Strona Główna    Aktualności    Media o nas    Filmy    Do pobrania    Artykuły    Linki    Forum    Dojazd    Kontakt    Promocja
  Menu
  ProjektyCKZ
Kącik Przedsiębiorcy  Akcje pomocy
  Partnerzy

Uniwersytet Rolniczy
w Krakowie

Wyższa Szkoła
Turystyki i Ekologii
w Suchej Beskidzkiej

Małopolska do celu.eu

Poczet Krakowskiej
Chorągwi Husarskiej

Gminny Ośrodek
Pomocy Społecznej
w Czernichowie

Serwis mojestypendium.pl
  Uroczystości i wydarzenia w internacie 2016/2017

Uroczystości i wydarzenia
w roku szkolnym 2016/2017

C.d. konkursu fotograficznego „MÓJ PRZYJACIEL - ZWIERZAK W OBIEKTYWIE”
2017r.

W kontynuacji cieszącego się dużym zainteresowaniem konkursu pt. „Mój przyjaciel: Zwierzak w obiektywie”, została przyznana przez młodzież nagroda publiczności oraz trzy wyróżnienia. Szczegóły...


Zespół muzyczny Outsider
V 2016 - IV 2017

W maju 2016 r., po ogłoszeniu naboru do sekcji muzycznej, utworzyliśmy rockowy zespół szkolny Outsider, w składzie: Martyna Porąbka i Gosia Więcek na gitarach elektrycznych, Aurelia Okońska – gitara elektryczna i basowa, Klaudia Szostek i Olek Topolski - wokal oraz Kuba Smaga – perkusja. ...więcej.


Pożegnanie internatowych maturzystów
25 kwietnia 2017r.

25 kwietnia żegnaliśmy naszych najstarszych kolegów, którzy zakończyli edukację i pobyt w internacie. Z tej okazji urządziliśmy w naszej „Jadalnianej Oranżerii” Zjazd Rodzinny internatowej rodzinki w postaci pikniku. Przybyły całe grupy Dziadków z Babciami, Mam z Tatusiami oraz Córek z Synami. Wszyscy odpowiednio ucharakteryzowani ochoczo zasiedli na piknikowych kocykach wokół koszy pełnych prowiantu. ...więcej.


Konkurs fotograficzny „MÓJ PRZYJACIEL - ZWIERZAK W OBIEKTYWIE” - c.d.
2017r.

Konkurs cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem, dlatego też postanowiłyśmy utworzyć galerię z nadesłanych prac.
Spośród nich zostanie wybrana przez uczniów najładniejsza fotografia, która otrzyma nagrodę publiczności. ...więcej.


Dzień Kobiet w Internacie
8 marca 2017r.

Już tradycyjnie, 8 marca, nasi chłopcy przygotowali dziewczętom niespodziankę z okazji ich Święta.
W tym roku męska cześć internatu pod opieką wychowawców: p. Artura Cichonia oraz p. Piotra Żmigrodzkiego przygotowała samodzielnie zaprojektowane, a następnie własnoręcznie zrobione kartki z życzeniami. ...więcej.


Walentynki
14 lutego 2017r.

14 lutego w godzinach 18.30-20.00 uczennice zamieszkujący Filię Parkową wraz z wychowawcami, zorganizowali internatowe „Walentynki”. W tym roku w naszym Internacie przybrały formę zabaw walentynkowych, częściowo nawiązujących klimatycznie do ostatnio organizowanych w Filii Parkowej w listopadzie wróżb andrzejkowych. ...więcej.


Sojusz Dziennikarski
2016/2017

Od października 2016 r. przy Internacie ZSRCKU w Czernichowie działa Sojusz Dziennikarski, Redakcja skupiająca Młodzież pasjonującą się dziennikarstwem oraz pisaniem. ...więcej.


ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO
„MÓJ PRZYJACIEL - ZWIERZAK W OBIEKTYWIE”
styczeń 2017r.

MIEJSCE I
Karolina Widlarz klasa I B

MIEJSCE II
Weronika Samburska klasa II A

MIEJSCE III
Kacper Przybyło klasa II A


Grudzień w Internacie
2016r.

Gorąco! Ach jak gorąco! Tyle się dzieje!
- Koniec pierwszego semestru. Czas na zakuwanie, zaliczanie, ocenianie, klasyfikowanie. Ufff… Ciężko.
- Idą Święta. Ruszyła lawina dobroczynności, a w tym nasza ulubiona akcja Robótka 2016! Sztandar niebieski powiewa na plakatach, znajome /z ubiegłego roku/ Starszaki z Niegowa przytupują niecierpliwie i uśmiechają się do nas Damy i Kawalerowie. Nie zapominamy o Was! Z przyjemnością i ochotą dzielimy się naszą radością oczekiwania na Święta. Frrr! Poleciała do Niegowa wielka paka serdeczności zaklętej w kolorowych kartkach z życzeniami. Na Święta, na Nowy Rok, na dalsze życie! ...więcej.


Andrzejki w Parkowej - druga relacja
29 listopada 2016r.

29 października w godzinach 16-17.30 uczniowie zamieszkujący Filię Parkowa wraz z wychowawcami, zorganizowali wieczór Andrzejkowy, obchodzony w wigilię św. Andrzeja. W tym roku w naszym Internacie przybrał formę Andrzejkowych Wróżb. Wróżki, mieszkanki Filii Parkowa, wprowadziły zebranych w tematykę obchodów Andrzejek. Na wszystkich przybyłych gości czekały specjalnie przygotowane przez wychowanki na tę okazję wróżby. ...więcej.


Andrzejki w Parkowej - pierwsza relacja
29 listopada 2016r.

W dniu 29.11.2016 r. w Filii Parkowej naszego Internatu odbyła się impreza z okazji Andrzejek – dnia związanego z ludową tradycją wróżb i przepowiedni. Mieszkanki naszego Internatu wraz z Wychowawczyniami przygotowały Filię tak, aby jeszcze bardziej wzmocnić jej tajemniczy klimat. ...więcej.


Czwarta z cyklu konferencji w ramach I Czernichowskich Reminiscencji Kulturalnych
24 listopada 2016r.

Dnia 24.11.2016r. w Świetlicy Internatu miała miejsce czwarta z cyklu konferencji w ramach I Czernichowskich Reminiscencji Kulturalnych. Stanowią one odpowiedź na kwestie istotne dla całej Naszej szkolnej społeczności. Ideą tych spotkań jest przedstawienie aktualnej wiedzy, ale jednocześnie, a może przede wszystkim, wzmacnianie współpracy pomiędzy Uczniami, Nauczycielami, Rodzicami i specjalistami z zewnątrz.
Dzisiejsza konferencja poświęcona była kwestii uzależnień od wszelkiego rodzaju substancji psychoaktywnych i dopalaczy. ...więcej.

Niekonwencjonalne zastosowanie książek
25 października 2016r.

Dnia 25.10.2016r. w Świetlicy Internatu miała miejsce druga z cyklu konferencji w ramach I Czernichowskich Reminiscencji Kulturalnych. Stanowią one odpowiedź na kwestie istotne dla całej Naszej szkolnej społeczności. Ideą tych spotkań jest przedstawienie aktualnej wiedzy, ale jednocześnie, a może przede wszystkim, wzmacnianie współpracy pomiędzy Uczniami, Nauczycielami, Rodzicami i specjalistami z zewnątrz. Dzisiejsza konferencja poświęcona była kwestii niekonwencjonalnego zastosowania książek, które, jak się okazuje, mogą mieć moc leczenia, edukowania i zmieniania świata. Czasem utwór literacki staje się inspiracją do refleksji, zachętą do przyjrzenia się własnemu życiu, wprowadzania pewnych ulepszeń. Innym razem może pomóc w uporaniu się z chandrą, podpowiedzieć, jak postąpić, czy ułatwić spojrzenie z innej strony na kwestie mniej lub bardziej nam znane. ...więcej.


Dzień Pierwszaka
18 października 2016r.

Dnia 18 października 2016 roku odbyła się impreza internatowa dedykowana pierwszoklasistom. Tegoroczny Dzień Pierwszaka zatytułowano INTERNATOWE BAJKI, ROZDZIAŁ – zaczynamy naszą opowieść, bo w internacie jest po prostu jak w bajce, choć, jak wiemy, są różne bajki. ...więcej.


I Czernichowskie Reminiscencje Kulturalne
18 października 2016r.

Dnia 18.10.2016r. w Świetlicy Internatu miała miejsce pierwsza z cyklu konferencji w ramach I Czernichowskich Reminiscencji Kulturalnych. Stanowią one odpowiedź na kwestie istotne dla całej Naszej szkolnej społeczności. Ideą tych spotkań jest przedstawienie aktualnej wiedzy, ale jednocześnie, a może przede wszystkim, wzmacnianie współpracy pomiędzy Uczniami, Nauczycielami, Rodzicami i specjalistami z zewnątrz. ...więcej.


Dzień Chłopaka w internacie
29 września 2016r.

Dnia 29.09.2016r., w naszym internacie swoje święto obchodzili chłopcy. Tegoroczna impreza przebiegła pod hasłem: „Kochamy małych i dużych chłopaków”. Wszystkie dziewczęta złożyły chłopcom najlepsze życzenia, a ich przedstawicielki wręczyły prezenty: były to słodkości oraz specjalnie na tę okazję ręcznie zrobiona laurka. ...więcej.


Akcja "Sprzątanie Świata"
22 września 2016r.

22 września uczniowie ZS RCKU w Czernichowie mieszkający w internacie wraz z wychowawcami, Panią Wioletą Rynduch i Panią Moniką Chodacką, zaopatrzeni w worki na zbiórkę śmieci i jednorazowe rękawice, uczestniczyli w ogólnopolskiej akcji „Sprzątanie Świata”. Przedsięwzięcie rozpoczęto pogadanką, na której omówiono główne cele akcji oraz zasady bezpieczeństwa i higieny. Młodzież pozytywnie zmotywowana szczytnym zadaniem, szybko zabrała się do pracy. ...więcej.


Otwarcie Filii Parkowej Internatu
4 września 2016r.

Dnia 4 września 2016 punktualnie o godzinie 15-tej miało miejsce historyczne wydarzenie otwarcia nowego oddziału internatu. Pomieszczenia oddane tego dnia do użytku grupie 21 dziewcząt z klas pierwszych mieszczą się w zachodnim skrzydle budynku szkoły. Ze względu na swoje położenie i romantyczne widoki z okien nową część internatu nazwano Filią Parkową. ...więcej.


  Dzisiaj
Poniedziałek
25
Maja 2020

Imieniny obchodzą:
Borys, Grzegorz, Urban, Magdalena, Magda
  Zapraszamy
  Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
  Użytkowników Online
Gości Online: 5
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 602
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: Aleksandra Wolek
  Poczta
Poczta
  Facebook


  Wątki na Forum
Najnowsze Tematy
Powitanie
Powitanie
Chcecie wiedzieć jak...
Najciekawsze Tematy
Powitanie [0]
Powitanie [0]
Chcecie wiedzieć ... [0]
  Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Barbara Kajda
25/06/2016 15:06
Ancurrr14, można już składać podania do szkół policealnych. Informacje o rekrutacji do szkół dla dorosłych znajdują się w panelu po lewej stronie, w zakładce: Rekrutacja-> Szkoły zaoczne.

Ancurrr14
23/06/2016 08:48
Czy można juz składać podanie do szkoły Policealnej ?

twety19
19/08/2015 21:41
Wonski dziękuje bardzo za pomoc. Na prawdę była potrzebna :-)

Wonski
15/08/2015 12:36
,papierem od lekarza i zdjęciem zanosisz to znowu do starostwa i oni ci wydają PKK czyli profil kandydata na kierowcę.Myślę że pomogłem. Życzę miłych 18 dni wakacji !

Wonski
15/08/2015 12:35
200 zł później idziesz do wydziału komunikacji w starostwie tam pobierasz "Wniosek o wydanie prawa jazdy lub pozwolenie" ktoś na pewno ci zaznaczy tak co masz wypełnić.Razem z tym wnioskiem,

Wonski
15/08/2015 12:31
twety19, W Google wpisz "prawo jazdy lekarz i nazwa większej miejscowości koło której mieszkasz". Tam znajdziesz lekarza najlepiej prywatnego bo szybciej cię przyjmie za badanie płaci się 20

Barbara Kajda
14/08/2015 21:51
Twety19, podstawowe informacje dotyczące prawa jazdy kategorii T znajdują się tutaj: http://czernichow.edu.pl/
viewpage.php?page_id=1072
, więcej szczegółów: http://www.word.waw.pl/in
dex.php


twety19
11/08/2015 16:29
czy można u zwykłego lekarza rodzinnego / z góry dziękuję za pomoc ^^ pozdrowienia i miłych wakacji :-)

twety19
11/08/2015 16:27
Dzień dobry ;-). Jak należy stworzyć profil kandydata na prawo jazdy kategorii T? Jakie wnioski należy złożyć i gdzie? Jakie dokumenty należy mieć i co z badaniami ? U kogo należy je zrobić? Czy moż

Barbara Kajda
13/07/2015 10:59
Jaaa, Angeelika odpowiedziała prawidłowo na Twoje pytanie.

Archiwum
  Licznik wyświetleń
  Licznik odwiedzin

  Lokalizator
  Odsyłacze
epodreczniki.pl

Starostwo Powiatowe
w Krakowie

ITV Gmin i Powiatu
Krakowskiego

MEN

Kuratorium Oświaty
w Krakowie

Centralna Komisja
Egzaminacyjna

Okręgowa Komisja
Egzaminacyjna

Krajowy Ośrodek
Wspierania Edukacji
Zawodowej i Ustawicznej

Portal Funduszy
Europejskich

Serwis Informacyjny
Gminy Czernichów

Starostwa Powiatowego
w Krakowie

Serwis Internetowy
Miasta Krakowa