Strona Główna    Aktualności    Media o nas    Filmy    Do pobrania    Artykuły    Linki    Forum    Dojazd    Kontakt    Promocja
  Menu
  ProjektyCKZ
Kącik Przedsiębiorcy  Akcje pomocy
  Partnerzy

Uniwersytet Rolniczy
w Krakowie

Wyższa Szkoła
Turystyki i Ekologii
w Suchej Beskidzkiej

Małopolska do celu.eu

Poczet Krakowskiej
Chorągwi Husarskiej

Gminny Ośrodek
Pomocy Społecznej
w Czernichowie

Serwis mojestypendium.pl
   „Apetyt na zdrowie w Zespole Szkół w Czernichowie” - finał

Finał konkursu „Apetyt na zdrowie w Zespole Szkół w Czernichowie”

W dniu 29 maja 2015 roku, w Zespole Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Czernichowie odbył się III finałowy etap konkursu dla gimnazjalistów pod hasłem „Apetyt na zdrowie w Zespole Szkół w Czernichowie”. Tegoroczny konkurs był już VI edycją trzyetapowego konkursu o tematyce prozdrowotnej organizowanego dla gimnazjalistów. Patronatem honorowym konkurs objęli: Józef Krzyworzeka- Starosta Krakowski, Szymon Łytek- Wójt Gminy Czernichów oraz dr Michał Seweryn - Małopolski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny, Dyrektor Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Krakowie. Uroczystego otwarcia konkursu dokonał Grzegorz Bylica-Dyrektor Zespołu Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Czernichowie. Finał konkursu prowadziła Barbara Kajda.
Pierwszy etap konkursu polegający na napisaniu testu wiedzy odbył się 27 kwietnia 2015 roku w gimnazjach i miał na celu wyłonienie trzech najlepszych uczniów, którzy następnie utworzyli zespół kwalifikujący się do etapu drugiego. Etap drugi wymagał od zespołów przygotowanie na facebooku fanpage'a zawierającego treści zgodne z hasłem konkursowym „Apetyt na zdrowie”. Etap trzeci przeprowadzony został w formie turnieju wiedzy. W etapie pierwszym wzięło udział sześć gimnazjów, w etapie drugim i trzecim pięć ( z Krzeszowic, z Liszek, z Rybnej, z Czernichowa i ze Spytkowic koło Rabki). Przygotowane przez uczniów fanpage były potwierdzeniem wysokiego poziomu wiedzy i umiejętności ich autorów. Zmagania w czasie turnieju wiedzy odbywały się na wyjątkowo wysokim poziomie, co świadczyło o bardzo dobrym przygotowaniu uczniów do konkursu. Wyłonienie zwycięzców wymagało dogrywki. Miejsce I w finale konkursu zajęli uczniowie z Gimnazjum w Czernichowie. Opiekunką przygotowującą uczniów była Pani Ewa Pagacz. Miejsce drugie w finale zajęli uczniowie z Gimnazjum ze Spytkowic koło Rabki. Opiekunką przygotowującą uczniów była Pani Katarzyna Folwarska. Trzecie miejsce zajęli uczniowie z Gimnazjum z Liszek, nad przygotowaniem których czuwała Pani Halina Jakubiec. W czasie finału konkursu nad prawidłowym jego przebiegiem czuwała komisja konkursowa, której przewodniczyła Pani Dorota Kucharz - Wicedyrektor Zespołu Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Czernichowie. W komisji konkursowej pracowały też: Pani Bogusława Żołyńska - przedstawicielka Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-epidemiologicznej, Pani Maria Buraczewska – Pielęgniarka środowiskowa pielęgniarka szkolna, Pani Dorota Machaczka - przedstawicielka Urzędu Gminy Czernichów. W komitecie organizacyjnym konkursu pracowały nauczycielki Zespołu Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Czernichowie: Dorota Kucharz, Barbara Kajda, Anna Mika i Bożena Mrozicka.
Sponsorem nagród dla najlepszych uczestników był Pan Szymon Łytek - Wójt Gminy Czernichów. Poczęstunek dla uczestników konkursu przygotowali uczniowie klas III technikum hotelarstwa z nauczycielkami Anną Miką i Ewą Rakoczy.
Fanpage przygotowane na konkurs można obejrzeć na stronie internetowej szkoły: http://czernichow.edu.pl/viewpage.php?page_id=1188. Wszystkim uczniom biorącym udział w konkursie i ich opiekunom, a szczególnie tym, którzy otrzymali najwyższe miejsca składamy serdeczne gratulacje i życzymy coraz większego „apetytu na zdrowie” w codziennym życiu.


Agnieszka Marzęcka
Przewodnicząca Komitetu Organizacyjnego
„Apetyt na zdrowie w Zespole Szkół w Czernichowie”
Final_konkursu_Apetyt_na_zdrowie_w_Zespole_Szkol_w_Czernichowie
  Dzisiaj
Poniedziałek
13
Lipca 2020

Imieniny obchodzą:
Ernest, Małgorzata, Daniela, Kinga, Sara, Andrzej, Irwina
  Zapraszamy
  Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
  Użytkowników Online
Gości Online: 3
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 602
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: Aleksandra Wolek
  Poczta
Poczta
  Facebook


  Wątki na Forum
Najnowsze Tematy
Powitanie
Powitanie
Chcecie wiedzieć jak...
Najciekawsze Tematy
Powitanie [0]
Powitanie [0]
Chcecie wiedzieć ... [0]
  Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Barbara Kajda
25/06/2016 15:06
Ancurrr14, można już składać podania do szkół policealnych. Informacje o rekrutacji do szkół dla dorosłych znajdują się w panelu po lewej stronie, w zakładce: Rekrutacja-> Szkoły zaoczne.

Ancurrr14
23/06/2016 08:48
Czy można juz składać podanie do szkoły Policealnej ?

twety19
19/08/2015 21:41
Wonski dziękuje bardzo za pomoc. Na prawdę była potrzebna :-)

Wonski
15/08/2015 12:36
,papierem od lekarza i zdjęciem zanosisz to znowu do starostwa i oni ci wydają PKK czyli profil kandydata na kierowcę.Myślę że pomogłem. Życzę miłych 18 dni wakacji !

Wonski
15/08/2015 12:35
200 zł później idziesz do wydziału komunikacji w starostwie tam pobierasz "Wniosek o wydanie prawa jazdy lub pozwolenie" ktoś na pewno ci zaznaczy tak co masz wypełnić.Razem z tym wnioskiem,

Wonski
15/08/2015 12:31
twety19, W Google wpisz "prawo jazdy lekarz i nazwa większej miejscowości koło której mieszkasz". Tam znajdziesz lekarza najlepiej prywatnego bo szybciej cię przyjmie za badanie płaci się 20

Barbara Kajda
14/08/2015 21:51
Twety19, podstawowe informacje dotyczące prawa jazdy kategorii T znajdują się tutaj: http://czernichow.edu.pl/
viewpage.php?page_id=1072
, więcej szczegółów: http://www.word.waw.pl/in
dex.php


twety19
11/08/2015 16:29
czy można u zwykłego lekarza rodzinnego / z góry dziękuję za pomoc ^^ pozdrowienia i miłych wakacji :-)

twety19
11/08/2015 16:27
Dzień dobry ;-). Jak należy stworzyć profil kandydata na prawo jazdy kategorii T? Jakie wnioski należy złożyć i gdzie? Jakie dokumenty należy mieć i co z badaniami ? U kogo należy je zrobić? Czy moż

Barbara Kajda
13/07/2015 10:59
Jaaa, Angeelika odpowiedziała prawidłowo na Twoje pytanie.

Archiwum
  Licznik wyświetleń
  Licznik odwiedzin

  Lokalizator
  Odsyłacze
epodreczniki.pl

Starostwo Powiatowe
w Krakowie

ITV Gmin i Powiatu
Krakowskiego

MEN

Kuratorium Oświaty
w Krakowie

Centralna Komisja
Egzaminacyjna

Okręgowa Komisja
Egzaminacyjna

Krajowy Ośrodek
Wspierania Edukacji
Zawodowej i Ustawicznej

Portal Funduszy
Europejskich

Serwis Informacyjny
Gminy Czernichów

Starostwa Powiatowego
w Krakowie

Serwis Internetowy
Miasta Krakowa