Strona Główna    Aktualności    Media o nas    Filmy    Do pobrania    Artykuły    Linki    Forum    Dojazd    Kontakt    Promocja
  Menu
  ProjektyCKZ
Kącik Przedsiębiorcy  Akcje pomocy
  Partnerzy

Uniwersytet Rolniczy
w Krakowie

Wyższa Szkoła
Turystyki i Ekologii
w Suchej Beskidzkiej

Małopolska do celu.eu

Poczet Krakowskiej
Chorągwi Husarskiej

Gminny Ośrodek
Pomocy Społecznej
w Czernichowie

Serwis mojestypendium.pl
  Kronika roku szkolnego 2018/2019 - do końca roku 2018

Kronika roku szkolnego 2018/2019
do końca roku 2018

Wolontariat i kompetencje kluczowe
2018 r.

Uczniowie szkoły i internatu ZSRCKU w Czernichowie mieli swój niebagatelny udział w dekoracji stołów na Wigilię dla bezdomnych, samotnych i potrzebujących organizowaną 24 grudnia w Krakowie przez Caritas Archidiecezji Krakowskiej i Kuchnię św. Brata Alberta. ...więcej.


Wigilia
19 grudnia 2018 r.

19 grudnia 2018r. odbyła się w Internacie ZS RCKU w Czernichowie WIGILIA Niepodległa, zorganizowana w roku upamiętniającym stulecie odzyskania przez Polskę niepodległości. ...więcej.


Szkolenia dotyczące rozwoju osobistego
12 grudnia 2018 r.

12 grudnia br. młodzież z ZSRCKU w Czernichowie wzięła udział w szkoleniach zorganizowanych przez Koło Naukowe Rozwoju Osobistego Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. ...więcej.


„Przepis na sukces” w ZSRCKU w Czernichowie
7 grudnia 2018 r.

7 grudnia 2018 r. w hali sportowej ZSRCKU w Czernichowie odbyło się wydarzenie profilaktyczne „Przepis na sukces”.
Jakub Nowak (raper „Anatom”) i Bartłomiej Krakowiak (podróżnik), odwiedzili uczniów z naszej szkoły, żeby podzielić się z nimi swoim przepisem na sukces. ...więcej.


Mikołaj w internacie
6 grudnia 2018 r.

06.12.2018 r. do młodzieży w Internacie Pod Klosem i Filii Parkowej przybył Mikołaj Ignacy, niekoniecznie Święty, ze słodkimi upominkami. ...więcej.


Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej
6 grudnia 2018 r.

W czwartek - 6 grudnia 2018 r. w hali sportowej ZS RCKU w Czernichowie odbył się Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej. Drużyny z poszczególnych klas, które zgłosiły się do turnieju rozgrywały mecze w systemie każdy z każdym. Po zaciętej rywalizacji pierwsze miejsce wywalczyła drużyna z klasy IIIA, drugie miejsce zajęła drużyna z klasy IIIC, a trzecie - klasa IVC. ...więcej.


Dzień Marchewki
4 grudnia 2018 r.

4 grudnia 2018 r. w ramach trwającego w ZSRCKU w Czernichowie projektu „Dni Zdrowia” uczniowie z klasy III C opracowali i zrealizowali „Dzień Marchewki”. ...więcej.


Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych
3 grudnia 2018 r.

W ramach działań integracyjnych i wolontaryjnych prowadzonych przez Internat ZS RCKU w Czernichowie, młodzież, w przed dzień Międzynarodowego Dnia Osób Niepełnosprawnych, z dużym zapałem zaangażowała się w przygotowanie słodkości i pamiątkowej listy dla podopiecznych Warsztatów Terapii Zajęciowej im. bł. ks. Bronisława Markiewicza w Radwanowicach/ oddział w Czernichowie. W niedzielny wieczór pod okiem pani Moniki Chodackiej uczniowie przygotowali pyszne ciasta – ptasie mleczko z galaretką i pierniki. Z inicjatywy pani Wioletty Borowczyk powstał również plakat z podpisami młodzieży oraz logiem „Każdy inny – wszyscy równi”. ...więcej.Czerwony Dzień Zdrowia
20 listopada i 3 grudnia 2018 r.

20 listopada oraz 3 grudnia 2018 r. w ramach trwającego w ZSRCKU w Czernichowie projektu „Dni Zdrowia” uczniowie z klasy III C opracowali i zrealizowali „Czerwony Dzień Zdrowia”. ...więcej.


Światowy Dzień Walki z AIDS
1 grudnia 2018 r.

Pierwszego grudnia obchodziliśmy Światowy Dzień Walki z AIDS. Czas ten powinien w sposób szczególny zachęcać nas do głębszej refleksji oraz do upowszechniania wiedzy o tym groźnym wirusie oraz chorobie. Światowy Dzień Walki z AIDS to okazja by rozważyć przebadanie się na obecność wirusa HIV, to okazja by podjąć rozmowę z młodymi ludźmi o ryzykownych, często całkiem bezmyślnych zachowaniach, których konsekwencji nie są do końca świadomi. ...więcej.


Akcja czytelnicza
6 - 30 listopada 2018 r.

W tym roku nasza szkoła po raz drugi zakwalifikowała się do ogólnopolskiej akcji czytelniczej CZYTAJPL. Do akcji zostało zakwalifikowane 1000 szkół ponadpodstawowych z całej Polski. Honorowy Patronat nad akcją objęło Ministerstwo Edukacji Narodowej. Akcja Czytaj PL jest od początku realizowana jako element programu Kraków Miasto Literatury UNESCO. ...więcej.

Andrzejkowe karaoke
28 listopada 2018 r.

W środę, 28 listopada, młodzież mieszkająca w Internacie „Pod Kłosem” świętowała imieniny Andrzeja, w sposób nieco odmienny od tego tradycyjnego. Zamiast lania wosku, karcianych wróżb i poznawania imion przyszłych małżonek lub małżonków młodzież dała się porwać rytmom muzyki uczestnicząc w „Andrzejkowym karaoke”. ...więcej.


Spotkanie z misjonarzem
28 listopada 2018 r.

28 listopada br. uczniowie klas 1b i 3a spotkali się z dyrektorem Biura Regionalnego w Krakowie Międzynarodowej Organizacji Katolickiej Pomoc Kościołowi w Potrzebie, misjonarzem – ks. Rafałem Cyfką. ...więcej.


"Solidarność. Podaj dalej!" po raz drugi w ZSRCKU w Czernichowie
26 - 27 listopada 2019 r.

Zespół Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Czernichowie jest jedną z 59 szkół w Polsce biorących udział w międzynarodowym programie „Solidarność. Podaj dalej!”.
W naszym kraju program jest realizowany po raz drugi i ZSRCKU w Czernichowie po raz drugi bierze w nim udział. ...więcej.

Urodzinowa kartka dla Alana
27 listopada 2018 r.

Alan to trzynastolatek z Sosnowca, który choruje na autyzm. 27 listopada obchodzi swoje urodziny. Matka chłopca zwróciła się do wszystkich chętnych osób o pomoc w przygotowaniu kartek urodzinowych dla swego syna. Z odpowiedzią na ten apel przyszła Nasza Internatowa Młodzież. ...więcej.


Konkurs czytelniczy
26 listopada 2018 r.

Wszelkie działania profilaktyczne mające na celu zapobieganie zachowaniom ryzykownym wśród młodzieży powinny opierać się nie tylko na rozmowach, ale przede wszystkim na organizowaniu im alternatywnych form spędzania czasu wolnego. Umożliwienie rozwoju drzemiących w nich zasobów oraz wzmacnianie ich mocnych stron powoduje, iż stają się bardziej odporni na działanie czynników ryzyka, a tym samym są lepiej przygotowani do życia w świecie pełnym zagrożeń. ...więcej.


Europejski Tydzień Redukcji Odpadów
17-25 listopada 2018 r.

Europejski Tydzień Redukcji Odpadów (European Week for Waste Reduction – EWWR) to coroczna inicjatywa mająca na celu promowanie zapobiegania powstawaniu odpadów oraz właściwego postępowania z już wytworzonymi odpadami. ...więcej.


Grafiki na stulecie odzyskania niepodległości

Wpisując się w 100-tną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości uczniowie klas pierwszych wykonali okolicznościowe prace. ...więcej.


Koło weterynaryjne dużych zwierząt

17 uczniów różnych klas Technikum Weterynaryjnego wzięło udział w zajęciach w ramach projektu „Koło weterynaryjne dużych zwierząt”, związanego z realizacją XX EDYCJI GRANTÓW EDUKACYJNYCH. ...więcej.


Przeciwdziałanie narkomanii
19 listopada 2018 r.

W ramach działań prewencyjnych mających na celu przeciwdziałanie narkomanii oraz spożywaniu substancji psychoaktywnych, w Świetlicy Internatu odbyła się projekcja filmu w reżyserii D. Aronofsky’ego pt. „Requiem dla snu”, w której wzięło udział wielu Wychowanków. Wydarzenie poprzedziło przygotowanie plakatów – „Narkotyk śmierci dotyk”, które miały zachęcić Młodzież do uczestnictwa we wspólnym oglądaniu filmu i jednocześnie - poprzez biało-czarną szatę graficzną przypominającą klepsydrę - zwrócić uwagę na zgubne konsekwencje sięgania po narkotyki. ...więcej.


VI Powiatowy Konkurs Wiedzy o Krajach Anglo i Niemieckojęzycznych
16 listopada 2018 r.

Dnia 16 listopada 2018 r. uczennice Aleksandra Bętkowska, Julia Ciastoń, Anastasiia Kashpirovska, Apolonia Przybylska, Kamila Ślizowska i uczeń Kacper Dzierwa reprezentowali naszą szkołę w VI Powiatowym Konkursie Wiedzy o Krajach Anglo i Niemieckojęzycznych zorganizowanym w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Wincentego Witosa w Giebułtowie. ...więcej.


Skrzydlate spotkanie
15 listopada 2018 r.

Jesienna zbiórka na rzecz potrzebujących zwierząt dobiegła końca. Młodzież z internatu spisała się na medal. Chęć niesienia pomocy zaowocowała pokaźną zbiórką m.in. koców, poduszek i karmy dla zwierząt. Finałem akcji było spotkanie z Panią Prezes Fundacji Skrzydlaty Pies - Katarzyną Grzegorczyk, pod hasłem „Pomagam, bo mogę, bo lubię, bo chcę!”. ...więcej.


XI Powiatowy Bieg Niepodległości
9 listopada 2018 r.

Sto lat temu Polska odzyskała niepodległość, dlatego też w całym kraju tegoroczne Święto Odzyskania Niepodległości obchodzone było wyjątkowo uroczyście.
W naszej szkole, oprócz tradycyjnego już, Biegu Niepodległości zorganizowana została akademia, w której uczestniczyła cała społeczność ZSRCKU oraz zaproszeni goście. ...więcej.


Europejski Dzień Zdrowego Jedzenia i Gotowania
8 listopada 2018 r.

Europejski Dzień Zdrowego Jedzenia i Gotowania wypada 8 XI. Z tej okazji młodzież w Internacie pod kierunkiem p. J. Podoby-Molik i p. W. Borowczyk przygotowały alternatywę dla chipsów, napojów energetycznych i innych niezdrowych przekąsek. ...więcej.


Przestrzenny model cząsteczki kwasu nukleinowego
październik/listopad 2018 r.

15 uczniów klas pierwszych wzięło udział w konkursie przedmiotowym z biologii na najlepszy przestrzenny model cząsteczki kwasu nukleinowego. ...więcej.


Bezpieczni w sieci
25 października 2018 r.

Dnia 25 października o godz. 16:30 w Naszym Internacie odbyło się spotkanie z wychowankami klas pierwszych nt. bezpieczeństwa w sieci. ...więcej.


Profilaktyka raka piersi
23 października 2018 r.

Październik jest miesiącem profilaktyki raka piersi. Z tej okazji 23 X 18 r. w Internacie odbyła się akcja „Badamy – zapobiegamy”, która miała na celu uświadomienie młodym dziewczętom jak istotne jest wczesne wykrycie choroby nowotworowej. Wychowawcy p. J. Podoba - Molik i p. W. Borowczyk zorganizowały spotkanie dla wychowanek, na którym została omówiona profilaktyka i zagrożenia związane z niewiedzą na temat tej podstępnej choroby. ...więcej.


Mały weterynarz w Krakowie
23 października 2018 r.

Dnia 23.10.2018 uczniowie biorący udział w projekcie Mały Weterynarz pod opieką pani Teresy Żuchowskiej odwiedzili Szkołę Podstawową nr 155 im. św. Królowej Jadwigi w Krakowie. ...więcej.


Spotkanie prewencyjne z policją dla klas I
22 października 2018 r.

Dnia 22.10.18 r. z inicjatywy wychowawców: p. A. Michalik-Sroki oraz p. K. Zając, na stołówce internatu odbyło się spotkanie prewencyjne z policją dla klas I. ...więcej.

Hubertus 2018
20 października 2018 r.

W sobotę 20.10.2018 roku, na terenie padoków Zespołu Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Czernichowie odbyła się cykliczna impreza pod nazwą „Hubertus”. Organizatorami imprezy byli ZSRCKU w Czernichowie z Dyrektorem Grzegorzem Bylicą i Anną Niedziółką, Powiat Krakowski ze Starostą Wojciechem Pałką, Gmina Czernichów z Wójtem Szymonem Łytkiem. ...więcej.
Widowisko Dumy i Radości
19 października 2018 r.

W piątek 19 października dzieci i młodzież ucząca się w małopolskich szkołach przybyła do Krakowa, aby wspólnie uczcić setną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Młodzież Naszej Szkoły także dumnie reprezentowała społeczność szkolną i internatową. ...więcej.


Dzień Pierwszaka
18 października 2018 r.

Dnia 18 października 2018r. odbyła się impreza internatowa dedykowana pierwszoklasistom. Tegoroczny dzień pierwszaka przebiegał pod hasłem: Przygoda, przygoda, bo każdej chwili szkoda! - „Internat - rywalizacja pięciu armii”. ...więcej.


Akcja Krwiodawstwa
17 października 2018 r.

W środę (17 października br.) w godzinach od 9.00 do 13.00 w szkolnej auli odbyła się kolejna akcja krwiodawstwa. Wydarzenie było przygotowane przez członków Szkolnego Koła Polskiego Czerwonego Krzyża przy udziale Samorządu Uczniowskiego. ...więcej.


IX Powiatowa Olimpiada Pszczelarska
17 października 2018 r.

Z prawdziwą przyjemnością informujemy, że po raz kolejny reprezentacja naszej szkoły startowała z sukcesami w olimpiadzie pozaszkolnej. Tym razem był to udział w IX Powiatowej Olimpiadzie Pszczelarskiej „Pszczoła miodna – super-organizm pożyteczny dla ludzi i środowiska”, która odbyła się w dniu 17 października 2018 r. pod patronatem Starosty Powiatu Krakowskiego Pana Wojciecha Pałki. ...więcej.


Dzień Edukacji Narodowej w Internacie
15 października 2018 r.

Z okazji Święta Edukacji Narodowej - popularnie zwanego Dniem Nauczyciela - przedstawiciele Samorządu Internatu przy Zespole Szkół Rolniczych CKU w Czernichowie, a także jego Wychowankowie w dniu 15 października 2018 r. przygotowali bardzo miłą niespodziankę dla swoich Wychowawców. ...więcej.

„Nie czyń drugiemu, co tobie niemiłe”
15 października 2018 r.

Dnia 15.10.18 r. z inicjatywy wychowawców: p. J. Podoby-Molik oraz p. K. Zając, na świetlicy internatu odbyło się spotkanie z klasami pierwszymi piętra I oraz III dotyczące zasad utrzymania czystości. ...więcej.


Dzień Edukacji Narodowej i ślubowanie uczniów klas pierwszych
15 października 2018 r.

15 października obchodziliśmy w ZSRCKU w Czernichowie Dzień Edukacji Narodowej. O godzinie 9.00 w sali gimnastycznej zgromadziła się cała społeczność szkolna, by uczcić ten dzień – ważny zarówno dla nauczycieli, jak i dla uczniów, wśród których licznie zgromadzili się pierwszoklasiści mający złożyć uroczyste ślubowanie. ...więcej.


Dzień Edukacji Narodowej w Internacie
12 października 2018 r.

Z okazji zbliżającego się Dnia Edukacji Narodowej z inicjatywy młodzieży odbyły się w internacie zajęcia "Tajne przez słodkie". Wychowankowie chcieli zrobić niespodziankę i tym samym podziękować za działalność wychowawczą, dydaktyczną i opiekuńczą. ...więcej.


Małopolskie Jesienne Biegi Przełajowe LZS i szkół rolniczych
11 października 2018 r.

Na Błoniach Krakowskich 11.10.2018 r. przy pięknej pogodzie odbyły się Małopolskie Jesienne Biegi Przełajowe LZS i szkół rolniczych. Młodzież szkół ponadgimnazjalnych była podzielona na dwie kategorie wiekowe, zarówno u dziewcząt jak i u chłopców, na rocznik 2002-2001 (młodsi) oraz 2000-1999 (starsi). Zawodnicy walczyli o jak najlepsze miejsca indywidualnie oraz w klasyfikacji generalnej szkół rolniczych. ...więcej.

Wykład o pszczołach w ZSRCKU w Czernichowie
5 października 2018 r.

W dniu 5 października 2018 r. (piątek) w godzinach od 10.00 do 12.00 uczniowie klas: 2 A, 2 B, 3 A, 3 B (technikum weterynarii) i 3 D (technikum hodowli koni) wysłuchali wykładów o pszczołach, które wygłosił Pan Jan Ślósarz - pasjonat i pszczelarz związany z naszą szkołą od kilku lat. ...więcej.


Stypendia Starosty Krakowskiego
3 października 2018 r.

W środę, 3 października 2018 r., w auli Zespołu Szkół Rolniczego Centrum Kształcenia Ustawicznego w Czernichowie odbyło się uroczyste wręczenie Stypendiów Starosty Krakowskiego na rok szkolny 2018/2019. ...więcej.


Wszystkie smaki czystości
2 października 2018 r.

Drugiego października, pizzeria Rapio gościła laureatów internatowego konkursu czystości. Neapolitańska, Czernichowska, Serowa to puchary dla naszych zwycięzców. ...więcej.


BohaterON
2 października 2018 r.

2-go października br. zakończyła się akcja „BohaterON - włącz historię”, której celem było upamiętnienie i uhonorowanie żyjących bohaterów Powstania Warszawskiego poprzez wysyłanie im symbolicznej kartki pocztowej.
Akcja rozpoczęła się 1 sierpnia 2018 r. - w 74 rocznicę wybuchu powstania, wymierzonego przez Armię Krajową przeciwko niemieckiemu okupantowi. Inicjatywa zakończyła się symbolicznie po 63 dniach - 2 października, a więc wraz z upadkiem powstania. ...więcej.


Międzynarodowy Dzień Bez Przemocy
2 października 2018 r.

W 2006 roku Zgromadzenie Ogólne ONZ ustanowiło 2 października MIĘDZYNARODOWYM DNIEM BEZ PRZEMOCY. Społeczność internatowa również aktywnie włączyła się w promowanie życia bez przemocy. ...więcej.


Samorząd Uczniowski
28 września 2018 r.

Wyniki wyborów do SU w Roku Szkolnym 2018/2019. ...więcej.


Zajęcia z podstaw bezpieczeństwa własnego
27 września 2018 r.

W czwartek, 27 września br., w świetlicy w internacie odbyło się spotkanie warsztatowe z udziałem uczniów klas I ZSRCKU w Czernichowie pt.: „Żyj i działaj bezpiecznie”. ...więcej.


Dzień Chłopaka Idealnego w Internacie
25 września 2018 r.

Dnia 25 września br., z racji zbliżającego się kalendarzowego Dnia Chłopaka, mieszkanki internatu przy współpracy z wychowawczyniami: W. Borowczyk, M. Chodacką oraz K. Zając postanowiły przygotować miłą niespodziankę dla męskiej części naszej placówki. ...więcej.


Owocowe spotkanie integracyjne
24 września 2018 r.

W dniu 24. września 2018 r. z inicjatywy wychowawców: p. Pauliny Racułt oraz p. Kingi Zając, w grupie 1 odbyło się owocowe spotkanie integracyjne. Jej celem była pomoc w nawiązaniu relacji osób z klas I z osobami starszymi oraz propagowanie zdrowego żywienia. ...więcej.


Sprzątanie świata na koniec lata
wrzesień 2018 r.

Ostatnie, ciepłe dni kończącego się lata…
To był doskonałym moment, aby wykonać porządki w naszym najbliższym otoczeniu!
Dlatego pełna powakacyjnej energii młodzież Internatu Pod Kłosem postanowiła należycie przywitać nadchodzącą jesień, oczyszczając ze śmieci czernichowskie: ścieżki, dróżki, krzaczki oraz park. W końcu pięknym, mieniącym się różnymi odcieniami barw, spadającym z drzew liściom należy się dużo czystej przestrzeni!
...więcej.


Odsłonięcie tablicy pamiątkowej poświęconej śp. Wiesławowi Wodzie
22 września 2018 r.

W dniu 22.09.2018r. z inicjatywy Stowarzyszenia Absolwentów Szkoły Rolniczej w Czernichowie odsłonięta została tablica poświęcona pamięci Wiesława Wody nauczyciela Szkoły w latach 1970-1973. ...więcej.


Spacer integracyjny
18 września 2018 r.

Korzystając z ostatnich, wrześniowych promieni słońca młodzież zamieszkała w Internacie „Pod Kłosem” wyruszyła na spacer integracyjny. ...więcej.Narodowe Czytanie „Przedwiośnia”
7, 8, 17 września 2018 r.

Uczniowie ZSRCKU w Czernichowie kolejny raz włączyli się w ogólnopolską akcję Narodowego Czytania. W roku 100-lecia odzyskania niepodległości lekturą na Narodowe Czytanie było „Przedwiośnie” Stefana Żeromskiego. ...więcej.Spacer po Czernichowie
12 września 2018 r.

Korzystając z pięknej pogody uczniowie z klas I (i nie tylko) wraz z wychowawcami z internatu: P. Kingą Zając oraz P. Pauliną Racułt wybrali się na spacer po okolicy. ...więcej.Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019
3 września 2018 r.

Trzeciego września br. powitaliśmy kolejny rok szkolny – z nową energią, z nadziejami na sukcesy, z radością na widok kolegów i koleżanek niewidzianych przez wakacyjne miesiące.
Oficjalnie nowy rok szkolny z ZSRCKU inaugurowali dyrektor szkoły Grzegorz Bylica i wicedyrektor Barbara Kajda. ...więcej.


  Dzisiaj
Poniedziałek
25
Maja 2020

Imieniny obchodzą:
Borys, Grzegorz, Urban, Magdalena, Magda
  Zapraszamy
  Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
  Użytkowników Online
Gości Online: 8
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 602
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: Aleksandra Wolek
  Poczta
Poczta
  Facebook


  Wątki na Forum
Najnowsze Tematy
Powitanie
Powitanie
Chcecie wiedzieć jak...
Najciekawsze Tematy
Powitanie [0]
Powitanie [0]
Chcecie wiedzieć ... [0]
  Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Barbara Kajda
25/06/2016 15:06
Ancurrr14, można już składać podania do szkół policealnych. Informacje o rekrutacji do szkół dla dorosłych znajdują się w panelu po lewej stronie, w zakładce: Rekrutacja-> Szkoły zaoczne.

Ancurrr14
23/06/2016 08:48
Czy można juz składać podanie do szkoły Policealnej ?

twety19
19/08/2015 21:41
Wonski dziękuje bardzo za pomoc. Na prawdę była potrzebna :-)

Wonski
15/08/2015 12:36
,papierem od lekarza i zdjęciem zanosisz to znowu do starostwa i oni ci wydają PKK czyli profil kandydata na kierowcę.Myślę że pomogłem. Życzę miłych 18 dni wakacji !

Wonski
15/08/2015 12:35
200 zł później idziesz do wydziału komunikacji w starostwie tam pobierasz "Wniosek o wydanie prawa jazdy lub pozwolenie" ktoś na pewno ci zaznaczy tak co masz wypełnić.Razem z tym wnioskiem,

Wonski
15/08/2015 12:31
twety19, W Google wpisz "prawo jazdy lekarz i nazwa większej miejscowości koło której mieszkasz". Tam znajdziesz lekarza najlepiej prywatnego bo szybciej cię przyjmie za badanie płaci się 20

Barbara Kajda
14/08/2015 21:51
Twety19, podstawowe informacje dotyczące prawa jazdy kategorii T znajdują się tutaj: http://czernichow.edu.pl/
viewpage.php?page_id=1072
, więcej szczegółów: http://www.word.waw.pl/in
dex.php


twety19
11/08/2015 16:29
czy można u zwykłego lekarza rodzinnego / z góry dziękuję za pomoc ^^ pozdrowienia i miłych wakacji :-)

twety19
11/08/2015 16:27
Dzień dobry ;-). Jak należy stworzyć profil kandydata na prawo jazdy kategorii T? Jakie wnioski należy złożyć i gdzie? Jakie dokumenty należy mieć i co z badaniami ? U kogo należy je zrobić? Czy moż

Barbara Kajda
13/07/2015 10:59
Jaaa, Angeelika odpowiedziała prawidłowo na Twoje pytanie.

Archiwum
  Licznik wyświetleń
  Licznik odwiedzin

  Lokalizator
  Odsyłacze
epodreczniki.pl

Starostwo Powiatowe
w Krakowie

ITV Gmin i Powiatu
Krakowskiego

MEN

Kuratorium Oświaty
w Krakowie

Centralna Komisja
Egzaminacyjna

Okręgowa Komisja
Egzaminacyjna

Krajowy Ośrodek
Wspierania Edukacji
Zawodowej i Ustawicznej

Portal Funduszy
Europejskich

Serwis Informacyjny
Gminy Czernichów

Starostwa Powiatowego
w Krakowie

Serwis Internetowy
Miasta Krakowa