Strona Główna    Aktualności    Media o nas    Filmy    Do pobrania    Artykuły    Linki    Forum    Dojazd    Kontakt    Promocja
  Menu
  Projekty
CKZ
Kącik Przedsiębiorcy  Akcje pomocy
  Partnerzy

Uniwersytet Rolniczy
w Krakowie

Wyższa Szkoła
Turystyki i Ekologii
w Suchej Beskidzkiej

Małopolska do celu.eu

Poczet Krakowskiej
Chorągwi Husarskiej

Gminny Ośrodek
Pomocy Społecznej
w Czernichowie

Serwis mojestypendium.pl
  Media o nas 2015/2016

Poniżej znajdują się odnośniki do informacji na temat Naszej Szkoły publikowanych w różnych mediach w roku szkolnym 2015/2016

"Orka" o nas
W sierpniowej "Orce" zamieszczono kolejne relacje dotyczące Zespołu Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Czernichowie:
- na str. 13 - "Zakończenie roku szkolnego 2015/2016" Agnieszki Kołodziej,
- na str. 14: "Pięć lat Akademii Młodego Florysty" i "Promujemy zdrowie w Zespole Szkół w Czernichowie" Agnieszki Marzęckiej.

"Orka" o nas
W lipcowej "Orce" zamieszczono następujące relacje dotyczące Zespołu Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Czernichowie:
- na str. 12 - "Wideospotkanie uczniów z Zespołu Szkół w Czernichowie z rówieśnikami z Francji" Agnieszki Marzęckiej i Mariusza Wójcika,
- na str. 13: "Witamy w nanoświecie" Barbary Kajdy, "Uczniowie znają się na finansach" Ewy Rakoczy, "Piknik zdrowia w Bachowicach" Agnieszki Marzęckiej,
- na str. 14 - "Wycieczka uczniów do Krakowskiego Parku Technologicznego" Ewy Rakoczy, "Konkurs „Łapiemy zdrowie w Zespole Szkół w Czernichowie” Agnieszki Marzęckiej.

"Orka" o nas
W czerwcowej "Orce":
- na str. 13 - "I miejsce w konkursie „Patron naszej szkoły”" - relacja Renaty Woźniak,
- na str. 14 - "Pożegnanie uczniów klas czwartych" - relacja Agnieszki Kołodziej i "I miejsce uczennicy ZSRCKU na Olimpiadzie Wiedzy i Umiejętności Rolniczych" - relacja Rafała Niedziółki.

GALA MŁODEGO BIZNESU – finał IV edycji projektu „Rozwiń Skrzydła Przedsiębiorczości
29 czerwca br. na stronie internetowej Starostwa Powiatowego w Krakowie zamieszczono informację o Gali Młodego Biznesu podsumowującej finał IV edycji projektu „Rozwiń Skrzydła Przedsiębiorczości, w której uczniowie Zespołu Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Czernichowie zajęli I i III miejsce.

GALA MŁODEGO BIZNESU – finał IV edycji projektu „Rozwiń Skrzydła Przedsiębiorczości
29 czerwca br. na stronie internetowej Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Krakowie zamieszczono informację o Gali Młodego Biznesu podsumowującej finał IV edycji projektu „Rozwiń Skrzydła Przedsiębiorczości, w której uczniowie Zespołu Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Czernichowie zajęli I i III miejsce.

„Witamy w nanoświecie” – wystawa interaktywna podsumowująca projekt IRRESISTIBLE
17 czerwca br. na stronie internetowej Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Krakowie zamieszczono informację o wystawie interaktywnej "Witamy w nonoświecie" podsumowującej projekt IRRESISTIBLE w Zespole Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Czernichowie.

Uskrzydleni sukcesem
28 czerwca br. w Serwisie Informacyjnym Gminy Czernichów zamieszczono informację o sukcesie uczniów ZSRCKU w Czernichowie w IV edycji projektu „Rozwiń Skrzydła Przedsiębiorczości” realizowanego przez Starostwo Powiatowe w Krakowie.

Na wideospotkaniu z francuskimi kolegami
17 czerwca br. w Dzienniku Polskiego zamieszczono informację o "Dniu polsko-francuskim" i niezwykłym pokazie florystycznym, które odbyły się 10 czerwca br. w Zespole Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Czernichowie i były dedykowane uczniom z zaprzyjaźnionej szkoły LEGTA La Côte Saint André w regionie Rodan-Alpy we Francji.

Na wideospotkaniu z francuskimi kolegami
17 czerwca br. w internetowym wydaniu Dziennika Polskiego zamieszczono informację o "Dniu polsko-francuskim" i niezwykłym pokazie florystycznym, które odbyły się 10 czerwca br. w Zespole Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Czernichowie i były dedykowane uczniom z zaprzyjaźnionej szkoły LEGTA La Côte Saint André w regionie Rodan-Alpy we Francji.

Wideo spotkanie uczniów z Zespołu Szkół w Czernichowie z rówieśnikami z francuskiej szkoły
15 czerwca br. na stronie internetowej Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Krakowie zamieszczono informację o "Dniu polsko-francuskim", który 10 czerwca br. odbył się w Zespole Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Czernichowie.

Opiekunowie medyczni i opiekunowie osób starszych uczestniczyli w pikniku zdrowia w Bachowicach
15 czerwca br. na stronie internetowej Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Krakowie zamieszczono informację o promowaniu zdrowego stylu życia na pikniku w Bachowicach przez słuchaczy policealnej szkoły opiekun medyczny i opiekun osoby starszej w Zespole Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Czernichowie.

Finał konkursu „Łapiemy zdrowie w Zespole Szkół w Czernichowie”
15 czerwca br. na stronie internetowej Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Krakowie zamieszczono informację o finałowym etapie konkursu dla gimnazjalistów, który 3 czerwca br. odbył się w Zespole Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Czernichowie pod hasłem „Łapiemy zdrowie w Zespole Szkół w Czernichowie”.

Wycieczka uczniów ZSRCKU w Czernichowie do Krakowskiego Parku Technologicznego
1 czerwca br. na stronie internetowej Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Krakowie zamieszczono informację o wycieczce uczniów ZSRCKU w Czernichowie do Krakowskiego Parku Technologicznego.

Wycieczka uczniów ZSRCKU w Czernichowie do Krakowskiego Parku Technologicznego
31 maja br. w Serwisie Informacyjnym Gminy Czernichów zamieszczono informację o wycieczce uczniów ZSRCKU w Czernichowie do Krakowskiego Parku Technologicznego.

SUKCES UCZNIÓW ZESPOŁU SZKÓŁ ROLNICZE CENTRUM KSZTAŁCENIA USTAWICZNEGO W CZERNICHOWIE
31 maja br. na stronie internetowej Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Krakowie zamieszczono informację o sukcesie uczniów ZSRCKU w Czernichowie w ogólnopolskim konkursie ekonomicznym.

"Orka" o nas
W majowej "Orce":
- na str. 13 - "Sukcesy uczniów ZSRCKU w konkursie języka angielskiego" - relacja Mariusza Wójcika i artykuł Agnieszki Kołodziej "O wolności, śmierci i szlifowanych diamentach..." na temat spektaklu profilaktycznego, który odbył się w ZSRCKU w Czernichowie,
- na str. 14 -"Zespół Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Czernichowie to Wiarygodna Szkoła" - informacja o certyfikacie uzyskanym przez Szkołę, "Święto szkolnictwa zawodowego" - relacja z Festiwalu Zawodów, "Nowe możliwości kształcenia w ZSRCKU w Czernichowie" - oferta na rok szkolny 2016/2017.

Rozstrzygnięcie pierwszego etapu konkursu w projekcie „Rozwiń Skrzydła Przedsiębiorczości”
19 maja br. na stronie internetowej Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Krakowie zamieszczono informację o rozstrzygnięciu w ZSRCKU w Czernichowie pierwszego etapu konkursu w projekcie „Rozwiń Skrzydła Przedsiębiorczości”.

Sukces uczniów w konkursie ekonomicznym i Wycieczka do siedziby firmy nazwa.pl w ramach projektu „Rozwiń Skrzydła Przedsiębiorczości”
19 maja br. na stronie internetowej Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Krakowie zamieszczono teksty o sukcesie uczniów ZSRCKU w Czernichowie w konkursie ekonomicznym oraz o wycieczce uczniów ZSRCKU w Czernichowie do siedziby firmy nazwa.pl w ramach projektu „Rozwiń Skrzydła Przedsiębiorczości”.

X Przełajowy Bieg Zwycięstwa
18 maja br. w Serwisie Informacyjnym Gminy Czernichów zamieszczono informację o X Przełajowym Biegu Zwycięstwa, w którym uczniowie ZSRCKU w Czernichowie, z sukcesem, wzięli udział.

Pożegnanie uczniów klas czwartych w Czernichowie
12 maja br. na stronie internetowej Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Krakowie zamieszczono informację o pożegnaniu abiturientów w ZSRCKU w Czernichowie.

I miejsce Kamili Mytyk w eliminacjach okręgowych OWiUR w bloku weterynarii - ZSRCKU w Czernichowie
2 maja br. w Serwisie Informacyjnym Gminy Czernichów zamieszczono informację o zajęciu przez Kamilę Mytyk z ZSRCKU w Czernichowie I miejsca w eliminacjach okręgowych OWiUR w bloku weterynarii.

I miejsce w ogólnopolskim konkursie „ Patron naszej szkoły” - ZSRCKU w Czernichowie
1 maja br. w Serwisie Informacyjnym Gminy Czernichów zamieszczono informację o zajęciu przez uczniów ZSRCKU w Czernichowie I miejsca w ogólnopolskim konkursie „Patron naszej szkoły”.

"Orka" o nas
W kwietniowej "Orce":
- na str. 12 i 13 - "Wielkopostne spotkanie z seniorami " - relacja Agnieszki Marzęckiej,
- na str. 13 -"Chłopcy ujawniają talenty florystyczne" - relacja Agnieszki Marzęckiej i "Młodzież z Czernichowa zna swojego patrona" - relacja Krzysztof Klohna,
- na str. 14 - "Ćwiczebna ewakuacja oddziału ratunkowego z udziałem uczniów Zespołu Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Czernichowie" - relacja Agnieszki Marzęckiej i "Sukces uczennicy ZSRCKU w III Powiatowym Przeglądzie Artystycznym Skawina 2016" - relacja Mariusza Wójcika.

O wolności, śmierci i szlifowanych diamentach…
8 kwietnia br. na stronie internetowej Starostwa Powiatowego w Krakowie zamieszczono informację o spektaklu profilaktycznym, który 30 i 31 marca br. obejrzeli uczniowie ZSRCKU w Czernichowie.

O wolności, śmierci i szlifowanych diamentach…
8 kwietnia br. na stronie internetowej Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Krakowie zamieszczono informację o spektaklu profilaktycznym, który 30 i 31 marca br. obejrzeli uczniowie ZSRCKU w Czernichowie.

ZSRCKU w Czernichowie – Wiarygodna Szkoła
1 kwietnia br. na stronie internetowej Starostwa Powiatowego w Krakowie zamieszczono informację o uzyskaniu przez Zespół Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Czernichowie certyfikatu Wiarygodnej Szkoły oraz list gratulacyjny, który otrzymał Starosta Krakowski.

"Orka" o nas
Na 13 str. marcowej "Orki" - "Uczniowie pracowali z seniorami" - artykuł o warsztatach z aktywizacji, które 13 lutego odbyły się w ZSRCKU w Czernichowie. Również na str. 13 "Uczniowie bezpieczni cyfrowo" - informacja o warsztatach dla młodzieży zorganizowanych w ZSRCKU w Czernichowie ramach projektu "Cyfrowobezpieczni.pl - Bezpieczna Szkoła Cyfrowa".

Młodzież z Czernichowa doskonale zna swojego patrona
23 marca br. na stronie internetowej Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Krakowie zamieszczono informację o przebiegu VI Finału Konkursu „Życie Franciszka Stefczyka i działalność jego kas”, który 16 marca br. odbył się w ZSRCKU w Czernichowie.

Chłopcy z internatu ZSRCU w Czernichowie ujawnili talenty florystyczne
18 marca br. na stronie internetowej Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Krakowie zamieszczono informację o przygotowaniach chłopców - uczniów ZSRCKU w Czernichowie do Dnia Kobiet.

Wielkopostne spotkanie słuchaczy Szkoły Policealnej Opiekun Osoby starszej ZSRCKU w Czernichowie
18 marca br. na stronie internetowej Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Krakowie zamieszczono informację o uzyskaniu o drugim wielkopostnym spotkaniu z cyklu „Wielkanoc w zwyczajach ludowych”, zorganizowane dla seniorów przez słuchaczy kierunku opiekun osoby starszej ZSRCKU w Czernichowie oraz przez właścicieli Domu Weselnego „Krzemieniec”.

Zespół Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Czernichowie to Wiarygodna Szkoła
18 marca br. na stronie internetowej Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Krakowie zamieszczono informację o uzyskaniu przez Zespół Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Czernichowie certyfikatu Wiarygodnej Szkoły.

Wielkopostne wspomnienie przy wiciu palmy
17 marca br. w internetowym wydaniu Dziennika Polskiego ukazał się artykuł na temat Wielkanocnego spotkania słuchaczy Szkoły Policealnej Opiekun osoby Starszej w Zespole Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Czernichowie z seniorami.

XVII zwyczajna sesja Rady Powiatu w Krakowie
Podczas XVII zwyczajnej sesji Rady Powiatu w Krakowie Radni podjęli kilka uchwałę dotyczącą założenia Zasadniczej Szkoły Zawodowej oraz Ośrodka Dokształcania i Doskonalenia Zawodowego działających przy Zespole Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Czernichowie.

Uczniowie ZSRCKU w Czernichowie bezpieczni cyfrowo
Na stronie Serwisu Informacyjnego Gminy Czernichów zamieszczono informację o warsztatach, w których w ramach projektu „Cyfrowobezpieczni.pl – Bezpieczna Szkoła Cyfrowa" uczestniczyli uczniowie klasy 1a.

"Orka" o nas
W styczniowym numerze "Orki" piszą o Zespole Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Czernichowie na str. 7-8 "Jest robótka! Świąteczna akcja w internacie" - tekst Beaty Orłowskiej, na str. 10 "Drugie miejsce dla ucznia Zespołu Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Czernichowie" - tekst Mariusza Wójcika o sukcesie Macieja Siciarskiego, na str. 11 - "Słuchacze Szkoły Policealnej Opiekun Osoby Starszej zorganizowali spotkanie dla seniorów" i "Zdrowetki z Zespołu Szkół w Czernichowie pomogły Świętemu Mikołajowi" - teksty Agnieszki Marzęckiej.

Spotkanie Słuchaczy Szkoły Policealnej Opiekun Osoby Starszej w Czernichowie z seniorami
18 grudnia 2015r. na stronie internetowej Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Krakowie zamieszczono informację o spotkaniu zorganizowanym dla seniorów przez słuchaczy Szkoły Policealnej Opiekun Osoby Starszej Zespołu Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Czernichowie.

Zdrowetki z Zespołu Szkół w Czernichowie pomogły Świętemu Mikołajowi
18 grudnia 2015r. na stronie internetowej Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Krakowie zamieszczono informację o dostarczeniu przez "Zdrowetki" z Zespołu Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Czernichowie w Czernichowie prezentów dla dzieci z oddziału Dziecięcego Szpitala Miejskiego Specjalistycznego im. Gabriela Narutowicza w Krakowie.

Gwiazdy z bibułki
W "Dzienniku Polskim" z 17 grudnia br. relacja z warsztatów dla seniorów zorganizowanych przez Agnieszkę Marzęcką w Zespole Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Czernichowie.

Gwiazdy z bibułki
W "Dzienniku Polskim" on-line z 17 grudnia br. relacja z warsztatów dla seniorów zorganizowanych przez Agnieszkę Marzęcką w Zespole Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Czernichowie.

"Orka" o nas
W listopadowym numerze "Orki" na str. 14 informacja o warsztatach naukowych z chemii na Politechnice Krakowskiej, w których brali udział uczniowie technikum weterynarii w Zespole Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Czernichowie - "Weekendowe warsztaty naukowe z chemii na Politechnice Krakowskiej", a na stronach 14-15 tekst redaktora Mamali - "Szkoła z dobrą marką".

III Powiatowy Konkurs Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych i Niemieckojęzycznych
15 grudnia 2015r. na stronie internetowej Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Krakowie zamieszczono informację o sukcesie uczniów Zespołu Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Czernichowie w Czernichowie w konkursie wiedzy o krajach anglojęzycznych i niemieckojęzycznych.

Sukces uczniów ZSRCKU w Czernichowie w konkursie wiedzy ekologicznej
1 grudnia 2015r. na stronie internetowej Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Krakowie zamieszczono informację o sukcesie uczniów Zespołu Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Czernichowie w Czernichowie w międzyszkolnym konkursie wiedzy ekologicznej.

Interesująco o źródłach energii – warsztaty AGH dla uczniów ZSRCKU
1 grudnia 2015r. na stronie internetowej Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Krakowie zamieszczono relację Agnieszki Kołodziej z warsztatów na temat źródeł energii, które dla uczniów Zespołu Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Czernichowie w Czernichowie przeprowadzili studenci Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie.

Sukces uczniów ZSRCKU w Czernichowie w konkursie wiedzy ekologicznej
Na stronie internetowej Starostwa Powiatowego w Krakowie zamieszczono informację o sukcesie uczniów ZSRCKU w Czernichowie w konkursie wiedzy ekologicznej.

Interesująco o źródłach energii – warsztaty AGH dla uczniów ZSRCKU
Na stronie internetowej Starostwa Powiatowego w Krakowie zamieszczono relację Agnieszki Kołodziej z warsztatów na temat źródeł energii, które dla uczniów ZSRCKU w Czernichowie przeprowadzili studenci AGH w Krakowie.

Nauka ekologii pozwoliła na czystą rywalizację
W "Dzienniku Polskim" ukazał się artykuł o konkursie wiedzy ekologicznej, w którym uczniowie z Zespołu Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Czernichowie zajęli I, II i V miejsce.

I Targi Przedsiębiorczości
I Targi Przedsiębiorczości w Skawinie. O nas tuż po drugiej minucie filmu (między 2:01 a 2:21).
Szczęśliwa żabka. Warsztaty biblioterapeutyczne w Czernichowie
W listopadowym numerze "Hejnału Oświatowego" zamieszczono artykuł o warsztatach biblioterapeutycznych "Szczęśliwa żabka", które odbyły się w Zespole Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Czernichowie.

Świetnie opowiada i nieźle się zapowiada...
W październikowym numerze "Orki" na str. 14 informacja o sukcesie literackim Michała Tomczyka, ucznia technikum weterynarii w Zespole Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Czernichowie.

ZSRCKU w Czernichowie i nowoczesne narzędzia cyfrowe w dydaktyce
5 listopada 2015r. na stronie internetowej Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Krakowie zamieszczono informację o szkoleniu dotyczącym nowoczesnych narzędzi cyfrowych, w którym wzięli udział nauczyciele Zespołu Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Czernichowie do Wrocławia .

Wycieczka do Wrocławia uczniów ZSRCKU w Czernichowie
5 listopada 2015r. na stronie internetowej Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Krakowie zamieszczono relację z wycieczki uczniów Zespołu Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Czernichowie do Wrocławia .

Bezpłatne warsztaty "Start do kariery" w ZSRCKU w Czernichowie
4 listopada 2015r. na stronie internetowej Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Krakowie zamieszczono relację z bezpłatnych warsztatów "Start do kariery", w których wzięli udział uczniowie Zespołu Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Czernichowie.

Wręczenie nagród Starosty Krakowskiego
16 października 2015r. na stronie internetowej Starostwa Powiatowego w Krakowie zamieszczono relację z wręczenia nagród Starosty Krakowskiego. Wśród nagrodzonych są 2]dwie nauczycielki Zespołu Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Czernichowie: Małgorzata Downar-Zapolska i Barbara Kajda.

Wręczenie nagród Starosty Krakowskiego
16 października 2015r. na stronie internetowej Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Krakowie zamieszczono relację z wręczenia nagród Starosty Krakowskiego. Wśród nagrodzonych są 2 nauczycielki Zespołu Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Czernichowie.

Weekendowe warsztaty naukowe z chemii na Politechnice Krakowskiej
8 października 2015r. na stronie internetowej Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Krakowie zamieszczono relację z weekendowych warsztatów naukowych, w których we wrześniu br. wzięli uczniowie Zespołu Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Czernichowie.

Świetnie opowiada i nieźle się zapowiada…
18 września 2015r. na stronie internetowej Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Krakowie zamieszczono informację o zajęciu przez Michała Tomczyka, II B (technikum weterynarii) w Zespole Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Czernichowie, drugiego miejsca VII OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE LITERACKIM NA OPOWIADANIE FANTASTYCZNE „Pigmalion fantastyki”.
  Dzisiaj
Środa
21
Sierpnia 2019

Imieniny obchodzą:
Franciszek, Franciszka, Joanna, Pius, Kazimiera, Ruta
  Zapraszamy
  Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
  Użytkowników Online
Gości Online: 5
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 601
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: Pedagog szkolny
  Poczta
Poczta
  Facebook


  Wątki na Forum
Najnowsze Tematy
Powitanie
Powitanie
Chcecie wiedzieć jak...
Najciekawsze Tematy
Powitanie [0]
Powitanie [0]
Chcecie wiedzieć ... [0]
  Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Barbara Kajda
25/06/2016 15:06
Ancurrr14, można już składać podania do szkół policealnych. Informacje o rekrutacji do szkół dla dorosłych znajdują się w panelu po lewej stronie, w zakładce: Rekrutacja-> Szkoły zaoczne.

Ancurrr14
23/06/2016 08:48
Czy można juz składać podanie do szkoły Policealnej ?

twety19
19/08/2015 21:41
Wonski dziękuje bardzo za pomoc. Na prawdę była potrzebna :-)

Wonski
15/08/2015 12:36
,papierem od lekarza i zdjęciem zanosisz to znowu do starostwa i oni ci wydają PKK czyli profil kandydata na kierowcę.Myślę że pomogłem. Życzę miłych 18 dni wakacji !

Wonski
15/08/2015 12:35
200 zł później idziesz do wydziału komunikacji w starostwie tam pobierasz "Wniosek o wydanie prawa jazdy lub pozwolenie" ktoś na pewno ci zaznaczy tak co masz wypełnić.Razem z tym wnioskiem,

Wonski
15/08/2015 12:31
twety19, W Google wpisz "prawo jazdy lekarz i nazwa większej miejscowości koło której mieszkasz". Tam znajdziesz lekarza najlepiej prywatnego bo szybciej cię przyjmie za badanie płaci się 20

Barbara Kajda
14/08/2015 21:51
Twety19, podstawowe informacje dotyczące prawa jazdy kategorii T znajdują się tutaj: http://czernichow.edu.pl/
viewpage.php?page_id=1072
, więcej szczegółów: http://www.word.waw.pl/in
dex.php


twety19
11/08/2015 16:29
czy można u zwykłego lekarza rodzinnego / z góry dziękuję za pomoc ^^ pozdrowienia i miłych wakacji :-)

twety19
11/08/2015 16:27
Dzień dobry ;-). Jak należy stworzyć profil kandydata na prawo jazdy kategorii T? Jakie wnioski należy złożyć i gdzie? Jakie dokumenty należy mieć i co z badaniami ? U kogo należy je zrobić? Czy moż

Barbara Kajda
13/07/2015 10:59
Jaaa, Angeelika odpowiedziała prawidłowo na Twoje pytanie.

Archiwum
  Licznik wyświetleń
  Licznik odwiedzin

  Lokalizator
  Odsyłacze
epodreczniki.pl

Starostwo Powiatowe
w Krakowie

ITV Gmin i Powiatu
Krakowskiego

MEN

Kuratorium Oświaty
w Krakowie

Centralna Komisja
Egzaminacyjna

Okręgowa Komisja
Egzaminacyjna

Krajowy Ośrodek
Wspierania Edukacji
Zawodowej i Ustawicznej

Portal Funduszy
Europejskich

Serwis Informacyjny
Gminy Czernichów

Starostwa Powiatowego
w Krakowie

Serwis Internetowy
Miasta Krakowa