Strona Główna    Aktualności    Media o nas    Filmy    Do pobrania    Artykuły    Linki    Forum    Dojazd    Kontakt    Promocja
  Menu
  ProjektyCKZ
Kącik Przedsiębiorcy  Akcje pomocy
  Partnerzy

Uniwersytet Rolniczy
w Krakowie

Wyższa Szkoła
Turystyki i Ekologii
w Suchej Beskidzkiej

Małopolska do celu.eu

Poczet Krakowskiej
Chorągwi Husarskiej

Gminny Ośrodek
Pomocy Społecznej
w Czernichowie

Serwis mojestypendium.pl
  Osiągnięcia uczniów

Osiągnięcia uczniów Szkoły Rolniczej w Czernichowie wiążą się przede wszystkim ze specyfiką jej kształcenia i wskazują również na zachodzące zmiany w profilu edukacji czernichowskiej szkoły średniej.

W latach 70-tych, 80-tych i 90-tych XX w. uczniowie Szkoły Rolniczej uczestniczyli w wielu konkursach i olimpiadach o charakterze typowo rolniczym, np. w Olimpiadzie Wiedzy i Umiejętności Rolniczych, podczas której wielokrotnie uczniowie otrzymywali indeksy na Akademię Rolniczą; Olimpiadzie Wiedzy Rolniczej; Olimpiadzie Młodych Producentów Rolnych (finał centralny w 1998); Olimpiadzie Wiedzy Pszczelarskiej.

Laureatami szkoła mogła się poszczycić również w olimpiadach w innych dziedzinach wiedzy: Olimpiadzie Wiedzy o Spółdzielczości (I i II miejsca w finale centralnym i indeksy na uczelnie: AR i SGGW); Olimpiadzie Wiedzy Ekologicznej i Ochrony Środowiska (I i II miejsca w finale wojewódzkim).

Wielokrotnie uczniowie Szkoły Rolniczej brali udział w konkursach historycznych dotyczących różnorodnej tematyki, np. „Życie i działalność Józefa Piłsudskiego”, „Armia Krajowa”, „Wojsko Polskie w II wojnie światowej”, „Polska i Polacy w latach 1944-56”, „Miejsce Solidarności w powojennej Polsce”. Udział w konkursach historycznych świadczy o wychowywaniu młodzieży w duchu patriotycznym i wiąże się z wielkimi tradycjami szkoły w tym zakresie.

Osiągnięcia mają też uczniowie w Konkursie Wiedzy o Unii Europejskiej, Wojewódzkim Konkursie Potraw Regionalnych (I miejsce) oraz Konkursie Prac Dyplomowych, w wyniku którego również uczniowie otrzymali indeksy na Politechnikę Krakowską. Wyróżnieniami nagrodzono uczniów w Ogólnopolskim Przeglądzie Filmów Edukacyjnych.

Osiągnięciom sportowym można by było poświęcić wiele miejsca, bowiem szkoła zawsze dbała także o rozwój fizyczny swoich wychowanków. Dziedziny, w których uczniowie odnosili sukcesy to: podnoszenie ciężarów (m. in. złoty medal w Centralnych Igrzyskach Szkół Rolniczych, złoty medal w Mistrzostwach Polski Młodzików); lekkoatletyka (miejsca na podium w mistrzostwach i igrzyskach na różnych szczeblach); piłka nożna (I miejsce w Mistrzostwach Szkół Rolniczych Województwa Krakowskiego); piłka ręczna (finały i półfinały Ogólnopolskich Mistrzostw Szkół Rolniczych); piłka siatkowa (I miejsca w Mistrzostwach Szkół Rolniczych Województwa Krakowskiego); tenis stołowy (I miejsce w Mistrzostwach Szkół Rolniczych Województwa Krakowskiego); biathlon letni (złote i srebrne medale w Międzynarodowych Mistrzostwach: Polski, Słowacji, Łotwy, Litwy, Węgier, Europy), strzelectwo sportowe (miejsca na podium w zawodach wojewódzkich).

  Dzisiaj
Wtorek
14
Lipca 2020

Imieniny obchodzą:
Bonawentura, Stella, Izabela, Franciszek, Kamil, Kamila, Ulryk, Marceli
  Zapraszamy
  Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
  Użytkowników Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 602
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: Aleksandra Wolek
  Poczta
Poczta
  Facebook


  Wątki na Forum
Najnowsze Tematy
Powitanie
Powitanie
Chcecie wiedzieć jak...
Najciekawsze Tematy
Powitanie [0]
Powitanie [0]
Chcecie wiedzieć ... [0]
  Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Barbara Kajda
25/06/2016 15:06
Ancurrr14, można już składać podania do szkół policealnych. Informacje o rekrutacji do szkół dla dorosłych znajdują się w panelu po lewej stronie, w zakładce: Rekrutacja-> Szkoły zaoczne.

Ancurrr14
23/06/2016 08:48
Czy można juz składać podanie do szkoły Policealnej ?

twety19
19/08/2015 21:41
Wonski dziękuje bardzo za pomoc. Na prawdę była potrzebna :-)

Wonski
15/08/2015 12:36
,papierem od lekarza i zdjęciem zanosisz to znowu do starostwa i oni ci wydają PKK czyli profil kandydata na kierowcę.Myślę że pomogłem. Życzę miłych 18 dni wakacji !

Wonski
15/08/2015 12:35
200 zł później idziesz do wydziału komunikacji w starostwie tam pobierasz "Wniosek o wydanie prawa jazdy lub pozwolenie" ktoś na pewno ci zaznaczy tak co masz wypełnić.Razem z tym wnioskiem,

Wonski
15/08/2015 12:31
twety19, W Google wpisz "prawo jazdy lekarz i nazwa większej miejscowości koło której mieszkasz". Tam znajdziesz lekarza najlepiej prywatnego bo szybciej cię przyjmie za badanie płaci się 20

Barbara Kajda
14/08/2015 21:51
Twety19, podstawowe informacje dotyczące prawa jazdy kategorii T znajdują się tutaj: http://czernichow.edu.pl/
viewpage.php?page_id=1072
, więcej szczegółów: http://www.word.waw.pl/in
dex.php


twety19
11/08/2015 16:29
czy można u zwykłego lekarza rodzinnego / z góry dziękuję za pomoc ^^ pozdrowienia i miłych wakacji :-)

twety19
11/08/2015 16:27
Dzień dobry ;-). Jak należy stworzyć profil kandydata na prawo jazdy kategorii T? Jakie wnioski należy złożyć i gdzie? Jakie dokumenty należy mieć i co z badaniami ? U kogo należy je zrobić? Czy moż

Barbara Kajda
13/07/2015 10:59
Jaaa, Angeelika odpowiedziała prawidłowo na Twoje pytanie.

Archiwum
  Licznik wyświetleń
  Licznik odwiedzin

  Lokalizator
  Odsyłacze
epodreczniki.pl

Starostwo Powiatowe
w Krakowie

ITV Gmin i Powiatu
Krakowskiego

MEN

Kuratorium Oświaty
w Krakowie

Centralna Komisja
Egzaminacyjna

Okręgowa Komisja
Egzaminacyjna

Krajowy Ośrodek
Wspierania Edukacji
Zawodowej i Ustawicznej

Portal Funduszy
Europejskich

Serwis Informacyjny
Gminy Czernichów

Starostwa Powiatowego
w Krakowie

Serwis Internetowy
Miasta Krakowa