Strona Główna    Aktualności    Media o nas    Filmy    Do pobrania    Artykuły    Linki    Forum    Dojazd    Kontakt    Promocja

Sukces w konkursie "Dziedzictwo dla przedsiębiorczości"
Konkursy i olimpiadySerdecznie gratulujemy p. Zofii Boroń i Uczennicom z naszej Szkoły zajęcia I miejsca w konkursie "Dziedzictwo dla przedsiębiorczości"!
  MEN: Dzień Ziemi w Ministerstwie Klimatu
Ogłoszenia i informacje bieżąceDzień Ziemi w Ministerstwie Klimatu – zapraszamy do udziału on-line!

"22 kwietnia obchodzimy Międzynarodowy Dzień Ziemi. Z tej okazji wspólnie z Ministerstwem Klimatu zapraszamy na wirtualne spotkanie „Dzień Ziemi w Ministerstwie Klimatu”, podczas którego będzie można wziąć udział w warsztatach tematycznych z ekspertami i wideoczacie. Tegoroczne wydarzenie skierowane jest w szczególności do uczniów klas 7-8 szkół podstawowych oraz szkół ponadpodstawowych. Zapraszamy do udziału!"

22 kwietnia o godz. 11:40 zapraszamy na stronę www.dzienziemiwmk.pl. Na tej stronie znajdzie się instrukcja, jak zalogować się do czatu, aby móc zadawać pytania.
  MEN: Projekt „Szkoła z TVP” i zdalne lekcje
Ogłoszenia i informacje bieżąceProjekt „Szkoła z TVP” i zdalne lekcje
  MEN: Wsparcie uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi
Ogłoszenia i informacje bieżąceWsparcie uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi – rekomendacje MEN
  #PolećDalej z Czytaj PL
Ogłoszenia i informacje bieżące#PolećDalej z Czytaj PL

"Bez wychodzenia z domu, chociaż daleko poza granicami naszych osiedli i dzielnic. W czterech ścianach, za to z widokiem na cztery strony świata. Spędzając czas w fizycznej izolacji, ale działając razem, ramię w ramię. Edycji specjalnej akcji Czytaj PL towarzyszy hasło #PolećDalej! Na ten trudny i wyjątkowy czas kwarantanny przygotowaliśmy dla was aż 30 darmowych książek w formie ebooków i audiobooków! Akcja trwa od 15 kwietnia do 3 maja!"

Link do strony
  Krakowski Instytut Psychoterapii - pomoc zdalna
Ogłoszenia i informacje bieżące"Szanowni Państwo,

informujemy, że w Krakowskim Instytucie Psychoterapii KIP 2 (Osiedle Krakowiaków 2) dostępne jest wsparcie ONLINE (telefoniczne i/lub Skype). Porady i interwencję kryzysową kierujemy do wszystkich potrzebujących teraz doraźnej pomocy psychologicznej. Zapraszamy do kontaktu uczniów nastoletnich, rodziców, nauczycieli, pracowników MOPS, pracowników instytucji oraz wszystkie osoby, które czują potrzebę kontaktu. Wiemy, że ten czas wymaga wielu poświęceń i zmian, co może wywoływać napięcie oraz stres - dlatego nie wahajcie się Państwo skorzystać z naszej propozycji kontaktu.

Terapeuci czekają na Państwa telefony w godzinach 10:00 - 18:00 od poniedziałku do piątku.

Możliwe są porady w języku ukraińskim we wtorki i środy w godzinach 11:00 - 14:00.

Telefon do kontaktu z terapeutami: 603 890 858.

Można pisać również na adres pomoc.online@kip.edu.pl by umówić się na rozmowę wspierającą z terapeutą.

Ponowne przyjęcia do regularnych procesów terapeutycznych będą się odbywały po zniesieniu zakazu spotkań bezpośrednich na zasadzie obowiązującej kolejki zgłoszeń.

Życzymy dużo zdrowia i w razie pytań zapraszamy do kontaktu.

KIP Krakowiaków"

Strona internetowa Krakowskiego Instytutu Psychoterapii: kip.edu.pl
  MEN: Zasady oceniania – próbny egzamin maturalny
Ogłoszenia i informacje bieżąceZasady oceniania – próbny egzamin maturalny
  E-lekcje historii
Ogłoszenia i informacje bieżąceE-lekcje historii z Polskim Radiem
  MEN: Harmonogram egzaminów i rekrutacji – nowe rozwiązania w związku z czasowym ograniczeniem funkcjonowania szkół i placówek
Ogłoszenia i informacje bieżąceHarmonogram egzaminów i rekrutacji – nowe rozwiązania w związku z czasowym ograniczeniem funkcjonowania szkół i placówek
  MEN: Kształcenie na odległość w szkołach i placówkach przedłużone do 26 kwietnia br.
Ogłoszenia i informacje bieżąceKształcenie na odległość w szkołach i placówkach przedłużone do 26 kwietnia br.
  MEN: „Szkoła z TVP” – propozycja także dla uczniów szkół ponadpodstawowych
Ogłoszenia i informacje bieżące„Szkoła z TVP” – propozycja także dla uczniów szkół ponadpodstawowych
Strona 6 z 51 << < 3 4 5 6 7 8 9 > >>
Lipca 2020