Strona Główna    Aktualności    Media o nas    Filmy    Do pobrania    Artykuły    Linki    Forum    Dojazd    Kontakt    Promocja
  Menu
  ProjektyCKZ
Kącik Przedsiębiorcy  Akcje pomocy
  Partnerzy

Uniwersytet Rolniczy
w Krakowie

Wyższa Szkoła
Turystyki i Ekologii
w Suchej Beskidzkiej

Małopolska do celu.eu

Poczet Krakowskiej
Chorągwi Husarskiej

Gminny Ośrodek
Pomocy Społecznej
w Czernichowie

Serwis mojestypendium.pl
  Ślubowanie klas pierwszych i Dzień Edukacji Narodowej 2019

Ślubowanie klas pierwszych i Dzień Edukacji Narodowej w ZSRCKU

„Ucz się tak, jakbyś niczego jeszcze nie osiągnął i lękaj się, byś nie stracił tego, co już osiągnąłeś” - zalecał Konfucjusz, będąc przekonanym o ogromnej wartości edukacji w życiu człowieka.
Dziś przypomina nam o tym Święto Edukacji Narodowej obchodzone w naszej szkole uroczyście. Podziękowania dyrekcji, pedagogom i wychowawcom złożyli przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego, doceniając codzienną pracę wkładaną w wykształcenie młodego pokolenia. Uczniowie życzyli również nauczycielom, by niełatwa misja, jakiej się podjęli, przynosiła im radość i satysfakcję, a także spotkała się z nieustającym szacunkiem społeczeństwa.
Podziękowania pedagogom złożył również dyrektor ZSRCKU, wręczając Nagrody Dyrektora. Nagrody Starosty natomiast otrzymali dyrektor szkoły, p. Grzegorz Bylica i p. wicedyrektor Barbara Kajda.
Wyjątkowo zauważeni i wyróżnieni czuli się podczas tej uroczystości także uczniowie klas pierwszych, którzy „wstępując w mury najstarszej szkoły rolniczej w Polsce” złożyli ślubowanie. Zaprezentowali też swoje artystyczne zdolności, prezentując się na forum szkoły jako zespoły klasowe. Klasa 1 TA po szkole podstawowej z wychowawczynią, p. Małgorzatą Downar – Zapolską zaśpiewała piosenkę i krótko przedstawiła pasje i zainteresowania poszczególnych uczniów. Klasa 1 TB po szkole podstawowej z wychowawczynią p. Pauliną Pytel również przedstawiła członków swojej klasy jako pełnych różnorodnych zainteresowań młodych ludzi. Klasa 1 TC po szkole podstawowej zaśpiewała piosenkę o doświadczeniach uczniowskich. Klasa 1 TD po szkole podstawowej pod kierunkiem p. Klaudii Jeziorowskiej wykonała pantomimę oraz zaśpiewała piosenkę. Klasa 1 TA po gimnazjum wraz z wychowawcą, p. Marcinem Podsiadło przygotowała 3 scenki przedstawiające zderzenie weterynarzy z rzeczywistością. Klasa 1 TC po gimnazjum z wychowawczynią, p. Anną Miką opowiedziała o swoich pasjach oraz zaprezentowała piosenkę „Alleluja” w polskiej wersji tekstowej (z tekstem Macieja Zembatego), której partie solowe wykonywała niezwykle uzdolniona uczennica tej klasy - Anna Klęp. Jako ostatnia zaprezentowała się klasa 1 TD po gimnazjum, której wychowawcą jest p. Wojciech Downar – Zapolski. Uczniowie tej klasy zaśpiewali piosenkę z filmu Mustang z Dzikiej Doliny – jak przystało na hodowców koni. Swój występ zakończyli wspólnie zatańczoną „belgijką”.
Wokalne umiejętności zaprezentował również chór pod kierunkiem Łucji Dyjach, który wykonał piosenkę Dawida Podsiadło, Trofea.

Opracowała: Agnieszka Kołodziej


Dzien_Edukacji_Narodowej
Dzień Edukacji Narodowej
  Dzisiaj
Poniedziałek
13
Lipca 2020

Imieniny obchodzą:
Ernest, Małgorzata, Daniela, Kinga, Sara, Andrzej, Irwina
  Zapraszamy
  Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
  Użytkowników Online
Gości Online: 3
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 602
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: Aleksandra Wolek
  Poczta
Poczta
  Facebook


  Wątki na Forum
Najnowsze Tematy
Powitanie
Powitanie
Chcecie wiedzieć jak...
Najciekawsze Tematy
Powitanie [0]
Powitanie [0]
Chcecie wiedzieć ... [0]
  Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Barbara Kajda
25/06/2016 15:06
Ancurrr14, można już składać podania do szkół policealnych. Informacje o rekrutacji do szkół dla dorosłych znajdują się w panelu po lewej stronie, w zakładce: Rekrutacja-> Szkoły zaoczne.

Ancurrr14
23/06/2016 08:48
Czy można juz składać podanie do szkoły Policealnej ?

twety19
19/08/2015 21:41
Wonski dziękuje bardzo za pomoc. Na prawdę była potrzebna :-)

Wonski
15/08/2015 12:36
,papierem od lekarza i zdjęciem zanosisz to znowu do starostwa i oni ci wydają PKK czyli profil kandydata na kierowcę.Myślę że pomogłem. Życzę miłych 18 dni wakacji !

Wonski
15/08/2015 12:35
200 zł później idziesz do wydziału komunikacji w starostwie tam pobierasz "Wniosek o wydanie prawa jazdy lub pozwolenie" ktoś na pewno ci zaznaczy tak co masz wypełnić.Razem z tym wnioskiem,

Wonski
15/08/2015 12:31
twety19, W Google wpisz "prawo jazdy lekarz i nazwa większej miejscowości koło której mieszkasz". Tam znajdziesz lekarza najlepiej prywatnego bo szybciej cię przyjmie za badanie płaci się 20

Barbara Kajda
14/08/2015 21:51
Twety19, podstawowe informacje dotyczące prawa jazdy kategorii T znajdują się tutaj: http://czernichow.edu.pl/
viewpage.php?page_id=1072
, więcej szczegółów: http://www.word.waw.pl/in
dex.php


twety19
11/08/2015 16:29
czy można u zwykłego lekarza rodzinnego / z góry dziękuję za pomoc ^^ pozdrowienia i miłych wakacji :-)

twety19
11/08/2015 16:27
Dzień dobry ;-). Jak należy stworzyć profil kandydata na prawo jazdy kategorii T? Jakie wnioski należy złożyć i gdzie? Jakie dokumenty należy mieć i co z badaniami ? U kogo należy je zrobić? Czy moż

Barbara Kajda
13/07/2015 10:59
Jaaa, Angeelika odpowiedziała prawidłowo na Twoje pytanie.

Archiwum
  Licznik wyświetleń
  Licznik odwiedzin

  Lokalizator
  Odsyłacze
epodreczniki.pl

Starostwo Powiatowe
w Krakowie

ITV Gmin i Powiatu
Krakowskiego

MEN

Kuratorium Oświaty
w Krakowie

Centralna Komisja
Egzaminacyjna

Okręgowa Komisja
Egzaminacyjna

Krajowy Ośrodek
Wspierania Edukacji
Zawodowej i Ustawicznej

Portal Funduszy
Europejskich

Serwis Informacyjny
Gminy Czernichów

Starostwa Powiatowego
w Krakowie

Serwis Internetowy
Miasta Krakowa