Strona Główna    Aktualności    Media o nas    Filmy    Do pobrania    Artykuły    Linki    Forum    Dojazd    Kontakt    Promocja

List GIODO

List otwarty Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych

Brązowa Szkoła 2018
Ogłoszenia i informacje bieżąceJest nam niezwykle miło poinformować, że Zespół Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Czernichowie uzyskał tytuł "Brązowej Szkoły 2018" w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY.
  Dyplom dla ZSRCKU
Dyplom_konkurs_plastyczny_na_projekt_znaczka_pocztowego_miniatura
  Projekty Unijne - rekrutacja
Ogłoszenia i informacje bieżąceOgłaszam rekrutację na bezpłatny kurs prawa jazdy kategorii B realizowany w ramach projektu „Centrum Kompetencji Zawodowych w Zespole Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Czernichowie” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020, w ramach 10. Osi Priorytetowej Wiedza i kompetencje, Działanie 10.2 Rozwój kształcenia zawodowego, Poddziałanie 10.2.1 Kształcenie zawodowe uczniów – ZIT
Dokumenty rekrutacyjne można pobrać u Pani Anny Miki w gabinecie nr 10. Rekrutacja prowadzona jest w dniach 21 - 22 XI 2017 roku.
Liczba miejsc ograniczona (10).
  Szkoła częścią wspólnoty

Projekt społeczny „Szkoła częścią wspólnoty”

24 października 2017 uczestniczyliśmy w konferencji kończącej projekt „Szkoła częścią wspólnoty”. Udział w przedsięwzięciu rozpoczęliśmy rok temu. W program zaangażowani byli wszyscy członkowie zespołu Outsider, a udział w samych warsztatach – ze względu na ograniczoną ilość miejsc - wzięła Aurelia Okońska i Jakub Smaga. Przez ten czas braliśmy udział w zajęciach praktycznych prowadzonych przez trenerki ze Stowarzyszenia RAMPA. Pracowaliśmy nad metodami współpracy z naszym środowiskiem lokalnym. Celem projektu było napisanie i przeprowadzenie inicjatywy dzięki której wyjdziemy z naszymi muzycznymi pomysłami poza szkołę. Tak powstał pomysł przeprowadzenia Czernichowskich warsztatów muzycznych o których można poczytać w załączonej poniżej publikacji po projektowej. Na 27 zgłoszonych wniosków zdobyliśmy ex aequo z ZSP nr 1 w Brzesku i Powiatowym ZS Ekonomiczno- Gastronomicznych w Oświęcimiu, 13 miejsce.
Ten projekt już za nami, jednak pełni doświadczeń i pomysłów na nowe wyzwania oczekujemy kolejnych inicjatyw.

Projekt Centrum Kompetencji Zawodowych
Ogłoszenia i informacje bieżąceDokumenty związane z rekrutacją do Projektu Centrum Kompetencji Zawodowych.
  Regulamin rekrutacji i uczestnictwa w zajęciach on-line
Małopolska Chmura EdukacyjnaRegulamin rekrutacji i uczestnictwa w zajęciach on-line przeprowadzanych w ramach komponentu Małopolskiej Chmury Edukacyjnej w ramach projektu pn. „Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce II Edycja II - Rok szkolny 2017/2018"
  Wyniki rekrutacji na staże wakacyjne
Ogłoszenia i informacje bieżąceLista uczniów zakwalifikowanych na staże wakacyjne

Uczniowie zakwalifikowani na staż wakacyjny proszeni są o potwierdzenie woli udział w stażu na adres: annamika2@poczta.fm do dnia 30 czerwca 2017 roku. W wiadomości proszę podać pełny adres firmy oraz proszę się podpisać imieniem i nazwiskiem.
Z osobami, które potwierdzą wolę udziału będę kontaktować się drogą telefoniczną, a informacje ogólne zostaną przesłane na adresy e-mail.
Anna Mika
Kierownik Szkolenia Praktycznego
  Nabór pracodawców
Ogłoszenia i informacje bieżąceOgłoszenie o naborze pracodawców oferujących miejsca staży wakacyjnych
  Uważaj co udostępniasz
  Co wie telefon
Ogłoszenia i informacje bieżąceCo wie o mnie mój telefon?
Strona 32 z 33 << < 29 30 31 32 33 >
Listopada 2019