Strona Główna    Aktualności    Media o nas    Filmy    Do pobrania    Artykuły    Linki    Forum    Dojazd    Kontakt    Promocja
  Menu
  ProjektyCKZ
Kącik Przedsiębiorcy  Akcje pomocy
  Partnerzy

Uniwersytet Rolniczy
w Krakowie

Wyższa Szkoła
Turystyki i Ekologii
w Suchej Beskidzkiej

Małopolska do celu.eu

Poczet Krakowskiej
Chorągwi Husarskiej

Gminny Ośrodek
Pomocy Społecznej
w Czernichowie

Serwis mojestypendium.pl
  Sukces ZSRCKU w XIV Powiatowych Mistrzostwach w Nowoczesnych Formach Tanecznych
Ogłoszenia i informacje bieżące

II miejsce ZSRCKU w XIV Powiatowych Mistrzostwach w Nowoczesnych Formach Tanecznych

18 maja 2018r. w hali sportowej w LO Skawina odbyły się XIV Powiatowe Mistrzostwa w Nowoczesnych Formach Tanecznych. W mistrzostwach wzięło udział 7 zespołów tanecznych w dwóch kategoriach: szkoły podstawowe + gimnazja (3 zespoły) oraz w kategorii szkół ponadgimnazjalnych (4 zespoły).
Konkurs stał na wysokim poziomie, dlatego też jury przyznało miejsca ex-aequo.
I miejsce zajął zespół z ZSTE Skawina
II miejsce ZSRCKU Czernichów i LO Skawina
III miejsce LO Katolik ze Skawiny
Jury również przyznało nagrody indywidualne (srebrna biżuteria) dla najlepszych tancerzy mistrzostw. W kategorii szkół ponadgimnazjalnych otrzymała ją uczennica naszej szkoły Yuliia Trepaka.
A oto skład naszego zespołu tanecznego: Yuliia Trepaka, Alona Karotka, Mariia Davydenko, Yuliia Ushakova, Valerija Onyshchenko.
Serdeczne podziękowania dla całego zespołu za zaangażowanie, poświęcony czas na przygotowanie oraz bardzo dobry występ. Brawo!!!

Opracowała Małgorzata Downar-Zapolska


II_miejsce_ZSRCKU_w_XIV_Powiatowych_Mistrzostwach_w_Nowoczesnych_Formach_Tanecznych
II miejsce ZSRCKU w XIV Powiatowych Mistrzostwach w Nowoczesnych Formach Tanecznych
18 maja 2018r.
  Spotkanie - EVS
Ogłoszenia i informacje bieżące

Spotkanie: Co to jest EVS?

Drodzy uczniowie,

Serdecznie zapraszam Was do wzięcia udziału w spotkaniu z wolontariuszami EVS pochodzącymi z różnych krajów Europy.

Na spotkaniu dowiecie się co to takiego jest EVS (ang. European Voluntary Service), co wolontariusze robią na co dzień w Polsce oraz jak wygląda ich życie w naszym kraju z perspektywy obcokrajowca.

Gościem specjalnym będzie Jade, która w ramach swojego EVS pracuje z końmi :-)

Marko opowie Wam w jaki sposób możecie wyjechać za granicę i realizować swoje pasje bez tzw. "grosza przy duszy". Spotkanie odbędzie się we środę 6 czerwca o godz. 13.00 (7.-8. godzina lekcyjna). Obowiązują zapisy. Na drzwiach gabinetu psychologa (s. 21) będzie wywieszona lista, na którą śmiało się wpisujcie.

Do zobaczenia na spotkaniu!

opracowała
Agnieszka Gargas
psycholog szkolny
EVS
  „Odkręcamy – Pomagamy”
Ogłoszenia i informacje bieżące

Zakręcani na pomaganie

Od początku września w naszym Internacie odbywała się zbiórka nakrętek, które zostały przekazane do Fundacji im. Brata Alberta. Wszyscy wychowankowie z dużym zaangażowaniem włączyli się w akcję „Odkręcamy – Pomagamy”. Wspólnymi siłami uzbieraliśmy 3 duże worki nakrętek, które, 23 maja br., zostały przekazane na zakup sprzętu rehabilitacyjnego dla podopiecznych fundacji.

Ze względu na szlachetny cel przeprowadzonej akcji jesteśmy przekonani, że również w przyszłym roku młodzież z równą chęcią i zapałem będzie kontynuować to piękne dzieło. Dzięki takiej formie pomocy nasza młodzież uwrażliwia się na potrzeby innych osób. Uczy się także empatii, poszanowania innych i miłości bliźniego.

Wychowawczynie Internatu, Panie: Marcelina Morawska i Wioletta Borowczyk dziękują młodzieży za pomoc w realizacji tego projektu.Odkrecamy-pomagamy
„Odkręcamy – Pomagamy”
wrzesień 2017r. - 23 maja 2018r.
  Kwiaty w internacie
Ogłoszenia i informacje bieżące

Wiosna, wiosna, wiosna ach… to TY!

Wiosenna pogoda i słoneczne dni zainspirowały wychowanków do zadbania o wygląd zewnętrzny Internatu. Dlatego balkony i parapety budynku przyozdobiły czerwone petunie, kaskady pelargonii, krzewy mięty i wiele innych kwiatów.
Dzięki troskliwej opiece wychowawców i wychowanków nad tymi mini ogrodami wszyscy możemy się cieszyć urokami majowych kwiatów.

Wychowawcy


Kwiaty_w_internacie
Kwiaty w internacie
maj 2018r.
  Czytam do ostatniej kropli krwi
Ogłoszenia i informacje bieżące

Czytam do ostatniej kropli krwi

Do szkolnej biblioteki trafi ponad 20 pozycji książek z działu fantastyki. Książki od wydawnictwa Fabryka Słów zostały przekazane do szkoły w ramach akcji "czytam do ostatniej kropli krwi", w której nasza szkoła brała udział w połączeniu z akcją krwiodawstwa w dniu 12 kwietnia br.
Podczas akcji krwiodawstwa należało zrobić zdjęcie krwiodawcy i przesłać na wskazany adres mailowy do wydawnictwa, łącznie z zaświadczeniem z Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Krakowie o oddaniu krwi. Takim sposobem udało się połączyć dwa szczytne cele w jednym dniu: oddawanie krwi i zasilenie o ciekawe pozycje biblioteczne półki!
Dziękujemy wydawnictwu i prosimy o więcej takich akcji:)

Opracowała Karolina Kwaśnica


Czytam_do_ostatniej_kropli_krwi
"Czytam do ostatniej kropli krwi"
maj 2018r.
  Bezpłatne kursy
Ogłoszenia i informacje bieżąceUczniów zainteresowanych uczestnictwem w bezpłatnych kursach: 1. kelnerskim, 2. animatora czasu wolnego, 3. barmańskim (osoby pełnoletnie), 4. baristy organizowanych w ramach projektu „Centrum Kompetencji Zawodowych w Zespole Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Czernichowie" po szczegółowe informacje zapraszam w dniu jutrzejszym (wtorek 22 V 2018) do sali nr 10. Anna Mika
  Urodzinowa godzina wychowawcza
Ogłoszenia i informacje bieżące

„Urodzinowa godzina wychowawcza w klasie 1 B”

11 maja, w piątek, klasa 1 B, jak co tydzień miała swoją lekcję wychowawczą. Zajęcia obrały w tym dniu charakter uroczysty. Z rana „pocztą tortową” został przywieziony tort niespodzianka dla solenizantki – Olgi Mikuły, która dzień później kończyła swoje 17-naste urodziny. Dla przyszłej Pani Technik Weterynarii, na torcie nie mogło zabraknąć figurek zwierząt czy niezbędnego przyrządu weterynarza – stetoskopu. Po wcześniejszych ustaleniach z mamą i wychowawczynią uczennicy udało się do samego końca dotrzymać tajemnicy:) Tort był prezentem od krakowskiego schroniska, w którym uczennica klasy 1 B jest wieloletnią wolontariuszką i każdą wolną chwilę spędza pomagając bezdomnym zwierzętom. Pracownicy schroniska chcieli w ten sposób podziękować Oldze za Jej bezinteresowną pomoc. Klasa 1 B zaświeciła na torcie świeczki, zaśpiewała gromkie „sto lat” i we wspaniałej, pysznej atmosferze kolejna lekcja wychowawcza przebiegła:)

Opracowała Karolina Kwaśnica


Urodzinowa_godzina_wychowawcza_w_klasie_1_B
Urodzinowa godzina wychowawcza w klasie 1 B
11 maja 2018r.
  Konkurs
Konkursy i olimpiady

KONKURS!!!

Z okazji Światowego Dnia Bez Papierosa zorganizowano akcję plakatową "rzuć palenie". W ramach promocji zdrowia oraz profilaktyki uzależnień wśród młodzieży, zapraszamy do udziału w konkursie. Wszystkich mieszkańców internatu zachęcamy do zrobienia plakatu edukacyjnego, promującego życie bez papierosa.

Plakaty należy oddać do 24.05.2018r. do P. Pauliny Racułt (pokój nr 201)

Wyniki konkursu oraz rozdanie nagród 30.05.2018r.

Zainspiruj się:

niespalsienastarcie.pl
  Wiosenne Sprzątanie Świata
Ogłoszenia i informacje bieżące

Wielkie sprzątanie naszego małego czernichowskiego świata

18 kwietnia w godzinach popołudniowych przeprowadzono akcję Sprzątania Świata. Tym razem podjęto inicjatywę z okazji Międzynarodowego Dnia Ziemi. Młodzież z Internatu wraz z wychowawcą p. K. Bylicą oraz p. A. Gargas zbierała odpady pozostające na terenie szkoły oraz wokół obiektu. Młodzież wykazała się dużą aktywnością a całej akcji sprzyjała piękna wiosenna pogoda.
Drugą część akcji zorganizowano podczas zajęć gospodarczych, w sobotę 21 kwietnia pod opieką wychowawcy p. B. Wierzbowską.
Sprzątanie Świata to już nasza cykliczna inicjatywa. Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów, którym nie jest obojętny los i wygląd naszej przestrzeni, do współpracy.Wiosenne_Sprzatanie_Swiata
Wiosenne Sprzątanie Świata
18 i 21 kwietnia 2018r.
  NOC MUZEÓW w Krakowie
Ogłoszenia i informacje bieżące

NOC MUZEÓW w Krakowie – 18/19 maja 2018

Krakowskie Muzea, po raz kolejny otwierają swoje drzwi. Już w nocy z 18/19 maja będzie można zobaczyć najpiękniejsze dzieła sztuki oraz eksponaty stanowiące spuściznę polskiej historii, kultury i tradycji. W związku z setną rocznicą odzyskania Niepodległości przez Polskę, tegoroczna Noc Muzeów będzie się odbywać pod hasłem: „Muzea w Niepodległej Rzeczpospolitej”.
Aby ukazać różnorodność tematyczną Krakowskich Muzeów oraz bogactwo gromadzonych przez nie zbiorów, p. K. Bylica – zaaranżowała w Internacie ekspozycję zawierającą konkretne informacje dotyczące atrakcji przygotowanych na Noc Muzeów; ulotki, foldery, programy oraz mapy Krakowa z punktami, w które koniecznie trzeba zajrzeć.
Magiczny Kraków zaprasza Wszystkich, aby pod osłoną majowej nocy zakosztowali niepowtarzalnej atmosfery, nasyconej królewskim i artystycznym duchem.

Opracowała Paulina Kowalik


Noc_Muzeow
Noc Muzeów
18/19 maja 2018r.
  Przypominamy o konkursie
Konkursy i olimpiady

Regulamin_konkursu_Rodzina
Strona 39 z 47 << < 36 37 38 39 40 41 42 > >>
  Dzisiaj
Niedziela
29
Marca 2020

Imieniny obchodzą:
Wiktoryn, Wiktoryna, Helmut, Eustachy, Zenon
  Zapraszamy
  Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
  Użytkowników Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 602
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: Aleksandra Wolek
  Poczta
Poczta
  Facebook


  Wątki na Forum
Najnowsze Tematy
Powitanie
Powitanie
Chcecie wiedzieć jak...
Najciekawsze Tematy
Powitanie [0]
Powitanie [0]
Chcecie wiedzieć ... [0]
  Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Barbara Kajda
25/06/2016 15:06
Ancurrr14, można już składać podania do szkół policealnych. Informacje o rekrutacji do szkół dla dorosłych znajdują się w panelu po lewej stronie, w zakładce: Rekrutacja-> Szkoły zaoczne.

Ancurrr14
23/06/2016 08:48
Czy można juz składać podanie do szkoły Policealnej ?

twety19
19/08/2015 21:41
Wonski dziękuje bardzo za pomoc. Na prawdę była potrzebna :-)

Wonski
15/08/2015 12:36
,papierem od lekarza i zdjęciem zanosisz to znowu do starostwa i oni ci wydają PKK czyli profil kandydata na kierowcę.Myślę że pomogłem. Życzę miłych 18 dni wakacji !

Wonski
15/08/2015 12:35
200 zł później idziesz do wydziału komunikacji w starostwie tam pobierasz "Wniosek o wydanie prawa jazdy lub pozwolenie" ktoś na pewno ci zaznaczy tak co masz wypełnić.Razem z tym wnioskiem,

Wonski
15/08/2015 12:31
twety19, W Google wpisz "prawo jazdy lekarz i nazwa większej miejscowości koło której mieszkasz". Tam znajdziesz lekarza najlepiej prywatnego bo szybciej cię przyjmie za badanie płaci się 20

Barbara Kajda
14/08/2015 21:51
Twety19, podstawowe informacje dotyczące prawa jazdy kategorii T znajdują się tutaj: http://czernichow.edu.pl/
viewpage.php?page_id=1072
, więcej szczegółów: http://www.word.waw.pl/in
dex.php


twety19
11/08/2015 16:29
czy można u zwykłego lekarza rodzinnego / z góry dziękuję za pomoc ^^ pozdrowienia i miłych wakacji :-)

twety19
11/08/2015 16:27
Dzień dobry ;-). Jak należy stworzyć profil kandydata na prawo jazdy kategorii T? Jakie wnioski należy złożyć i gdzie? Jakie dokumenty należy mieć i co z badaniami ? U kogo należy je zrobić? Czy moż

Barbara Kajda
13/07/2015 10:59
Jaaa, Angeelika odpowiedziała prawidłowo na Twoje pytanie.

Archiwum
  Licznik wyświetleń
  Licznik odwiedzin

  Lokalizator
  Odsyłacze
epodreczniki.pl

Starostwo Powiatowe
w Krakowie

ITV Gmin i Powiatu
Krakowskiego

MEN

Kuratorium Oświaty
w Krakowie

Centralna Komisja
Egzaminacyjna

Okręgowa Komisja
Egzaminacyjna

Krajowy Ośrodek
Wspierania Edukacji
Zawodowej i Ustawicznej

Portal Funduszy
Europejskich

Serwis Informacyjny
Gminy Czernichów

Starostwa Powiatowego
w Krakowie

Serwis Internetowy
Miasta Krakowa