Strona Główna    Aktualności    Media o nas    Filmy    Dojazd    Kontakt
  Menu
  ProjektyCKZ
Kącik Przedsiębiorcy


  Akcje pomocy
  Partnerzy

Uniwersytet Rolniczy
w Krakowie

Wyższa Szkoła
Turystyki i Ekologii
w Suchej Beskidzkiej

Małopolska do celu.eu

Poczet Krakowskiej
Chorągwi Husarskiej

Gminny Ośrodek
Pomocy Społecznej
w Czernichowie

Serwis mojestypendium.pl
  Media o nas 2019/2020

Poniżej znajdują się odnośniki do informacji na temat Naszej Szkoły publikowanych w różnych mediach w roku szkolnym 2019/2020

Cavaliada
2 marca 2020 r. na stronie internetowej Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Krakowie opublikowano relację z udziału uczniów ZSRCKU w Czernichowie w Cavaliadzie.

Finał zbiórki dla Potrzebujących zorganizowanej w ZSRCKU w Czernichowie
24 lutego 2020 r. na stronie internetowej Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Krakowie opublikowano relację z finału zbiórki dla Potrzebujących zorganizowanej w ZSRCKU w Czernichowie.

Akcja Krwiodawstwa w Zespole Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Czernichowie
24 lutego 2020 r. na stronie internetowej Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Krakowie opublikowano relację z Akcji Krwiodawstwa w ZSRCKU w Czernichowie.

Wizyta pracowników Kas Stefczyka w ZSRCKU w Czernichowie
24 lutego 2020 r. na stronie internetowej Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Krakowie opublikowano relację z wizyty pracowników Kas Stefczyka w ZSRCKU w Czernichowie.

Goście z francuskiego Uniwersytetu Rolniczo – Weterynaryjnego w ZSRCKU w Czernichowie
19 lutego 2020 r. na stronie internetowej Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Krakowie opublikowano relację z wizyty Gości z francuskiego Uniwersytetu Rolniczo – Weterynaryjnego w ZSRCKU w Czernichowie.

Podziękowanie Caritas Archidiecezji Krakowskiej dla ZSRCKU w Czernichowie oraz relacja z akcji dobroczynnej
12 lutego 2020 r. na stronie internetowej Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Krakowie opublikowano podziękowanie Caritas Archidiecezji Krakowskiej dla ZSRCKU w Czernichowie i relację z akcji dobroczynnej.

Studniówka 2020 Czernichów. Bal maturalny uczniów Zespołu Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego
25 stycznia 2020 r. na stronie internetowej Dziennika Polskiego zamieszczono relację z maturalnego uczniów ZSRCKU w Czernichowie.

Podziękowanie od Ministra Edukacji Narodowej za udział ZSRCKU w Czernichowie w akcji „Razem na Święta”
23 stycznia 2020 r. na stronie internetowej Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Krakowie opublikowanie podziękowanie Ministra Edukacji Narodowej dla ZSRCKU w Czernichowie za udział w akcji "Razem na Święta".

Dając otrzymujemy! – świąteczne dzieło pomocy w ZSRCKU w Czernichowie
15 stycznia 2020 r. na stronie internetowej Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Krakowie zamieszczono relację ze świątecznego dzieła pomocy zorganizowanego w ZSRCKU w Czernichowie.

FINAŁ AKCJI „WYLOSUJ ANIOŁA” w internacie ZSRCKU w Czernichowie
8 stycznia 2020 r. na stronie internetowej Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Krakowie zamieszczono relację z finału akcji „WYLOSUJ ANIOŁA” zorganizowanej w internacie ZSRCKU w Czernichowie.

Finał akcji „Zbiórka dla Burka” w internacie ZSRCKU w Czernichowie
20 grudnia 2019 r. na stronie internetowej Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Krakowie zamieszczono relację z finału akcji "Zbiórka dla Burka" zorganizowanej w internacie ZSRCKU w Czernichowie.

1 GRUDNIA – ŚWIATOWY DZIEŃ AIDS
13 grudnia 2019 r. na stronie internetowej Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Krakowie zamieszczono relację z działań profilaktycznych związanych ze Światowym Dniem AIDS zorganizowanych w internacie ZSRCKU w Czernichowie.

Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej
13 grudnia 2019 r. na stronie internetowej Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Krakowie zamieszczono relację z Mikołajkowego Turnieju Piłki Siatkowej, który 3 grudnia br. odbył się w ZSRCKU w Czernichowie.

Gala Kształcenia Zawodowego
13 grudnia 2019 r. na stronie internetowej Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Krakowie zamieszczono relację z Gali Kształcenia Zawodowego, w której uczestniczyły uczennice naszej szkoły: Kamila Morawska i Aleksandra Panek, zwyciężczynie konkurencji „Atrakcje turystyczne Zakopanego i Podhala”.

III miejsce dla uczennic ZSRCKU w Czernichowie w Konkursie Wiedzy o Krajach Anglo- i Niemieckojęzycznych
10 grudnia 2019 r. na stronie internetowej Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Krakowie zamieszczono informację o sukcesie uczennic ZSRCKU w Czernichowie w Konkursie Wiedzy o Krajach Anglo- i Niemieckojęzycznych.

Prelekcja pt. „Podziemie niepodległościowe 1939-1963” w ZSRCKU w Czernichowie
9 grudnia 2019 r. na stronie internetowej Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Krakowie zamieszczono relację prelekcji pt. „Podziemie niepodległościowe 1939-1963”, która 5 grudnia br. odbyła się w ZSRCKU w Czernichowie.

VII Powiatowy Konkurs Wiedzy o Krajach Anglo-i Niemieckojęzycznych
9 grudnia 2019 r. na stronie internetowej Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Krakowie zamieszczono relację z VII Powiatowego Konkursu Wiedzy o Krajach Anglo-i Niemieckojęzycznych, w którym uczennice ZSRCKU w Czernichowie zajęły III miejsce.

Podziękowanie dla ZSRCKU w Czernichowie
3 grudnia 2019 r. na stronie internetowej Starostwa Powiatowego w Krakowie zamieszczono informację o podziękowaniu od Prezydenta RP dla ZSRCKU w Czernichowie za udział w akcji Narodowe Czytanie Nowel polskich.

Podziękowanie od Prezydenta RP za udział w akcji Narodowe Czytanie Nowel polskich
2 grudnia 2019 r. na stronie internetowej Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Krakowie zamieszczono informację o podziękowaniu od Prezydenta RP dla ZSRCKU w Czernichowie za udział w akcji Narodowe Czytanie Nowel polskich.

Internat Mazurkiem płynący…
29 listopada 2019 r. na stronie internetowej Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Krakowie zamieszczono relację z upamiętnienia 101. rocznicy odzyskania niepodległości przez mieszkańców internatu "Pod Kłosem".

XII Powiatowy Bieg Niepodległości
25 listopada 2019 r. na stronie internetowej Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Krakowie zamieszczono relację z XII Powiatowego Biegu Niepodległości.

Szkoła pamięta
19 listopada 2019 r. na stronie internetowej Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Krakowie zamieszczono informację u udziale ZSRCKU w Czernichowie w akcji "Szkoła pamięta".

Spotkanie z Ekodoradcą w internacie ZSRCKU w Czernichowie i Akcja Sprzątania Świata
22 października 2019 r. na stronie internetowej Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Krakowie zamieszczono relację ze spotkania e ekodoradcą i z akcji sprzątania świata w internacie ZSRCKU w Czernichowie.

Czernichów. Uczniowie Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Ustawicznego mogą korzystać z kolejnego obiektu sportowego
13 października 2019 r. w Dzienniku Polskim zamieszczono wywiad na temat boiska przy ZSRCKU w Czernichowie.

Nowe boisko przy Zespole Szkół Rolniczego Centrum Kształcenia Ustawicznego im. Franciszka Stefczyka w Czernichowie
10 października 2019 r. na stronie internetowej Starostwa Powiatowego w Krakowie zamieszczono relację z otwarcia boiska przy ZSRCKU w Czernichowie.

Sukces uczennic ZSRCKU w Czernichowie w konkursie „Mam zawód. Mam fantazję”
10 października 2019 r. na stronie internetowej Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Krakowie zamieszczono informację o sukcesie uczennic ZSRCKU w Czernichowie w konkursie „Mam zawód. Mam fantazję”.

Światowy Dzień Zwierząt
10 października 2019 r. na stronie internetowej Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Krakowie zamieszczono relację z realizacji w ZSRCKU w Czernichowie obchodów Światowego Dnia Zwierząt.

Narodowe Czytanie w Internacie ZSRCKU w Czernichowie
10 października 2019 r. na stronie internetowej Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Krakowie zamieszczono relację z realizacji w internacie ZSRCKU w Czernichowie akcji Narodowego Czytania.

  Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
  Poczta
Poczta
  Facebook