Ogłoszenie – Internat Pod Kłosem

 Budynek szkolnego internatuDrodzy mieszkańcy internatu Pod Kłosem ! Informacja dotyczy terażniejszych i przyszłych mieszkańców internatu.

     Prosimy pilnie o złożenie podania o przyjęcie do internatu i oświadczenia rodzicow o stanie zdrowia ucznia-mieszkańca internatu na rok szkolny 2021/2022. Uczniowie cudzoziemcy składają dodatkowo notarialne poświadczenie sprawowania opieki przez osoby zamieszujące w Polsce. Informacja ta dotyczy uczniow klas drugich,trzecich i czwartych zamieszkujących w tym roku szkolnym w naszym internacie. Ostateczny termin składania podań upływa z dniem 7 czerwca 2021 roku. Lista osob przyjętych do internatu będzie ogłoszona 11 czerwca 2021 roku. Osoby,ktore zloza podanie po terminie zostaną wpisane na listę rezerwową.
      Kandydaci do szkoly z klas pierwszych i osoby z klas starszych nie mieszkające dotychczas w naszym internacie, dokumenty mają zlożyć do dnia 20 lipca 2021 roku Lista osób przyjmowanych po raz pierwszy do internatu zostanie ogloszona w dniu 22 lipca 2021 roku.
Ostateczna lista osob przyjętych i nieprzyjętych do internatu zostanie ogłoszona w dniu 2 sierpnia 2021 roku. Dokumenty należy skladac osobiście w internacie /pokój 101/, sekretariacie szkoly bądż drogą mailowa na adres  kierownik-internatu@wp.pl

         Dokumenty do wypełnienia są dostępne do pobrania na stronie szkoly -internat w zakładce dokumenty.

Pozdrawiam 
Artur Cichoń
Kierownik Internatu

 

 

 

 

 

Zmień rozmiar tekstu
Zmień kontrast