Strona Główna    Aktualności    Media o nas    Filmy    Dojazd    Kontakt
  Menu
  Projekty

CKZKącik Przedsiębiorcy


  Akcje pomocy
  Partnerzy

Uniwersytet Rolniczy
w Krakowie

Wyższa Szkoła
Turystyki i Ekologii
w Suchej Beskidzkiej

Małopolska do celu.eu

Poczet Krakowskiej
Chorągwi Husarskiej

Gminny Ośrodek
Pomocy Społecznej
w Czernichowie

Serwis mojestypendium.pl
  Kronika 2020/2021

Kronika roku szkolnego 2020/2021

Szkoło Pomóż i Ty w Roku Szkolnym 2020/2021
18 grudnia 2020 r.

Samorząd Uczniowski składa serdeczne podziękowania całej społeczności szkolnej za udział w kolejnej akcji charytatywnej Szkoło Pomóż i Ty w Roku Szkolnym 2020/2021. Tegoroczna akcja miała na celu pomoc 23-letniemu Błażejowi Wołoszczakowi, który choruje na padaczkę lekoodporną.
...więcej.


#STOPFEJKFRIENDS
24 września 2020 r.

Zespół Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Czernichowie bierze udział w Kampanii społecznej upowszechniającej wiedzę na temat szkodliwości narażenia na dym tytoniowy oraz szkodliwości palenia tytoniu, w tym, elektronicznych papierosów, w szczególności przez osoby młode, poniżej 18 roku życia, finansowanej ze środków będących w dyspozycji Ministra Zdrowia w 2020 r. wraz z Narodowym Instytutem Zdrowia Publicznego – Państwowym Zakładem Higieny.
Celem kampanii jest popularyzacja wiedzy na temat szkodliwości palenia, wynikających z niego konsekwencji zdrowotnych i społecznych oraz kształtowanie postaw związanych z niepaleniem. Kampania realizowana jest w ramach szeroko pojętej edukacji zdrowotnej. Działania edukacyjno-informacyjne prowadzone są pod hasłem #STOPFEJKFRIENDS.
Więcej szczegółów:http://stopfejkfriends.pl/

Narodowe Czytanie
5 września 2020 r.

W słoneczne popołudnie, 5 września, w otoczeniu starodrzewia czernichowskiej szkoły pojawiła się "Balladyna".
...więcej.


Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021
1 września 2020 r.

Wtorkowy poranek pierwszego września przywitał nas w tym roku deszczem i chłodem, przypominając tym samym o zakończeniu wakacji. Mimo dżdżystej pogody na twarzach uczniów widać było entuzjazm wywołany powrotem do szkoły po kilkumiesięcznej izolacji spowodowanej pandemią koronawirusa.
...więcej.


Zakwaterowanie w Internacie 2020
31 sierpnia 2020 r.

W ciepłe, poniedziałkowe popołudnie, 31 sierpnia, nadszedł długo przez Nas oczekiwany dzień otwarcia internatu. Czekaliśmy na ten moment długich 6 miesięcy od momentu przejścia szkół na system nauki zdalnej.
...więcej.


  Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
  Poczta
Poczta
  Facebook