Strona Główna    Aktualności    Media o nas    Filmy    Do pobrania    Artykuły    Linki    Forum    Dojazd    Kontakt    Promocja

Harmonogram lekcji i dyżurów kadry kierowniczej

Harmonogram lekcji i dyżurów kadry kierowniczej ZSRCKU w Czernichowie

Plan dla 2 SPA na wrzesień 2019 r.
Słuchacze szkół zaocznychPlan dla 2 SPA na wrzesień 2019 r.
  Harmonogram zjazdów dla 2 SPA
Słuchacze szkół zaocznychHarmonogram zjazdów dla 2 SPA na rok szkolny 2019/2020
  Kiermasz podręczników używanych

Samorząd Uczniowski ZS RCKU w Czernichowie informuje, iż w dniach 11.09. – 12.09.2019 r. na korytarzu w przewiązce obok pracowni matematycznej w godzinach 9:55 – 10:10 (tj. na dużej przerwie) odbędzie się kiermasz używanych podręczników szkolnych. Ceny ustalają sprzedawcy. Kiermasz używanych podręczników szkolnych ma na celu sprzedaż, tudzież wymianę książek pomiędzy uczniami naszej szkoły w atrakcyjnych cenach.

W kiermaszu pomagają przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego. Prosimy o właściwe przygotowanie podręczników do sprzedaży (zdjęcie starych okładek, wymazanie popisanych stron oraz o dołączenie kartki z ceną).

Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego
  Druki na rok szkolny 2019/2020

Szanowni Państwo,
uprzejmie prosimy Rodziców Uczniów rozpoczynających naukę w ZSRCKU w Czernichowie o wypełnienie druków obowiązujących w Szkole.

Bardzo prosimy o niezwłoczne (najlepiej w dniu rozpoczęcia roku szkolnego) dostarczenie druków do Szkoły.

Rodziców Uczniów kontynuujących naukę w naszej Szkole prosimy o wypełnienie druków dotyczących opieki zdrowotnej (stomatologicznej), które obowiązują od tego roku szkolnego oraz o zaktualizowanie pozostałych druków, jeśli nastąpiły jakieś zmiany.

Przypominamy, że w lekcjach religii uczestniczą Uczniowie, którzy/których Rodzice wyrazili taką wolę.

Z kolei w zajęciach wychowania do życia w rodzinie uczestniczą wszyscy Uczniowie, z wyjątkiem tych, którzy/których Rodzice złożyli rezygnację z udziału w tych zajęciach.

Wszystkie potrzebne druki znajdują się na stronie internetowej Szkoły, więc wystarczy je wypełnić i dostarczyć do Szkoły.
Poszczególne deklaracje można również napisać odręcznie.

Konkurs Fotograficzny Szlakiem Architektury Drewnianej w Małopolsce
Konkursy i olimpiadyKonkurs Fotograficzny Szlakiem Architektury Drewnianej w Małopolsce
Nagrodami w Konkursie są m.in. zaproszenia dla całej klasy do Kopalni Soli Bochnia, Termy Bania, Żywego Muzeum Obwarzanka w Krakowie, Muzeum Domu Rodzinnego Jana Pawła II w Wadowicach, Apilandii Interaktywnego Centrum Pszczelarstwa Łysoń, nagrody rzeczowe oraz wiele innych.
  Zmiany przy naszej Szkole
Media o nasZmiany przy Zespole Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Czernichowie
  Jan Paszcza - Człowiek o wielkim sercu

Jesteśmy dumni z Jana Paszczy (Ucznia ZSRCKU w Czernichowie), inicjatora Festynu Charytatywnego na rzecz Roberta Kumali w Rusocicach.
Brawo Jasiu!!!

Organizacja kwaterowania uczniów przyjętych do internatu ZS RCKU na rok szkolny 2019/2020
Kwaterowanie
  Stypendia twórcze oraz stypendia z zakresu upowszechniania kultury
Ogłoszenia i informacje bieżąceStypendia twórcze oraz stypendia z zakresu upowszechniania kultury na 2020 r.
  Transmisja online

W dniu 12 VI 2019 grupa ok. 30 uczniów ZSRCKU w Czernichowie uczestniczyła w zajęciach on-line organizowanych przez Urząd Marszałkowski w ramach projektu "Program ochrony powietrza dla województwa małopolskiego - Małopolska w zdrowej atmosferze". Zajęcia dotyczyły ochrony klimatu i były prowadzane zdalnie z wykorzystaniem sprzętu zakupionego w ramach projektu "Modernizacja Kształcenia zawodowego w Małopolsce II - Małopolska Chmura Edukacyjna".

Opracowała: Anna Mika
Strona 6 z 33 << < 3 4 5 6 7 8 9 > >>