Zajęcia specjalistyczne w ramach Pomocy Psychologiczno-Pedagogicznej

Zajęcia specjalistyczne 2022/2023 plan od 01-09-2022

Rodzaj zajęć

Osoba prowadząca

Liczba godz. tyg.

Termin

Sale

Rewalidacja KZ

M. Błażejak

2

wt 15.50-16.50

czw. 14.45-15.45

12

12

Rewalidacja EW

M. Błażejak

1

śr. 8.15-9.00

3

Rewalidacja OS

M. Błażejak

2

wt. 14.45-15.45

czwartek 4l

12

25

Rewalidacja ND

M. Błażejak

1

czwartek 3l

25

TUS (ND i EW)

M. Błażejak

   1

poniedziałek

14.45- 15.45

12

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze przedmioty zawodowe

J. Bilińska-Klimek

1

poniedziałek

14.35-15.20

15

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego dla klas czwartych po szkole podstawowej

E. Kramarczyk

1

środa

14.40 – 15.25

5

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego dla klas czwartych po gimnazjum

A Kołodziej

1

wtorek, 12.55-13.40

do uzgodnienia

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki dla klas czwartych po szkole podstawowej

Magdalena Kurek

1

wtorek
14:45-15:30

13

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki dla klas czwartych po gimnazjum

P. Kowalik

1

środa

15:00-15:45

do uzgodnienia

Język polski dla młodzieży z Ukrainy

Joanna Wasilewska

2

wtorek

14:45-16:15

31

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

M. Martyna

1

czwartek 15.00-15.45

201 internat

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego dla klas  trzecich

A. Kołodziej

1

środa, 14.35-15.30

27

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka angielskiego dla klas trzecich

Bartosz Wojtal

1

środa 13 50-14 35

17

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki dla klas  trzecich

M. Król

1

czwartek 14.45- 15.30

13

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego dla klas drugich

J. Wasilewska

1

poniedziałek

14:45 – 15:30

31

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki dla klas  drugich

M. Król

1

środa 14.45- 15.30

13

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka angielskiego dla klas  drugich

K. Łacna

1

wtorek 14.45 – 15.30

12

Zmień rozmiar tekstu
Zmień kontrast