Strona Główna    Aktualności    Media o nas    Filmy    Do pobrania    Artykuły    Linki    Forum    Dojazd    Kontakt    Promocja
  Menu
  ProjektyCKZ
Kącik Przedsiębiorcy  Akcje pomocy
  Partnerzy

Uniwersytet Rolniczy
w Krakowie

Wyższa Szkoła
Turystyki i Ekologii
w Suchej Beskidzkiej

Małopolska do celu.eu

Poczet Krakowskiej
Chorągwi Husarskiej

Gminny Ośrodek
Pomocy Społecznej
w Czernichowie

Serwis mojestypendium.pl
  Media o nas 2018/2019

Poniżej znajdują się odnośniki do informacji na temat Naszej Szkoły publikowanych w różnych mediach w roku szkolnym 2018/2019

W czerwcowej "Orce":
- na str. 19 - Do widzenia, przyjaciele...” – pożegnanie uczniów klas czwartych" - relacja p. Agnieszki Kołodziej,
- na str. 20 - Projekt „Wartość dodana” - relacja p. Bożeny Mrozickiej i p. Kingi Rysz,
- na str. 20 - "Mały gest duża radość, czyli Dzień Dziecka w naszym wydaniu!" - relacja p. Pauliny Racułt,
- na str. 21 - "Finał Wielkiej Zbiórki Książek" - relacja p. Kingi Zając p. Katarzyny Bylicy, p. Pauliny Kowalik, p. Renaty Woźniak,
- na str. 21 - "5 czerwca Światowym Dniem Ochrony Środowiska Naturalnego" - relacja p. Kingi Zając i p. Pauliny Kowalik,
- na str. 21 - "Uczennice ZSRCKU w Czernichowie zwiedzają budynek Sejmu RP oraz Pałac Prezydencki" - relacja p. Klaudii Jeziorowskiej,
- na str. 22 - "Młodzież ZSRCKU w Czernichowie wyróżniona w VI Konkursie Historycznym o Żołnierzach Wyklętych" - relacja p. Klaudii Jeziorowskiej,
- na str. 22 - "Festiwal Szkoły z Klasą 2019" - relacja p. Sylwii Morawiec,
- na str. 22 - "Staram się być mistrzem w tym co robię" - wywiad z Michałem Świadkiem - absolwentem ZSRCKU w Czernichowie.


Projekt Małopolska Chmura Edukacyjna w ZSRCKU w Czernichowie
26 czerwca 2019 r. na stronie internetowej Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Krakowie zamieszczono relację z realizacji w ZSRCKU w Czernichowie zajęć w obszarze turystyki w ramach projektu Małopolska Chmura Edukacyjna.

UCZENNICE ZSRCKU W CZERNICHOWIE ZWIEDZAJĄ BUDYNEK SEJMU RP ORAZ PAŁAC PREZYDENCKI
26 czerwca 2019 r. na stronie internetowej Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Krakowie zamieszczono relację z wyjazdu dwóch uczennic w ZSRCKU w Czernichowie wraz z opiekunem do Warszawy w ramach konkursu „wiedzy o polskim parlamentaryzmie”.

Wianki Czernichowskie - Święto Kiełbasy Lisieckiej 2019
26 czerwca 2019 r. na stronie internetowej Gminy Czernichów zamieszczono relację z Wianków Czernichowskich, które odbyły się na błoniach ZSRCKU w Czernichowie.

Projekt „Wartość dodana”
21 czerwca 2019 r. na stronie internetowej Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Krakowie zamieszczono informację o udziale uczniów ZSRCKU w Czernichowie w międzynarodowym projekcie „Wartość dodana”.

Talent Powiatu 2019
19 czerwca 2019 r. na stronie internetowej Starostwa Powiatowego w Krakowie zamieszczono relację z Gali Talent Powiatu 2019, podczas której absolwentka ZSRCKU w Czernichowie otrzymała Talent Powiatu w dziedzinie przedmioty zawodowe.

Gala Talent Powiatu 2019
18 czerwca 2019 r. na stronie internetowej Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Krakowie zamieszczono relację z Gali Talent Powiatu 2019, podczas której absolwentka ZSRCKU w Czernichowie - Katarzyna Handzlik - otrzymała Talent Powiatu w dziedzinie przedmioty zawodowe oraz nagrodę pieniężną.

Festiwal Szkoły z Klasą 2019
10 czerwca 2019 r. na stronie internetowej Starostwa Powiatowego w Krakowie zamieszczono relację Festiwalu Szkoły z Klasą, w którym wzięli udział uczniowie i nauczyciele z ZSRCKU w Czernichowie.

5 czerwca Światowym Dniem Ochrony Środowiska Naturalnego
10 czerwca 2019 r. na stronie internetowej Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Krakowie zamieszczono relację ze Światowego Dnia Ochrony Środowiska Naturalnego obchodzonego 5 czerwca br. w internacie ZSRCKU w Czernichowie.

Młodzież ZSRCKU w Czernichowie wyróżniona w VI Konkursie Historycznym o Żołnierzach Wyklętych
4 czerwca 2019 r. na stronie internetowej Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Krakowie zamieszczono informację o sukcesie uczniów ZSRCKU w Czernichowie w VI Konkursie Historycznym o Żołnierzach Wyklętych.

Spotkanie z Pawłem Zagumnym - Mistrzem Świata w piłce siatkowej
3 czerwca 2019 r. na stronie internetowej Gminy Czernichów zamieszczono informację o spotkaniu z Pawłem Zagumnym - Mistrzem Świata w piłce siatkowej, które 30 maja br. odbyło się w hali sportowej ZSRCKU w Czernichowie.

„Do widzenia, przyjaciele…” – pożegnanie uczniów klas czwartych
9 maja 2019 r. na stronie internetowej Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Krakowie zamieszczono relację z pożegnania tegorocznych absolwentów ZSRCKU w Czernichowie.

W kwietniowej "Orce":
- na str. 4 - "Kolejna Akcja Krwiodawstwa w ZSRCKU w Czernichowie" - relacja p. Katarzyny Wrony,
- na str. 8 - "GODZINA DLA ZIEMI W INTERNACIE #nieniszczedomu" - relacja p. Pauliny Racułt,
- na str. 9 - "Walka z depresją" - relacja p. Pauliny Kowalik, p. fotorelacja Pauliny Racułt,
- na str. 11 - "Tydzień bezpiecznego Internetu 20 – 27.03.2019 r. w internacie ZSRCKU w Czernichowie" - relacja Wychowawców z internatu,
- na str. 11 - "Międzynarodowy Dzień Walki z Dyskryminacją Rasową w Internacie ZSRCKU w Czernichowie" - relacja p. Piotra Żmigrodzkiego.

GODZINA DLA ZIEMI W INTERNACIE #nieniszczedomu
10 kwietnia 2019 r. na stronie internetowej Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Krakowie zamieszczono informację o zorganizowanej w internacie ZSRCKU w Czernichowie akcji "Godzina dla Ziemi".

BARDZIEJ nie znaczy gorzej – Światowy Dzień Świadomości Autyzmu w Internacie „Pod Kłosem” przy ZSRCKU w Czernichowie
10 kwietnia 2019 r. na stronie internetowej Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Krakowie zamieszczono informację o obchodach Światowego Dnia Autyzmu w internacie ZSRCKU w Czernichowie.

Tydzień bezpiecznego Internetu 20 – 27.03.2019 r. w internacie ZSRCKU w Czernichowie
1 kwietnia 2019 r. na stronie internetowej Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Krakowie zamieszczono informację o zorganizowanym w internacie ZSRCKU w Czernichowie Tygodniu Bezpiecznego Internetu.

Nie tylko Święto Wiosny czyli Międzynarodowy Dzień Walki z Dyskryminacją Rasową w Internacie ZSRCKU w Czernichowie
1 kwietnia 2019 r. na stronie internetowej Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Krakowie zamieszczono informację o obchodach Międzynarodowego Dnia Walki z Dyskryminacją Rasową w Internacie ZSRCKU w Czernichowie.

W marcowej "Orce":
- na str. 9 - "Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego w internacie ZSRCKU w Czernichowie" - relacja p. Piotra Żmigrodzkiego,
- na str. 9 - "VI Obcojęzyczny Przegląd Artystyczny - Skawina 2019" - relacja p. Katarzyny Wrony,
- na str. 11 - "Sukces Klaudii Mitki w Powiatowych Igrzyskach Licealiadzie Młodzieży w pływaniu indywidualnym stylem dowolnym" - relacja p. Kamila Szewczyka,
- na str. 11 - "II miejsce uczennic ZSRCKU w Czernichowie w Mistrzostwach Powiatu Krakowskiego Licealiadzie Młodzieży w piłce siatkowej dziewcząt" - relacja p. Wojciecha Downar-Zapolskiego.

Udział uczniów ZSRCKU w Czernichowie w Targach Techniki Rolniczej
22 marca 2019 r. na stronie internetowej Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Krakowie zamieszczono informację o udziale uczniów ZSRCKU w Czernichowie w Targach Techniki Rolniczej AGROTECH w Kielcach.

Sukces Wychowanki Internatu ZSRCKU w Czernichowie w Wiosennym Konkursie Piosenki o MIŁOŚCI
22 marca 2019 r. na stronie internetowej Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Krakowie zamieszczono informację o sukcesie uczennicy ZSRCKU w Czernichowie w w Wiosennym Konkursie Piosenki o MIŁOŚCI.

Imprintingowe szkolenie źrebiąt
22 marca 2019 r. na stronie internetowej Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Krakowie zamieszczono informację o udziale uczniów ZSRCKU w Czernichowie w szkoleniu: "Imprintingowe szkolenie źrebiąt".

Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego w Internacie ZSRCKU w Czernichowie
1 marca 2019 r. na stronie internetowej Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Krakowie zamieszczono informację o obchodach Międzynarodowego Dnia Języka Ojczystego zorganizowanych w Internacie ZSRCKU w Czernichowie.

W lutowej "Orce":
- na str. 8-9 - "Obchody Tygodnia Dobrego Słowa w Internacie ZSRCKU w Czernichowie" - relacja p. Piotra Żmigrodzkiego,
- na str. 9 - "„Solidarność. Podaj dalej!” po raz drugi w ZSRCKU w Czernichowie" - relacja p. Barbary Kajdy i p. Agnieszki Kołodziej,
- na str. 9 - "FINAŁ II EDYCJI ZBIÓRKI DLA PCPR w Krakowie" - relacja p. Sylwii Morawiec.

Sukces uczennic ZSRCKU w Czernichowie w VI Obcojęzycznym Przeglądzie Artystycznym – Skawina 2019
26 lutego 2019 r. na stronie internetowej Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Krakowie zamieszczono informację o sukcesie uczennic ZSRCKU w Czernichowie w VI Obcojęzycznym Przeglądzie Artystycznym – Skawina 2019.

Sukces uczennicy ZSRCKU w Czernichowie w Powiatowych Igrzyskach Licealiadzie Młodzieży w pływaniu indywidualnym stylem dowolnym
18 lutego 2019 r. na stronie internetowej Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Krakowie zamieszczono informację o sukcesie Klaudii Mitki uczennicy ZSRCKU w Czernichowie w Powiatowych Igrzyskach Licealiadzie Młodzieży w pływaniu indywidualnym stylem dowolnym.

Obchody Tygodnia Dobrego Słowa w Internacie ZSRCKU w Czernichowie
18 lutego 2019 r. na stronie internetowej Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Krakowie zamieszczono informację spotkaniu zorganizowanym dla wychowanków internatu ZSRCKU w Czernichowie w ramach kampanii walki z mową nienawiści.

Warsztaty w ramach Małopolskiej Chmury Edukacyjnej w Suchej Beskidzkiej
13 lutego 2019 r. na stronie internetowej Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Krakowie zamieszczono relację z warsztatów, w których wzięli udział uczniowie ZSRCKU w Czernichowie w ramach kampanii projektu "Małopolska Chmura Edukacyjna".

„Solidarność. Podaj dalej!” po raz drugi w ZSRCKU w Czernichowie
13 lutego 2019 r. na stronie internetowej Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Krakowie zamieszczono informację o udziale ZSRCKU w Czernichowie w międzynarodowym programie „Solidarność. Podaj dalej!”.

W styczniowej "Orce":
- na str. 8-9 - "Srebrna Odznaka Jakości Szkoły dla ZSRCKU w Czernichowie" - relacja p. Agnieszki Kołodziej,
- na str. 9 - "Wolontariat i kompetencje kluczowe – czyli dwa w jednym" - relacja p. Marzeny Błażejak.

Srebrna Odznaka Jakości Szkoły dla ZSRCKU w Czernichowie
17 stycznia 2019 r. na stronie internetowej Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Krakowie zamieszczono informację o uzyskaniu przez ZSRCKU w Czernichowie Srebrnej Odznaki Jakości Szkoły.

Studniówka 2019
Studniówka uczniów ZSRCKU w Czernichowie w obiektywie Dziennika Polskiego.

W grudniowej "Orce":
- na str. 9 - 10 - "Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych - 3 grudnia!" - relacja p. Sylwii Morawiec,
- na str. 10 - "Skrzydlate spotkanie w internacie ZSRCKU w Czernichowie" - relacja p. Pauliny Racułt,
- na str. 10 - "Kolejna Akcja Krwiodawstwa za nami" - relacja p. Karoliny Kwaśnicy-Kani,
- na str. 11 - "Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej w ZSRCKU w Czernichowie" - relacja p. Katarzyny Wrony,
- na str. 16- "Stulecie odzyskania przez Polskę niepodległości w grafikach uczniów ZSRCKU w Czernichowie" - relacja p. Kingi Rysz,
- na str. 16 - "Widowisko dumy i radości" - relacja p. Klaudii Jeziorowskiej i p. Pauliny Kowalik.

Stulecie odzyskania przez Polskę niepodległości w grafikach uczniów ZSRCKU w Czernichowie
19 grudnia 2018 r. na stronie internetowej Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Krakowie zamieszczono informację o pracach graficznych upamiętniających stulecie odzyskania przez Polskę niepodległości wykonanych przez uczniów ZSRCKU w Czernichowie.

Europejski Tydzień Redukcji Odpadów w internacie ZSRCKU w Czernichowie
19 grudnia 2018 r. na stronie internetowej Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Krakowie zamieszczono informację o Europejskim Tygodniu Redukcji Odpadów, który został zorganizowany w internacie ZSRCKU w Czernichowie.

Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych
19 grudnia 2018 r. na stronie internetowej Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Krakowie zamieszczono informację o Międzynarodowym Dniu Osób Niepełnosprawnych, w którego obchody włączyła się młodzież internatu ZSRCKU w Czernichowie.

Od teorii do praktyki
17 grudnia 2018 r. na stronie internetowej Starostwa Powiatowego w Krakowie zamieszczono relację z udziału młodzieży z ZSRCKU w Czernichowie w szkoleniach zorganizowanych przez Koło Naukowe Rozwoju Osobistego Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.

Spotkanie uczniów ZSRCKU w Czernichowie z misjonarzem
13 grudnia 2018 r. na stronie internetowej Starostwa Powiatowego w Krakowie zamieszczono informację o spotkaniu uczniów ZSRCKU w Czernichowie z misjonarzem – ks. Rafałem Cyfką.

W październikowej "Orce":
- na str. 10 - "Dzień Edukacji Narodowej i ślubowanie klas pierwszych w ZSRCKU" - relacja p. Agnieszki Kołodziej,
- na str. 11 - " BohaterON - włącz historię w ZSRCKU w Czernichowie" i "Międzynarodowy Dzień bez przemocy" - relacje p. Klaudii Jeziorowskiej; " Stypendia Starosty Krakowskiego na rok szkolny 2018/2019" - relacja p. Barbary Kajdy,
- na str. 11 i 12 - "Wykład o pszczołach w ZSRCKU w Czernichowie" - relacja p. Karoliny Kwaśnicy-Kani,
- na str. 14-15 - "Hubertus 2018" - relacja p. Anny Niedziółki.

Czy jesteś bezpieczny w sieci? spotkanie z wychowankami klas pierwszych
5 listopada 2018 r. na stronie internetowej Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Krakowie zamieszczono relację ze spotkania z wychowankami klas pierwszych w internacie ZSRCKU w Czernichowie nt. bezpieczeństwa w sieci.

Profilaktyka raka piersi w internacie ZSRCKU w Czernichowie
5 listopada 2018 r. na stronie internetowej Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Krakowie zamieszczono relację z akcji „Badamy – zapobiegamy” zorganizowanej w internacie ZSRCKU w Czernichowie w październiku - miesiącu profilaktyki raka piersi.

Spotkanie prewencyjne z policją dla klas I ZSRCKU w Czernichowie
5 listopada 2018 r. na stronie internetowej Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Krakowie zamieszczono relację ze spotkania prewencyjnego z policją zorganizowanego w internacie dla uczniów klas.

WIDOWISKO DUMY I RADOŚCI
5 listopada 2018 r. na stronie internetowej Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Krakowie zamieszczono relację z udziału ZSRCKU w Czernichowie w Widowisku Dumy i Radości.

„Chmurowa ściana” o fake newsach – Technikum w Czernichowie
24 października 2018 r. na stronie internetowej cybernauci.edu.pl jako przykłady dobrych praktyk opublikowano działania podejmowane w ZSRCKU w Czernichowie w roku szkolnym 2017/2018 na rzecz cyfrowego bezpieczeństwa uczniów, rodziców i nauczycieli

IX Powiatowa Olimpiada Pszczelarska
24 października 2018 r. na stronie internetowej Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Krakowie zamieszczono informację o IX Powiatowej Olimpiadzie Pszczelarskiej, w której Patrycja Piwowar zajęła III miejsce, a drużynowo uczniowie ZSRCKU w Czernichowie zajęli II miejsce.
Uczestnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

IX Powiatowa Olimpiada Pszczelarska
23 października 2018 r. na stronie internetowej Starostwa Powiatowego w Krakowie zamieszczono informację o IX Powiatowej Olimpiadzie Pszczelarskiej, w której Patrycja Piwowar zajęła III miejsce, a drużynowo uczniowie ZSRCKU w Czernichowie zajęli II miejsce.
Uczestnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Dzień Edukacji Narodowej w ZSRCKU w Czernichowie
23 października 2018 r. na stronie internetowej Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Krakowie zamieszczono relację z obchodów Dnia Edukacji Narodowej w ZSRCKU w Czernichowie.

Nagrody Starosty Krakowskiego
15 października 2018 r. na stronie internetowej Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Krakowie zamieszczono informację o tym, że 12 października 2018 r. z okazji Dnia Edukacji Narodowej odbyło się spotkanie władz Powiatu Krakowskiego z dyrektorami i nauczycielami szkół i placówek oświatowych, na którym zaproszonym gościom wręczono Nagrody Starosty za szczególne osiągnięcia dydaktyczno-wychowawcze, za zaangażowanie w codzienną pracę oraz wysiłek włożony w rozwój szkół i placówek.
Wśród nagrodzonych są dwie nauczycielki ZSRCKU w Czernichowie: p. Dominika Gala i p. Ewa Rakoczy.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Nagrody Starosty
15 października 2018 r. na stronie internetowej Starostwa Powiatowego w Krakowie zamieszczono informację o spotkaniu władz Powiatu Krakowskiego z dyrektorami i nauczycielami szkół i placówek oświatowych, na którym zaproszonym gościom wręczono Nagrody Starosty za szczególne osiągnięcia dydaktyczno-wychowawcze, za zaangażowanie w codzienną pracę oraz wysiłek włożony w rozwój szkół i placówek.
Wśród nagrodzonych są dwie nauczycielki ZSRCKU w Czernichowie: p. Dominika Gala i p. Ewa Rakoczy.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Międzynarodowy Dzień Bez Przemocy
8 października 2018 r. na stronie internetowej Starostwa Powiatowego w Krakowie zamieszczono informację o włączeniu się przez społeczność internatową ZSRCKU w Czernichowie w obchody Międzynarodowego Dnia Bez Przemocy.

Wykład o pszczołach w ZSRCKU w Czernichowie
8 października 2018 r. na stronie internetowej Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Krakowie zamieszczono informację o wykładzie z zakresy pszczelarstwa, który odbył się w ZSRCKU w Czernichowie.

Stypendia Starosty Krakowskiego na rok szkolny 2018/2019
8 października 2018 r. na stronie internetowej Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Krakowie zamieszczono informację o uroczystym wręczeniu 49 uczniom ZSRCKU w Czernichowie Stypendiów Starosty Krakowskiego na rok szkolny 2018/2019.

BohaterON - włącz historię w ZSRCKU w Czernichowie
8 października 2018 r. na stronie internetowej Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Krakowie zamieszczono informację o akcji „BohaterON - włącz historię” realizowanej w ZSRCKU w Czernichowie, której celem było upamiętnienie i uhonorowanie żyjących bohaterów Powstania Warszawskiego poprzez wysyłanie im symbolicznej kartki pocztowej.

Międzynarodowy Dzień Bez Przemocy
8 października 2018 r. na stronie internetowej Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Krakowie zamieszczono informację o włączeniu się przez społeczność internatową ZSRCKU w Czernichowie w promowanie życia bez przemocy.

We wrześniowej "Orce":
- na str. 23 - "Rozpoczęcie roku w Zespole Szkół RCKU w Czernichowie" - relacja p. Agnieszki Kołodziej.

  Dzisiaj
Poniedziałek
25
Maja 2020

Imieniny obchodzą:
Borys, Grzegorz, Urban, Magdalena, Magda
  Zapraszamy
  Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
  Użytkowników Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 602
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: Aleksandra Wolek
  Poczta
Poczta
  Facebook


  Wątki na Forum
Najnowsze Tematy
Powitanie
Powitanie
Chcecie wiedzieć jak...
Najciekawsze Tematy
Powitanie [0]
Powitanie [0]
Chcecie wiedzieć ... [0]
  Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Barbara Kajda
25/06/2016 15:06
Ancurrr14, można już składać podania do szkół policealnych. Informacje o rekrutacji do szkół dla dorosłych znajdują się w panelu po lewej stronie, w zakładce: Rekrutacja-> Szkoły zaoczne.

Ancurrr14
23/06/2016 08:48
Czy można juz składać podanie do szkoły Policealnej ?

twety19
19/08/2015 21:41
Wonski dziękuje bardzo za pomoc. Na prawdę była potrzebna :-)

Wonski
15/08/2015 12:36
,papierem od lekarza i zdjęciem zanosisz to znowu do starostwa i oni ci wydają PKK czyli profil kandydata na kierowcę.Myślę że pomogłem. Życzę miłych 18 dni wakacji !

Wonski
15/08/2015 12:35
200 zł później idziesz do wydziału komunikacji w starostwie tam pobierasz "Wniosek o wydanie prawa jazdy lub pozwolenie" ktoś na pewno ci zaznaczy tak co masz wypełnić.Razem z tym wnioskiem,

Wonski
15/08/2015 12:31
twety19, W Google wpisz "prawo jazdy lekarz i nazwa większej miejscowości koło której mieszkasz". Tam znajdziesz lekarza najlepiej prywatnego bo szybciej cię przyjmie za badanie płaci się 20

Barbara Kajda
14/08/2015 21:51
Twety19, podstawowe informacje dotyczące prawa jazdy kategorii T znajdują się tutaj: http://czernichow.edu.pl/
viewpage.php?page_id=1072
, więcej szczegółów: http://www.word.waw.pl/in
dex.php


twety19
11/08/2015 16:29
czy można u zwykłego lekarza rodzinnego / z góry dziękuję za pomoc ^^ pozdrowienia i miłych wakacji :-)

twety19
11/08/2015 16:27
Dzień dobry ;-). Jak należy stworzyć profil kandydata na prawo jazdy kategorii T? Jakie wnioski należy złożyć i gdzie? Jakie dokumenty należy mieć i co z badaniami ? U kogo należy je zrobić? Czy moż

Barbara Kajda
13/07/2015 10:59
Jaaa, Angeelika odpowiedziała prawidłowo na Twoje pytanie.

Archiwum
  Licznik wyświetleń
  Licznik odwiedzin

  Lokalizator
  Odsyłacze
epodreczniki.pl

Starostwo Powiatowe
w Krakowie

ITV Gmin i Powiatu
Krakowskiego

MEN

Kuratorium Oświaty
w Krakowie

Centralna Komisja
Egzaminacyjna

Okręgowa Komisja
Egzaminacyjna

Krajowy Ośrodek
Wspierania Edukacji
Zawodowej i Ustawicznej

Portal Funduszy
Europejskich

Serwis Informacyjny
Gminy Czernichów

Starostwa Powiatowego
w Krakowie

Serwis Internetowy
Miasta Krakowa