Strona Główna    Aktualności    Media o nas    Filmy    Do pobrania    Artykuły    Linki    Forum    Dojazd    Kontakt    Promocja
  Menu
  ProjektyCKZ
Kącik Przedsiębiorcy  Akcje pomocy
  Partnerzy

Uniwersytet Rolniczy
w Krakowie

Wyższa Szkoła
Turystyki i Ekologii
w Suchej Beskidzkiej

Małopolska do celu.eu

Poczet Krakowskiej
Chorągwi Husarskiej

Gminny Ośrodek
Pomocy Społecznej
w Czernichowie

Serwis mojestypendium.pl
  Komiksy o cyberbezpieczeństwie w szkolnej czytelni
Ogłoszenia i informacje bieżącePani Bibliotekarka zamówiła do szkolnej czytelni komiksy (komiksyekonomiczne.pl - edycja IX - 2017/2018), w których na str. 4-27 poruszane są tematy z zakresu cyberbezpieczeństwa.
Komiksy dostępne są również na stronie internetowej http://www.komiksy-ekonomiczne.pl/pl/showall/tag/Cyberbezpiecze%C5%84stwo.
  Zawiadomienie o odrzuceniu ofert i o wyborze najkorzystniejszych ofert - 17 kwietnia 2018r.
PrzetargiZawiadomienie o odrzuceniu ofert i o wyborze najkorzystniejszych ofert w przetargu na dostawę artykułów żywnościowych do stołówki internatu Zespołu Szkół RCKUo w Czernichowie
  Akcja Krwiodawstwa 2018
Ogłoszenia i informacje bieżące

Akcja Krwiodawstwa w ZSRCKU w Czernichowie

W czwartek (12 kwietnia br.) od godz.9.00 do godz.13.00 w szkolnej auli odbyła się akcja krwiodawstwa. Wydarzenie w tym roku było przygotowane przez wolontariuszy ze Szkolnego Koła Polskiego Czerwonego Krzyża przy ZSRCKU w Czernichowie.

Na akcję przybyło 48 chętnych dawców, z czego 30 podzieliło się cząstką siebie, dając w sumie 13,5 litra krwi, która wraz z ekipą Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa wyruszyła do banku krwi do Krakowa!!!

Na uwagę zasługuje fakt, że akcja w naszej szkole była otwartym wydarzeniem dla całej społeczności Gminy Czernichów i nie tylko. Na akcję przybyli mieszkańcy m.in. z Czernichowa, Rusocic, Kamienia, a nawet z Krakowa.

Dzięki staraniom wolontariuszy Szkolnego Koła PCK o samym przedsięwzięciu było już wiadomo 2 tygodnie przed planowaną akcją. W Gminie Czernichów zostało rozdane ulotki, zawisły plakaty, baner na szkole oraz w 5 kościołach zostały odczytane ogłoszenia o akcji krwiodawstwa.

Na kolejną akcję zapraszamy serdecznie w następnym roku szkolnym!!!

Opracowała Karolina Kwaśnica


Akcja_Krwiodawstwa
Akcja Krwiodawstwa
12 kwietnia 2018r.
  Animal Show 2018
Ogłoszenia i informacje bieżące

Animal Show

W weekend 14 - 15 kwietnia 2018 roku podczas IV Wystawy Zoologicznej Animal Show uczennice klasy II b technikum weterynarii: Julia Sączek, Gabriela Sołtys i Wiktoria Bugaj brały udział w promocji szkoły. Stoisko naszej szkoły cieszyło się dużym zainteresowaniem.
W imprezie, w ramach zajęć z przedmiotu prowadzenie produkcji zwierzęcej, wzięli również udział słuchacze Kwalifikacyjnego Kursu Zawodowego R.03 (zawód rolnik).
W trakcie imprezy Pan Wojciech Urynowicz wygłosił dwa referaty: „Najczęściej spotykane choroby zwierząt gospodarskich i małego inwentarza” oraz „Żółwie bez tajemnic – anatomia oraz hodowla żółwi”.

Opracował Wojciech Urynowicz


Animal_Show
Animal Show
14 - 15 kwietnia 2018r.
  Podsumowanie akcji „Wyślij pączka do Afryki”
Ogłoszenia i informacje bieżące

Podsumowanie akcji „Wyślij pączka do Afryki”

W dniu dzisiejszym (16 kwietnia 2018r.) otrzymaliśmy podziękowanie za przeprowadzenie w naszej szkole akcji „Wyślij pączka do Afryki”. Akcja została zorganizowana w naszej szkole po raz drugi. Pyszne „afrykańskie” pączki jedliśmy w Tłusty Czwartek. Nasze „pączkowanie” trwało jeszcze przez cały Wielki Post w ramach wielkopostnej jałmużny. Dzięki zorganizowaniu tej akcji mogliśmy zasilić konto Fundacji Kapucyni i Misje kwotą 611,45 zł. Misjonarze z zebranych pieniędzy będą realizowali projekty w Republice Środkowo - Afrykańskiej i Czadzie: dożywianie głodnych dzieci oraz ich edukację.

Jeszcze teraz możemy pomóc misjonarzom i wysłać „wirtualnego pączka”: https://paczek.kapucyni.pl/

  Szkolny etap Powiatowego Konkursu Ortograficznego „O Pióro Starosty”
Ogłoszenia i informacje bieżące

Ortografię można polubić

Szkolny etap Powiatowego Konkursu Ortograficznego „O Pióro Starosty” odbył się 10 kwietnia 2018 r. Po raz kolejny nie zabrakło chętnych, którzy udowodnili, że ortografię można polubić. Słonogorzki smak prażonej ciecierzycy, świeża rzeżucha, skorzonera, przegrzebki to tylko nieliczne wyrazy, z którymi musieli się zmierzyć uczniowie.
Mistrzami ortografii w naszej szkole okazali się: Aleksandra Bętkowska, Adrian Poniedziałek i Milena Duran. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów na etapie powiatowym.

Opracowała Joanna Wasilewska
  Teatr Forum w ZSRCKU w Czernichowie
Ogłoszenia i informacje bieżące

Teatr Forum

W poniedziałek, 9 kwietnia 2018r., do naszej szkoły przyjechała grupa wolontariuszy ze Stowarzyszenia Rozwoju i Integracji Młodzieży pochodzących z różnych krajów Europy (Francja, Hiszpania, Włochy, Chorwacja, Finlandia, Niemcy).

Przestawiliśmy historię ze smutnym końcem, która przydarzyła się naprawdę jednemu z wolontariuszy – aktorów. Uczniowie wspólnie zastanawiali się co mogliby zmienić tak, żeby ta historia skończyła się dobrze, a nie tak jak w rzeczywistości. Podczas gdy przestawienie grane było po raz drugi, uczniowie przeprowadzili pięć interwencji, wychodząc na scenę. Interwencje przyniosły pożądane efekty, zmieniając przebieg akcji, więc całe przestawienie miało inny, pozytywny koniec.

W przedstawieniu wzięli udział uczniowie z klasy 3a i 3b. Serdecznie dziękuję wszystkim osobom zaangażowanym w poczęstunek i oprowadzanie naszych gości po terenie szkoły – naprawdę bardzo im się tutaj podobało i z chęcią jeszcze do nas wrócą.

Szczegóły dotyczące spotkania na temat Wolontariatu Europejskiego – już wkrótce. Na dany moment wiadomo, że odbędzie się w maju lub czerwcu w godzinach popołudniowych.

Opracowała Agnieszka Gargas


Teatr_Forum
Teatr Forum
9 kwietnia 2018r.
  Praktyki zawodowe uczniów klasy 2d (zawód: technik hodowca koni) - marzec 2018r.
Ogłoszenia i informacje bieżące

Więcej informacji o zawodzie i przebiegu kształcenia
  Wycieczka 2a
Ogłoszenia i informacje bieżące

W poniedziałek, 16 kwietnia 2018r., o godz. 9.55 uczniowie z klasy 2a pod opieką p. Pauliny Pytel i p. Teresy Żuchowskiej wyjeżdżają na wycieczkę do krakowskiego zoo.
Pierwsze 3 lekcje uczniowie i p. Paulina Pytel realizują zgodnie z planem.

  Protokół z otwarcia ofert - 11.04.2018r.
PrzetargiProtokół z otwarcia ofert na dostawę artykułów żywnościowych do stołówki internatu Zespołu Szkół RCKU w Czernichowie
  Akcja Krwiodawstwa już w czwartek, 12 kwietnia 2018r.
Ogłoszenia i informacje bieżące
Strona 47 z 52 << < 44 45 46 47 48 49 50 > >>
  Dzisiaj
Sobota
30
Maja 2020

Imieniny obchodzą:
Ferdynand, Karol, Feliks, Jan, Gryzelda
  Zapraszamy
  Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
  Użytkowników Online
Gości Online: 5
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 602
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: Aleksandra Wolek
  Poczta
Poczta
  Facebook


  Wątki na Forum
Najnowsze Tematy
Powitanie
Powitanie
Chcecie wiedzieć jak...
Najciekawsze Tematy
Powitanie [0]
Powitanie [0]
Chcecie wiedzieć ... [0]
  Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Barbara Kajda
25/06/2016 15:06
Ancurrr14, można już składać podania do szkół policealnych. Informacje o rekrutacji do szkół dla dorosłych znajdują się w panelu po lewej stronie, w zakładce: Rekrutacja-> Szkoły zaoczne.

Ancurrr14
23/06/2016 08:48
Czy można juz składać podanie do szkoły Policealnej ?

twety19
19/08/2015 21:41
Wonski dziękuje bardzo za pomoc. Na prawdę była potrzebna :-)

Wonski
15/08/2015 12:36
,papierem od lekarza i zdjęciem zanosisz to znowu do starostwa i oni ci wydają PKK czyli profil kandydata na kierowcę.Myślę że pomogłem. Życzę miłych 18 dni wakacji !

Wonski
15/08/2015 12:35
200 zł później idziesz do wydziału komunikacji w starostwie tam pobierasz "Wniosek o wydanie prawa jazdy lub pozwolenie" ktoś na pewno ci zaznaczy tak co masz wypełnić.Razem z tym wnioskiem,

Wonski
15/08/2015 12:31
twety19, W Google wpisz "prawo jazdy lekarz i nazwa większej miejscowości koło której mieszkasz". Tam znajdziesz lekarza najlepiej prywatnego bo szybciej cię przyjmie za badanie płaci się 20

Barbara Kajda
14/08/2015 21:51
Twety19, podstawowe informacje dotyczące prawa jazdy kategorii T znajdują się tutaj: http://czernichow.edu.pl/
viewpage.php?page_id=1072
, więcej szczegółów: http://www.word.waw.pl/in
dex.php


twety19
11/08/2015 16:29
czy można u zwykłego lekarza rodzinnego / z góry dziękuję za pomoc ^^ pozdrowienia i miłych wakacji :-)

twety19
11/08/2015 16:27
Dzień dobry ;-). Jak należy stworzyć profil kandydata na prawo jazdy kategorii T? Jakie wnioski należy złożyć i gdzie? Jakie dokumenty należy mieć i co z badaniami ? U kogo należy je zrobić? Czy moż

Barbara Kajda
13/07/2015 10:59
Jaaa, Angeelika odpowiedziała prawidłowo na Twoje pytanie.

Archiwum
  Licznik wyświetleń
  Licznik odwiedzin

  Lokalizator
  Odsyłacze
epodreczniki.pl

Starostwo Powiatowe
w Krakowie

ITV Gmin i Powiatu
Krakowskiego

MEN

Kuratorium Oświaty
w Krakowie

Centralna Komisja
Egzaminacyjna

Okręgowa Komisja
Egzaminacyjna

Krajowy Ośrodek
Wspierania Edukacji
Zawodowej i Ustawicznej

Portal Funduszy
Europejskich

Serwis Informacyjny
Gminy Czernichów

Starostwa Powiatowego
w Krakowie

Serwis Internetowy
Miasta Krakowa