Strona Główna    Aktualności    Media o nas    Filmy    Dojazd    Kontakt
  Menu
  ProjektyCKZ
Kącik Przedsiębiorcy


  Akcje pomocy
  Partnerzy

Uniwersytet Rolniczy
w Krakowie

Wyższa Szkoła
Turystyki i Ekologii
w Suchej Beskidzkiej

Małopolska do celu.eu

Poczet Krakowskiej
Chorągwi Husarskiej

Gminny Ośrodek
Pomocy Społecznej
w Czernichowie

Serwis mojestypendium.pl
  Wiosenny Turniej Sportowy 2018

Wiosenny Turniej Sportowy

Mieszkańcy Internatu Pod Kłosem, chcąc godnie uczcić nadejście upragnionej wiosny, wzięli udział w Wiosennym Konkursie Sportowym, który odbył się na Hali Sportowej ZSRCKU w Czernichowie 17 kwietnia br. o godzinie 19:00.
Do rywalizacji sportowej w piłce siatkowej stawiły się dwie żądne zwycięstwa drużyny.
Pierwszą stanowiły doświadczone w bojach Maturzystki w osobach: Z. Lemaniak, R. Święch, N. Gajdy, A. Malinkiewicz, W. Muchy oraz A. Celarek. Z kolei w skład drugiego zespołu, czyli Reszty Świata, weszli nie mniej zmotywowani i gotowi do walki: K. Witas, A. Tutsch, K. Przebinda, Z. Wójcik, M. Grzywa, N. Akhramieiev, M. Savenko i W. Świętek.
W obecności żywo dopingujących kibiców obu drużyn (wykorzystano: głosy ludzkie oraz pompony), a dodatkowo przy wtórze muzyki rozpoczęła się zacięta rywalizacja sportowa. Drużyny walczyły dzielnie choć ostatecznie doświadczenie zatriumfowało i to Maturzystki mogły cieszyć się ze zdobycia złotych medali, kalkulatorów i koszulek. Reszcie Świata przypadły w udziale pamiątkowe dyplomy. Wszyscy uczestnicy sportowych zmagań otrzymali dodatkowo: kosmetyki, kubki, maskotki, długopisy i notesy. Natomiast dopingującej do końca i z wielkim zaangażowaniem widowni rozdano smycze.
Sędzią głównym Turnieju była Pani Małgorzata Downar-Zapolska, którą wspomagali sędziowie liniowi: D. Wilk oraz K. Macuda.
Imprezę zorganizowali i czuwali nad jej przebiegiem wychowawcy: M. Morawska, W. Borowczyk i P. Żmigrodzki.
Wiosenny Turniej Sportowy mocno zaakcentował początek wiosny w Naszym Internacie i, mamy nadzieję, skutecznie przypomniał nam wszystkim, że w zdrowym ciele zdrowy duch. Z kolei dla odchodzących Maturzystów był dobrym prologiem dla wyjątkowej dla Nich uroczystości, czyli Pożegnania Maturzystów w Internacie.

opracował: Piotr Żmigrodzki


Wiosenny_Turniej_Sportowy
Wiosenny Turniej Sportowy
17 kwietnia 2018r.
  Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
  Poczta
Poczta
  Facebook