Strona Główna    Aktualności    Media o nas    Filmy    Dojazd    Kontakt
  Menu
  ProjektyCKZ
Kącik Przedsiębiorcy


  Akcje pomocy
  Partnerzy

Uniwersytet Rolniczy
w Krakowie

Wyższa Szkoła
Turystyki i Ekologii
w Suchej Beskidzkiej

Małopolska do celu.eu

Poczet Krakowskiej
Chorągwi Husarskiej

Gminny Ośrodek
Pomocy Społecznej
w Czernichowie

Serwis mojestypendium.pl
  Modelowy program doskonalenia zawodowego nauczycieli

Modelowy program doskonalenia zawodowego nauczycieli
w przedsiębiorstwach

Chcąc doskonalić swoje umiejętności, wzbogacać wiedzę oraz zdobywać nowe kwalifikacje w marcu 2012 roku rozpoczęłam udział w projekcie Szkoły Wyższej im. Bogdana Jańskiego pt. „Modelowy program doskonalenia zawodowego nauczycieli w przedsiębiorstwach”.
W ramach projektu brałam udział w zajęciach stacjonarnych prowadzonych przez pracowników branży hotelarskiej (m.in. Menagera hotelu Radisson Blu w Krakowie). Mogłam także poznać podstawy pracy na platformie edukacyjnej. Jednak najwartościowszym doświadczeniem był miesięczny staż zawodoznawczy w hotelu Conrad w Krakowie. Udział w tym stażu pozwolił mi poznać wszystkie aspekty pracy hotelarza.
Uwieńczeniem udziału w projekcie był trzydniowy wyjazd do Berlina. Głównym punktem programu, obok zwiedzania, był udział w Międzynarodowych Targach Turystycznych ITB - Berlin. Targi te odbywają się od roku 1966 i stanowią najchętniej odwiedzane targi turystycznymi na świecie. W obecnej edycji wzięło udział 11000 wystawców ze 180 państw. Polska wystawa była jedną z największych i najatrakcyjniejszych.
Chcąc Was zachęcić do poznawania świata oraz innych kultur przy wielkiej pomocy Pani Barbary Kajdy przygotowałam fotoreportaż z miejsc, które dzięki targom mogłam odwiedzić. Wprawdzie jest to tylko namiastka wielkiej przygody, ale mam nadzieję, że zachęci Was do prawdziwych podróży i poznawania nowych urokliwych miejsc.

Opracowała Anna Mika
  Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
  Poczta
Poczta
  Facebook