Strona Główna    Aktualności    Zobacz    Media o nas    Filmy    Do pobrania    Artykuły    Linki    Forum    Dojazd    Kontakt
  Menu
  Projekty

CKZ








Kącik Przedsiębiorcy







  Akcje pomocy




  Partnerzy

Uniwersytet Rolniczy
w Krakowie

Wyższa Szkoła
Turystyki i Ekologii
w Suchej Beskidzkiej

Małopolska do celu.eu

Poczet Krakowskiej
Chorągwi Husarskiej

Gminny Ośrodek
Pomocy Społecznej
w Czernichowie

Serwis mojestypendium.pl
  Osiągnięcia sportowe

Osiągnięcia sportowe uczniów Szkoły Rolniczej w Czernichowie

Rok szkolny 2016/2017

Powiatowe Zawody w Narciarstwie Alpejskim
Weronika ZielińskaIII miejsce
Aleksandra MalinkiewiczIV miejsce
ZespołowoIV miejsce
Wojewódzkie Zawody w Pływaniu
Konrad ZiemianinVI miejsce, styl grzbietowy
Weronika ZielińskaXXI miejsce, styl klasyczny
Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt
DrużynowoII miejsce
Powiatowa Licealiada Młodzieży
Ewa DuranII miejsce, styl grzbietowy
Weronika ZielińskaII miejsce, styl klasyczny
Konrad ZiemianinI miejsce, styl grzbietowy
Powiatowe zawody w koszykówce dziewcząt
DrużynowoII miejsce
IX Powiatowy Bieg Niepodległości
DrużynowoI miejsce
Zuzanna Lemaniak (kl. III A)II miejsce w kategorii dziewcząt
Kamila Ślizowska (kl. II C)IV miejsce w kategorii dziewcząt
Damian Kowalik (kl. IV C)II miejsce w kategorii chłopców
Karol Kumala (kl. II C)V miejsce w kategorii chłopców
Małopolskie Jesienne Biegi Przełajowe
DrużynowoI miejsce w kategorii generalnej Szkół Rolniczych
Maria Michałek (kl. II A)I miejsce w kategorii dziewcząt klas I-II
Kamila Ślizowska (kl. II C)II miejsce w kategorii dziewcząt klas I-II
Aleksandra Celarek (kl. III A)I miejsce w kategorii dziewcząt klas III-IV
Antoni Siodłak (kl. I B)I miejsce w kategorii chłopców klas I-II
Karol Kumala (kl. II C)I miejsce w kategorii chłopców klas I-II
Damian Kowalik (kl. IV C)I miejsce w kategorii chłopców klas III-IV
Sztafetowe Biegi Przełajowe w ramach Powiatowej Licealiady Młodzieży
DziewczętaI miejsce
ChłopcyIII miejsce
II Powiatowy Turniej Piłki Nożnej Chłopców Szkół Ponadgimnazjalnych o Puchar Starosty Krakowskiego
ZespołowoII miejsce
Damian Kowalik najlepszy obrońca turnieju

Rok szkolny 2015/2016

XIII Mistrzostwa Powiatu Krakowskiego w Nowoczesnych Formach Tanecznych
ZespołowoI miejsce
Oleksandra DemydovaNajlepsza tancerka
Powiatowa Licealiada Młodzieży
Pływanie indywidualne dziewcząt stylem grzbietowym - Ewa DuranII miejsce
Pływanie indywidualne chłopców stylem grzbietowym - Konrad ZiemianinI miejsce
III Starożytne Igrzyska Olimpijskie Młodzieży Powiatu Krakowskiego
DROMOS dziewczątAnna UkrayinetsI miejsce
DROMOS chłopcówHlib DovziukIV miejsce
DIAULOS dziewczątNatalia GajdaIII miejsce
DIAULOS chłopcówPrzemysław GóreckiIV miejsce
HOPLITES DROMOS chłopcówKarol KumalaII miejsce
DOLICHOS dziewczątWeronika Czapla IV miejsce
DOLICHOS chłopcówDamian Kowalik IV miejsce
PENTATLON chłopcówDamian Kowalik II miejsce
Konkurs recytatorskiMaryana Oleksiyenko I miejsce
Turniej golfaAngelika FilipowskaI miejsce

Rok szkolny 2014/2015

XII Powiatowe Mistrzostwa Szkół w nowoczesnych formach tanecznych
ZespółII miejsce
Anastasija Rozhdestvenskanajlepsza tancerka turnieju
Wojewódzkie zawody w pływaniu
Konrad ZiemianinIV miejsce - styl grzbietowy
Ewa DuranXV miejsce - styl grzbietowy
Aleksandra MytnikXV miejsce - styl klasyczny
Powiatowe zawody w siatkówce dziewcząt
Aleksandra MytnikIV miejsce
Powiatowe zawody w pływaniu indywidualnym i sztafetowym
Aleksandra MytnikI miejsce - styl klasyczny
Ewa DuranI miejsce - styl grzbietowy
Konrad ZiemianinI miejsce - styl grzbietowy
II Starożytne Igrzyska Olimpijskie Młodzieży Powiatu Krakowskiego
Weronika CzaplaII miejsce
Natalia GajdaII miejsce

Rok szkolny 2013/2014

Małopolska Licealiada Młodzieży
Biegi Przełajowe Chłopców
Michał ŚwiadekIII miejsce
Dominik KurletoXIV miejsce
Powiatowe Wiosenne Biegi Przełajowe
Indywidualne Biegi Przełajowe
Michał ŚwiadekI miejsce
Dominik KurletoII miejsce
Powiatowa Licealiada Młodzieży
Pływanie indywidualne dziewcząt stylem grzbietowym - Ewa DuranI miejsce
Pływanie indywidualne chłopców stylem grzbietowym - Konrad ZiemianinI miejsce
Pływanie indywidualne dziewcząt stylem klasycznym - Aleksandra MytnikII miejsce
Pływanie indywidualne dziewcząt stylem dowolnym - Weronika ZielińskaIII miejsce
Małopolska Licealiada Młodzieży
Powiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe
Sztafeta chłopcówI miejsce
I Starożytne Igrzyska Olimpijskie Młodzieży Szkół Powiatu Krakowskiego
Pentatlon – pięciobój starożytny - Piotr MikaI miejsce
Dolichos chłopców - Michał ŚwiadekII miejsce
Diaulos dziewcząt - Vanessa KozanIII miejsce
Diaulos chłopców - Dominik KurletoIII miejsce
Konkurs na zdobienie tarczy według wzorów greckich „Tarcza hoplity”III miejsce

Rok szkolny 2012/2013

Małopolska Licealiada Młodzieży
Indywidualne Biegi Przełajowe Chłopców
Michał ŚwiadekIV miejsce
Powiatowa Licealiada Młodzieży
Indywidualne Biegi Przełajowe Chłopców
Michał ŚwiadekI miejsce

Rok szkolny 2010/2011

Powiatowe zawody w siatkówce dziewczątIII miejsce
III Powiatowy Bieg Niepodległości
W klasyfikacji chłopców:
Krystian PrzebindaIII miejsce

Rok szkolny 2009/2010

Mistrzostwa Powiatu Krakowskiego w Narciarstwie Alpejskim
W klasyfikacji drużynowejIII miejsce
Natalia WądolnaV miejsce indywidualnie
Katarzyna KacorzykVII miejsce indywidualnie
Tomasz FeluśV miejsce indywidualnie
Mateusz WaśkoVIII miejsce indywidualnie
Karol FeluśIX miejsce indywidualnie
Wojciech Downar - ZapolskiIV miejsce - Kategoria OPEN (mężczyźni)
Powiatowe zawody w koszykówce dziewczątV miejsce
Powiatowe zawody w siatkówce dziewczątIII miejsce
Jesienne Biegi Przełajowe LZSklasyfikacja szkół rolniczych - III miejsce
Sylwia PiskorzII miejsce indywidualnie
Daria ŁąkaIII miejsce indywidualnie
Powiatowe Mistrzostwa - Sztafetowe Biegi Przełajowe
sztafeta dziewcząt
Karolina Buska
Aleksandra Drzała
Dominika Morys
Anna Paszcza
Sylwia Piskorz
Paulina Podyma
Agnieszka Sieprawska
Karolina Sroka
Amanda Strzebońska
Paulina Wsołek
II miejsce
sztafeta chłopców
Piotr Bałuszek
Marcin Bylica
Michał Bożek
Karol Feluś
Andrzej Klaja
Mariusz Kosek
Mariusz Mucha
Paweł Płatek
Grzegorz Starowicz
Tomasz Strzemecki
I miejsce

Rok szkolny 2008/2009

Powiatowe zawody w narciarstwie alpejskimIV miejsce
Mateusz WaśkoVI miejsce indywidualnie
Powiatowe Indywidualne Biegi Przełajowe
Karolina SrokaI miejsce
Aleksandra DrzałaII miejsce
Marta LisIII miejsce
Karol FeluśI miejsce
Powiatowy finał w piłce nożnej chłopcówIII miejsce
II Sportowy Memoriał im. Norberta Kodury w Krzeszowicachudział
Powiatowe zawody w siatkówce dziewczątIV miejsce
Powiatowe zawody w koszykówce dziewczątIII miejsce
Powiatowe zawody w pływaniudziewczęta
Karolina SrokaI miejsce w stylu klasycznym i II miejsce w stylu dowolnym
Katarzyna KacorzykII miejsce w stylu grzbietowym
chłopcy
Karol FeluśI miejsce w stylu dowolnym, klasycznym i grzbietowym
Karol GrzesiakII miejsce w stylu grzbietowym
V Bieg Niepodległości - szkolnydziewczęta
Karolina SrokaI miejsce
Monika SiudaII miejsce
Jolanta SzymańczukIII miejsce
Paulina KapustaIV miejsce
Gabriela WąsikV miejsce
Paulina PiórkowskaVI miejsce
chłopcy
Marek SzelągI miejsce
Karol FeluśII miejsce
Michał KućIII miejsce
Maciej KutermakIV miejsce
Wojciech SzydłowskiV miejsce
Mariusz KosekVI miejsce
Małopolskie Jesienne Biegi Przełajowe Zrzeszenia LZS i Szkół Rolniczychklasyfikacja szkół rolniczych - V miejsce
Marek SzelągI miejsce indywidualnie
Karolina SrokaV miejsce indywidualnie
Powiatowe Biegi Sztafetowe
chłopcyII miejsce
Zawody piłki nożnej halowejIII miejsce

Rok szkolny 2007/2008

Turniej o puchar Starosty krakowskiegopiłka halowa
chłopcyI miejsce
siatkówka
dziewczętaIII miejsce
siatkówka
chłopcyV miejsce
Powiatowe Jesienne Biegi Przełajowe
III miejsce
I Powiatowy Bieg Niepodległości
Marek SzelągI miejsce
Karol FeluśIII miejsce
Karolina SrokaV miejsce
Natalia KonsVI miejsce
Powiatowe Biegi Sztafetowe
chłopcyII miejsce
Indywidualne Biegi Przełajowe
Karol FeluśI miejsce
Marek SzelągII miejsce
Karolina SrokaII miejsce
IV, V miejsca
Wojewódzkie Indywidualne Biegi Przełajowe
udział
Powiatowe zawody w narciarstwie
VI, VII, XI, XIII miejsca
I memoriał Norberta Kodury
V miejsce

Rok szkolny 2006/2007

Turniej sportowo-rekreacyjny w Skawinie
Małopolskie Jesienne Biegi Przełajowe
Bieg Niepodległości
Powiatowy turniej siatkówki
Turniej piłki nożnej

Rok szkolny 2005/2006

Powiatowy turniej w Krzeszowicachpiłka nożna
II miejsce
Wiosenne biegi przełajowe – Błonia
II miejsce
Miękiniabiegi przełajowe
III miejsce
Turniej w Skawiniehalowa piłka nożna
V miejsce
I Olimpiada Sportowa – Piekary
VI miejsce

Rok szkolny 2004/2005

Turniej szkół Powiatu Krakowskiegopiłka nożna
I miejsce

Rok szkolny 2002/2003

Mityng rekreacyjny
V miejsce
Powiatowy finał mistrzostw w piłce nożnej
III miejsce

Przed rokiem 2002

Piłka ręczna:

Mistrzostwa Polski Szkół Rolniczychpółfinał
dziewczętaudział
1999Mistrzostwa Szkół Rolniczych Województwa Krakowskiego
chłopcyI miejsce
1998Gimnazjada Województwa Krakowskiego
chłopcyI miejsce
1995Ogólnopolskie Mistrzostwa Szkół Rolniczychpółfinał
chłopcyVIII miejsce
Gimnazjada Województwa Krakowskiego
chłopcyI miejsce
Mistrzostwa Szkół Rolniczych Województwa Krakowskiego
chłopcyI miejsce

Strzelectwo sportowe:

Zawody wojewódzkie o "Srebrny Muszkiet"
dziewczętaI miejsce
chłopcyI miejsce
zawody strefowe
chłopcyIII miejsce

Biathlon letni:

1994Mistrzostwa Europysztafeta
Iwona Grzywabrązowy medal
sztafeta
Grzegorz Grzywasrebrny medal
Międzynarodowe Mistrzostwa Łotwyindywidualnie
Iwona Grzywazłoty medal
indywidualnie
Grzegorz Grzywazłoty medal
indywidualnie
Jolanta Setkowiczbrązowy medal
sztafeta
Jolanta Setkowiczsrebrny medal
Międzynarodowe Mistrzostwa Litwyindywidualnie
Iwona Grzywazłoty medal
indywidualnie
Grzegorz Grzywazłoty medal
Międzynarodowe Mistrzostwa Polskiindywidualnie
Iwona Grzywazłoty medal
indywidualnie
Grzegorz Grzywasrebrny medal
Puchar Europy
Iwona GrzywaII miejsce
Grzegorz GrzywaI miejsce
Jolanta SetkowiczIV miejsce
Międzynarodowe Mistrzostwa Słowacjiindywidualnie
Grzegorz Grzywasrebrny medal
Główny Urząd Kultury Fizycznej i Turystykiza wybitne osiągnięcia sportowe
Grzegorz Grzywasrebrny medal
Iwona Grzywabrązowy medal
1993Międzynarodowe Mistrzostwa Słowacjiindywidualnie
Iwona Grzywasrebrny medal
sztafeta
Iwona Grzywasrebrny medal
indywidualnie
Grzegorz Grzywasrebrny medal
sztafeta
Grzegorz Grzywazłoty medal
Międzynarodowe Mistrzostwa Węgierindywidualnie
Iwona Grzywasrebrny medal
Puchar Europyindywidualnie
Iwona GrzywaIV miejsce
indywidualnie
Grzegorz GrzywaIV miejsce
Kadra Polski
6 osób
1992Międzynarodowe Mistrzostwa Słowacjiindywidualnie
Grzegorz Grzywazłoty medal
Międzynarodowe Mistrzostwa Polskisztafeta
Grzegorz Grzywasrebrny medal
Puchar Europyindywidualnie
Grzegorz GrzywaIV miejsce
Międzynarodowe Mistrzostwa Łotwyindywidualnie
Magdalena Łataksrebrny medal

Tenis stołowy:

1999Mistrzostwa Szkół Rolniczych Województwa Krakowskiegotenis stołowy
Joanna RakoczyI miejsce

Piłka siatkowa:

1999Mistrzostwa Szkół Rolniczych Województwa Krakowskiegosiatkówka
dziewczętaI miejsce
1998Mistrzostwa Szkół Rolniczych Województwa Krakowskiegosiatkówka
I miejsce
1993Spartakiada Internatów Województwa Krakowskiegosiatkówka
chłopcyI miejsce
1992Spartakiada Internatów Województwa Krakowskiegosiatkówka
dziewczętaI miejsce

Piłka nożna:

1998Mistrzostwach Szkół Rolniczych Województwa Krakowskiegopiłka nożna
I miejsce
1984Spartakiada Internatów Województwa Krakowskiegopiłka nożna
I miejsce

Podnoszenie ciężarów:

1989Spartakiada Młodzieży Makroregionu Małopolskiego
Wojciech Haraśzłoty medal
1988Ogólnopolska Spartakiada Młodzieży
Artur Figielbrązowy medal
1978Mistrzostwa Polski Ludowych Zespołów Sportowychjuniorzy
Stanisław Mirochasrebrny medal
Mistrzostwa Polskijuniorzy
Stanisław MirochaV miejsce
1977Indywidualne Młodzieżowe Mistrzostwa Polski Zrzeszenia Ludowych Zespołów Sportowych
Stanisław Mirochazłoty medal
1976Mistrzostwa Polski Młodzików
Stanisław Mirochazłoty medal
1974Centralne Igrzyska Szkół Rolniczych
Henryk Walczakzłoty medal

Lekkoatletyka:

1990Spartakiada Internatów Województwa Krakowskiegosztafeta 10x400m
dziewczętaI miejsce
1989Spartakiada Internatów Województwa Krakowskiegosztafeta 10x800m
chłopcyI miejsce
1974Nadwiślańskie Biegi Przełajowe o "Żółtą Ciżemkę", nagroda "Dziennika Polskiego"
Józef PiechulskiI miejsce
1973Wojewódzkie Mistrzostwa Szkół Rolniczych w Czernichowie
I miejsce zespołowo
1972Wojewódzkie Mistrzostwa Szkół Rolniczychbieg przełajowy
chłopcyI miejsce zespołowo
dziewczętaI miejsce zespołowo
1971Centralne Igrzyska Szkół Rolniczychtrójskok
Zbigniew ByrskiIV miejsce
bieg na 3000m
Krzysztof DudaVI miejsce
1970Mistrzostwa Wojewódzkie Szkół Rolniczych i Ludowych Zespołów Sportowychbiegi przełajowe
chłopcyI miejsce drużynowo
sztafeta 4x100m
chłopcyI miejsce
sztafeta 4x400m
chłopcyI miejsce
Nadwiślańskie Biegi Przełajowe o "Żółtą Ciżemkę", nagroda "Dziennika Polskiego"
Krzysztof Duda1 miejsce
Centralne Mistrzostwa Polski Szkół Rolniczychbieg na 110m przez płotki
Jerzy Jeruzalzłoty medal
Mistrzostwa Polski Ludowych Zespołów Sportowych w Bydgoszczyskok wzwyż młodzików
Zbigniew Byrskizłoty medal
1967Wojewódzkie Mistrzostwa Szkół Rolniczych
chłopcyII miejsce zespołowo
dziewczętaIV miejsce zespołowo
Mistrzostwach Polski Ludowych Zespołów Sportowych
pięciu uczniówudział
  Dzisiaj
Wtorek
26
Września 2017

Imieniny obchodzą:
Justyna, Cyprian, Wawrzyniec, Łucja
  Zapraszamy
  Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
  Użytkowników Online
Gości Online: 3
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 605
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: Pedagog szkolny
  Poczta
Poczta
  Facebook


  Wątki na Forum
Najnowsze Tematy
Powitanie
Powitanie
Chcecie wiedzieć jak...
Najciekawsze Tematy
Powitanie [0]
Powitanie [0]
Chcecie wiedzieć ... [0]
  Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Barbara Kajda
25/06/2016 15:06
Ancurrr14, można już składać podania do szkół policealnych. Informacje o rekrutacji do szkół dla dorosłych znajdują się w panelu po lewej stronie, w zakładce: Rekrutacja-> Szkoły zaoczne.

Ancurrr14
23/06/2016 08:48
Czy można juz składać podanie do szkoły Policealnej ?

twety19
19/08/2015 21:41
Wonski dziękuje bardzo za pomoc. Na prawdę była potrzebna :-)

Wonski
15/08/2015 12:36
,papierem od lekarza i zdjęciem zanosisz to znowu do starostwa i oni ci wydają PKK czyli profil kandydata na kierowcę.Myślę że pomogłem. Życzę miłych 18 dni wakacji !

Wonski
15/08/2015 12:35
200 zł później idziesz do wydziału komunikacji w starostwie tam pobierasz "Wniosek o wydanie prawa jazdy lub pozwolenie" ktoś na pewno ci zaznaczy tak co masz wypełnić.Razem z tym wnioskiem,

Wonski
15/08/2015 12:31
twety19, W Google wpisz "prawo jazdy lekarz i nazwa większej miejscowości koło której mieszkasz". Tam znajdziesz lekarza najlepiej prywatnego bo szybciej cię przyjmie za badanie płaci się 20

Barbara Kajda
14/08/2015 21:51
Twety19, podstawowe informacje dotyczące prawa jazdy kategorii T znajdują się tutaj: http://czernichow.edu.pl/
viewpage.php?page_id=1072
, więcej szczegółów: http://www.word.waw.pl/in
dex.php


twety19
11/08/2015 16:29
czy można u zwykłego lekarza rodzinnego / z góry dziękuję za pomoc ^^ pozdrowienia i miłych wakacji :-)

twety19
11/08/2015 16:27
Dzień dobry ;-). Jak należy stworzyć profil kandydata na prawo jazdy kategorii T? Jakie wnioski należy złożyć i gdzie? Jakie dokumenty należy mieć i co z badaniami ? U kogo należy je zrobić? Czy moż

Barbara Kajda
13/07/2015 10:59
Jaaa, Angeelika odpowiedziała prawidłowo na Twoje pytanie.

Archiwum
  Licznik wyświetleń
  Licznik odwiedzin

  Lokalizator
  Odsyłacze
epodreczniki.pl

Starostwo Powiatowe
w Krakowie

ITV Gmin i Powiatu
Krakowskiego

MEN

Kuratorium Oświaty
w Krakowie

Centralna Komisja
Egzaminacyjna

Okręgowa Komisja
Egzaminacyjna

Krajowy Ośrodek
Wspierania Edukacji
Zawodowej i Ustawicznej

Portal Funduszy
Europejskich

Serwis Informacyjny
Gminy Czernichów

Starostwa Powiatowego
w Krakowie

Serwis Internetowy
Miasta Krakowa