Strona Główna    Aktualności    Zobacz    Media o nas    Filmy    Do pobrania    Artykuły    Linki    Forum    Dojazd    Kontakt
  Menu
  Projekty
CKZ
Kącik Przedsiębiorcy  Akcje pomocy
  Partnerzy

Uniwersytet Rolniczy
w Krakowie

Wyższa Szkoła
Turystyki i Ekologii
w Suchej Beskidzkiej

Małopolska do celu.eu

Poczet Krakowskiej
Chorągwi Husarskiej

Gminny Ośrodek
Pomocy Społecznej
w Czernichowie

Serwis mojestypendium.pl
  Wigilia 2017

Wigilia internatowa 2017

W dniu 14.12.2017r. w internacie o godzinie 17:00 pierwsze 2 grupy – czyli prawie 120 mieszkańców internatu- zasiadły do wieczerzy wigilijnej. Na początku pani kierownik Sylwia Gacek wespół w zespół z prowadzącym uroczystość – Kacprem Macudą przywitali przybyłych gości, w tym Pana Dyrektora Grzegorza Bylicę, Panią wicedyrektor Annę Mikę, Panią Beatę Szeligiewicz-Orłowską – wieloletniego pracownika szkoły i kierownika internatu oraz Wychowawców.

Tegoroczna uroczystość przebiegała pod hasłem „Pokolędujmy”. Nasi internatowi muzycy – jeszcze nie do końca odkryte talenty – pokazali namiastkę swoich umiejętności, przygrywając i śpiewając kolędy. Na każdym stole wigilijnym goście mogli znaleźć małe śpiewniki z kolędami, dzięki którym włączali się we wspólne kolędowanie. Rozpoczęliśmy od kolędy „Bóg się rodzi”, którą poprowadziła śpiewem Łucja Dyjach przy akompaniamencie fletu poprzecznego pani Sylwii Gacek. Po takim wstępie wszyscy uczestnicy wigilii ruszyli tłumnie do składnia sobie życzeń bożonarodzeniowych i noworocznych. Nie zabrakło przy tych życzeniach łamania się opłatkiem, który gościł na naszych stołach dzięki uprzejmości ks. mgr. Pawła Matysiaka.

Po życzeniach uczestnicy wigilii zasiedli do stołów oraz postnego poczęstunku przygotowanego specjalnie na tą okazję przez nasze Panie Kucharcie.

W trakcie wigilii mogliśmy zaśpiewać jeszcze kolędy: „Lulajże Jezuniu” do podkładu Marysi Tabol, która zagrała nam na keyboardzie oraz „Pójdźmy wszyscy do stajenki”, „Wśród nocnej ciszy” – zainicjowanej przez chór prowadzony przez Łucję Dyjach. Podczas kolędowania nie zabrakło również międzynarodowego akcentu – mogliśmy pośpiewać w języku angielskim i ukraińskim kolędę „Cicha noc”. Tradycją stało się już wykonanie prawosławnej kolędy „Dobryj weczir” – którą zaśpiewaliśmy a cappella wspólnie z internatowym chórem ukraińskim. O godzinie 18:15 nastąpił czas na zmianę grup – za stołami zasiadły grupy III, IV i V. Uroczystość zatoczyła koło i KOLĘDOWANIE z wielką chęcią powtórzyliśmy raz jeszcze.

Wychowawcy oraz Dyrekcja zostali obdarowani miłą niespodzianką, przygotowaną przez młodzież, która podczas zajęć plastycznych pod okiem P. Pauliny Racułt przygotowała przepiękne dedykowane kartki świąteczne oraz pod okiem P. Marceliny Morawskiej upiekła i pięknie ozdobiła choinkowe pierniczki.

Wszyscy uśmiechnięci, wyśpiewani, z mnóstwem pozytywnych życzeń i wiarą w Szczęśliwy Nowy Rok zakończyliśmy ten przemiły wieczór wigilijny.

Czas rzec: DO SIEGO ROKU!


Opracowanie: Sylwia Gacek


Wigilia_w_internacie
Wigilia w internacie
14 grudnia 2017r.
  Dzisiaj
Czwartek
13
Grudnia 2018

Imieniny obchodzą:
Łucja, Otylia, Juliusz
  Zapraszamy
  Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
  Użytkowników Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 602
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: Agnieszka Gargas
  Poczta
Poczta
  Facebook


  Wątki na Forum
Najnowsze Tematy
Powitanie
Powitanie
Chcecie wiedzieć jak...
Najciekawsze Tematy
Powitanie [0]
Powitanie [0]
Chcecie wiedzieć ... [0]
  Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Barbara Kajda
25/06/2016 15:06
Ancurrr14, można już składać podania do szkół policealnych. Informacje o rekrutacji do szkół dla dorosłych znajdują się w panelu po lewej stronie, w zakładce: Rekrutacja-> Szkoły zaoczne.

Ancurrr14
23/06/2016 08:48
Czy można juz składać podanie do szkoły Policealnej ?

twety19
19/08/2015 21:41
Wonski dziękuje bardzo za pomoc. Na prawdę była potrzebna :-)

Wonski
15/08/2015 12:36
,papierem od lekarza i zdjęciem zanosisz to znowu do starostwa i oni ci wydają PKK czyli profil kandydata na kierowcę.Myślę że pomogłem. Życzę miłych 18 dni wakacji !

Wonski
15/08/2015 12:35
200 zł później idziesz do wydziału komunikacji w starostwie tam pobierasz "Wniosek o wydanie prawa jazdy lub pozwolenie" ktoś na pewno ci zaznaczy tak co masz wypełnić.Razem z tym wnioskiem,

Wonski
15/08/2015 12:31
twety19, W Google wpisz "prawo jazdy lekarz i nazwa większej miejscowości koło której mieszkasz". Tam znajdziesz lekarza najlepiej prywatnego bo szybciej cię przyjmie za badanie płaci się 20

Barbara Kajda
14/08/2015 21:51
Twety19, podstawowe informacje dotyczące prawa jazdy kategorii T znajdują się tutaj: http://czernichow.edu.pl/
viewpage.php?page_id=1072
, więcej szczegółów: http://www.word.waw.pl/in
dex.php


twety19
11/08/2015 16:29
czy można u zwykłego lekarza rodzinnego / z góry dziękuję za pomoc ^^ pozdrowienia i miłych wakacji :-)

twety19
11/08/2015 16:27
Dzień dobry ;-). Jak należy stworzyć profil kandydata na prawo jazdy kategorii T? Jakie wnioski należy złożyć i gdzie? Jakie dokumenty należy mieć i co z badaniami ? U kogo należy je zrobić? Czy moż

Barbara Kajda
13/07/2015 10:59
Jaaa, Angeelika odpowiedziała prawidłowo na Twoje pytanie.

Archiwum
  Licznik wyświetleń
  Licznik odwiedzin

  Lokalizator
  Odsyłacze
epodreczniki.pl

Starostwo Powiatowe
w Krakowie

ITV Gmin i Powiatu
Krakowskiego

MEN

Kuratorium Oświaty
w Krakowie

Centralna Komisja
Egzaminacyjna

Okręgowa Komisja
Egzaminacyjna

Krajowy Ośrodek
Wspierania Edukacji
Zawodowej i Ustawicznej

Portal Funduszy
Europejskich

Serwis Informacyjny
Gminy Czernichów

Starostwa Powiatowego
w Krakowie

Serwis Internetowy
Miasta Krakowa