!!
Na uwagę zasługuje fakt, że akcja w naszej szkole była otwartym wydarzeniem dla całej społeczności Gminy Czernichów i nie tylko. Na akcję przybyli mieszkańcy m.in. z Czernichowa, Rusocic, Kamienia i Krakowa.
Dzięki staraniom wolontariuszy akcji KREW o samym przedsięwzięciu było już głośno miesiąc poprzedzający wydarzenie. W Gminie Czernichów zostały rozdane ulotki, zawisły plakaty oraz baner na szkole.
Uczniowie z naszej szkoły mogli dowiedzieć się więcej o krwiodawstwie z przygotowanej wcześniej prezentacji.

Serdecznie dziękujemy sponsorom tej szczytnej akcji:
- Panu Tomaszowi Faber – firma MarketMeblowy z Brodów (https://marketmeblowy.pl/) za projekt i wykonanie banerów na akcję,
- drukarni GRAFIKON z Jaroszowic za bezpłatne wykonanie 2 tysięcy ulotek.

Na kolejną akcję zapraszamy serdecznie w następnym roku szkolnym!!!

Opracowała Karolina Kwaśnica

Akcja_Krwiodawstwa
Akcja Krwiodawstwa
23 maja 2017r.
  Animal Show
ZSRCKU w Czernichowie na III Wystawie Zoologicznej „Animal Show”
Animal_Show
Animal Show
13-14 maja 2017r.
  Mistrzostwa Pierwszej Pomocy PCK
Ogłoszenia i informacje bieżące17 maja 2017r. uczniowie Zespołu Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Czernichowie, pod opieką p. Barbary Kajdy, wzięli udział w etapie rejonowym Mistrzostw Pierwszej Pomocy Polskiego Czerwonego Krzyża w Niedźwiedziu (gmina Słomniki). ...więcej.
Mistrzostwa_Pierwszej_Pomocy_PCK
Mistrzostwa Pierwszej Pomocy PCK
17 maja 2017r.
  Harmonogram egzaminów potwierdzających kwalifikacje zawodowe
Ogłoszenia i informacje bieżąceHarmonogram egzaminów potwierdzających kwalifikacje zawodowe - czerwiec - lipiec 2017r.
Strona 4 z 18 < 1 2 3 4 5 6 7 > >>
Lipca 2017

Natalia, Lilia, Julia, Celestyn, Aureliusz, Rudolf

Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Najnowszy Użytkownik: ciekawa