OWiUR Szkolne eliminacje.
Dodane przez Anna Mika dnia Listopad 07 2017 19:12:00
Wyniki etapu szkolnego OWiUR zostały wywieszone na tablicy ogłoszeń przy wejściu głównym do szkoły. Zwycięzcom gratulujemy i zachęcamy do aktywnych przygotowań do dalszych etapów Olimpiady.
Harmonogram przebiegu eliminacji zostanie wywieszony rano na tablicy ogłoszeń.
Szkolne eliminacje OWiUR odbędą się dnia 26 października 2017 roku (czwartek). Osoby, które dokonały rejestracji proszę o przyniesienie potwierdzenia.
Uczniów zainteresowanych udziałem w szkolnych eliminacjach OWIUR-u zapraszam na stronę https://www.agropolska.pl/olimpiada/aktualnosci-owiur/wiemy-kiedy-odbeda-sie-eliminacje-szkolne-xlii-edycji-owiur,85.html celem rejestracji. Bardzo proszę dokładnie wpisać konieczne dane i wydrukowany nr rejestracyjny dostarczyć do gabinetu nr 10. W przypadku braku możlwosci wydrukowania numeru proszę o przesłanie zapisanego zgłoszenia na adres annamika2@poczta.fm. W wyjątkowych sytuacjach osoby, które nie mają możliwości samodzielnego zgłoszenia się zapraszam celem dokonania rejestracji do 10.
Proszę pamiętać o dacie rejestracji, max do 20 października 2017. Osoby nie zarejestrowane nie będą mogły brać udziału w dalszych eliminacjach (okręgowych).