Strona Główna    Aktualności    Media o nas    Filmy    Dojazd    Kontakt
  Menu
  ProjektyCKZ
Kącik Przedsiębiorcy


  Akcje pomocy
  Partnerzy

Uniwersytet Rolniczy
w Krakowie

Wyższa Szkoła
Turystyki i Ekologii
w Suchej Beskidzkiej

Małopolska do celu.eu

Poczet Krakowskiej
Chorągwi Husarskiej

Gminny Ośrodek
Pomocy Społecznej
w Czernichowie

Serwis mojestypendium.pl
  Szlachetna paczka 2012

Szanowni nauczyciele, uczniowie i pracownicy
ZSRCKU w Czernichowie

W tym roku po raz drugi pełnoletni uczniowie Naszej Szkoły zaangażowali się w akcję "Szlachetna paczka". Jako wolontariuszki zdecydowały się pracować uczennice klasy IIIC - technikum hotelarskiego Katarzyna Socha, Beata Mrowiec, Izabela Tyrała, Klaudia Kucharska oraz Magdalena Nastali. Dziewczyny po przejściu specjalnych szkoleń, z bardzo dużym zaangażowaniem i poświęceniem swojego wolnego czasu odwiedzały potrzebujące rodziny z terenu gmin Czernichów i Liszki. Po przeprowadzeniu wywiadów w domach tych rodzin, wszelkie dane potrzebne do przygotowania przez darczyńców paczki wolontariuszki wprowadziły na stronę: www.szlachetnapaczka.pl.
Po konsultacjach z Panią Wicedyrektor Dorotą Kucharz szkolny opiekunem akcji Pani Anna Mika wybrała jedną z rodzin (samotna matka z dwójką nastoletnich dzieci), dla której w Naszej Szkole została przygotowana "Szlachetna paczka".
W dniu 9 grudnia 2012 roku wolontariuszki Beata i Magda (z przyjaciółmi) wraz z Panią Anną Miką zawiozły wybranej rodzinie wcześniej zakupione produkty spożywcze, słodycze, ubrania, pościel, ręczniki, naczynia oraz czajnik elektryczny. Paczka została wzbogacona dodatkowo o przekazane nieodpłatnie przez zaprzyjaźnione rodziny nowe buty, odzież oraz inne produkty.
Podarunki przyniosły wiele radości zarówno dzieciom jak i mamie.
Obdarowana rodzina przekazuje całej społeczności szkolnej bardzo gorące i serdeczne podziękowania za okazane serce i zrozumienie potrzeby niesienia pomocy innym oraz składa życzenia spokojnych i radosnych Świat Bożego Narodzenia oraz pomyślności w Nowym Roku 2013.

Anna Mika - szkolny opiekun akcji
Beata Mrowiec - wolontariuszka
Katarzyna Socha - wolontariuszka
Izabela Tyrała - wolontariuszka
Klaudia Kucharska - wolontariuszka
Magdalena Nastali - wolontariuszkaszlachetna paczka 2012

  Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
  Poczta
Poczta
  Facebook